דרוש: צורב DVD(כן, קראתי את הסטיקי של המומלצים) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש: צורב DVD(כן, קראתי את הסטיקי של המומלצים)

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלומות חברי פורום איחסון,

כבר זמן רב שהצורב המיושן שלי(צורב CD רגיל של MSI, משהו די מזעזע) עושה המון בעיות... החלטתי, יאללה, הזדמנות טובה סוף סוף להיפטר ממנו ולקנות לעצמי צורב חדיש ונוצץ על מנת שסוף סוף אוכל לצרוב במחשבי שלי.

קראתי את הסטיקי של המומלצים, אבל אני, כבור באמצעי איחסון, לא הבנתי מספר דברים.

1. מה זה "תיקון שגיאות"?

2. איך צורב במהירות 16x יכול לצרוב מהר יותר מצורב במהירות 16x אחר?!

3. Lightscribe נראה כמו משהו ממש מגניב, אבל צריך בשביל זה מדיות מיוחדות, וזה נראה לי סתם ברוך.

4. בקשר לLightscribe - מה עם Labelflash או DiscT@2? הבנתי ששלושת הטכנולוגיות האלו עושות דברים דומים, אך האם השתיים האחרונות גם כן דורשות מדיות מיוחדות?

5. האם כל הצורבים ב"מומלצים" תומכים בכל הפלוסים והמינוסים(פורמטי , אני לא מבין למה יש כ"כ הרבה אם רוב הצורבים תומכים בכולם) ותומכים בDual Layer?

6. מה ההבל "תכלס" בין צורב S-ATA לP-ATA? אני לא מתכוון בקטע של הכבל(למרות שזה אכן שיקול נחמד) או מחיר, אני מתכוון מה היתרון של הS-ATA שאמור לגרום לי להעדיף אותו על צורב דומה רק P-ATA?

7. כאשר כתוב בת'ראד "מומלצים" - "רועש", למה אתם מתכוונים? oO יש צורבים שכאשר הם פועלים הכל שקט ונפלא? ויש צורבים שכאשר הם צורבים יש רעש של קידוח? oO

8. האם יש לי בכלל תמיכה בS-ATA? הלוח אם שלי הוא MSI 875P Neo(http://global.msi.com.tw/index.php?func=proddesc&prod_no=544&maincat_no=1&cat2_no=&cat3_no=

לסיכום כל השאלות -

אני רוצה צורב בסביבות ה200 שקלים חדשים(נגמרו לי הישנים) שצורב בכל הפורמטים עם הפלוס והמינוס(אני נשמע כמו מפגר), אמין ובעל Dual Layer.

המלצות(ותשובות על השאלות) יתקבלו בברכה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך צורב במהירות 16x יכול לצרוב מהר יותר מצורב במהירות 16x אחר?! - אני חושב שהכוונה היא שצורב 16X מסוים שמוגדר יכול לצרוב מהר יותר מ 16X, למשל 18X על מדיה מסוג מסוים, בעוד שצורב אחר שמוגר גם 16X השני יצרוב על אותה מדיה ב 16X...

לא מזמן קראתי סיקור על צורב בו צורב 16X הצליח לצרוב על 18X על מדיה מסויימת, בעוד שעל מדיה אחרת הוא צרב 14X, ובדרך כלל פשוט 16X...

לפי הקישור, על הלוח אם שלך יש שני פורטים של SATA, כך שאם אתה לא משתמש באחד מהם, תוכל להתקין צורב SATA במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. Lightscribe נראה כמו משהו ממש מגניב, אבל צריך בשביל זה מדיות מיוחדות, וזה נראה לי סתם ברוך. - שאלה?

4. בקשר לLightscribe - מה עם Labelflash או DiscT@2? הבנתי ששלושת הטכנולוגיות האלו עושות דברים דומים, אך האם השתיים האחרונות גם כן דורשות מדיות מיוחדות? אני יודע ש LF כן צריך ותכלס כל הבולבולי שכל האלה לא שווים הרבה, מקצר את אורך החיים של הצורב וגם לא שווה יותר מדי, קנה לך טוש לדיסק ב5 שקלים ותהנה

6. מה ההבל "תכלס" בין צורב S-ATA לP-ATA? אני לא מתכוון בקטע של הכבל(למרות שזה אכן שיקול נחמד) או מחיר, אני מתכוון מה היתרון של הS-ATA שאמור לגרום לי להעדיף אותו על צורב דומה רק - תכלס רק הגודל של הכבל, בתיאוריה גם יותר מהיר

7. כאשר כתוב בת'ראד "מומלצים" - "רועש", למה אתם מתכוונים? oO יש צורבים שכאשר הם פועלים הכל שקט ונפלא? ויש צורבים שכאשר הם צורבים יש רעש של קידוח? - ע"ע NEC, השואב אבק של הצורבים :smile1:

8. האם יש לי בכלל תמיכה בS-ATA? הלוח אם שלי הוא 875P - כן, יש לך 2 יציאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...