Doom 1 המשחק - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 1 המשחק

אמיר יצחקי

Recommended Posts

שעות ישבתי מול השלב הזה (כמובן שעם צ'יטים, בלי לא היתי שורד)... אבל בסוף נמאס לי וכיביתי את המשחק...

אבל איכשהו ראיתי שיש מאחוריו מקום שאפשר לעבור. אבל איך להזיז את הפסל/הראש הזה לא מצאתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח כן אני זוכר שהשתמשתי בקוד של לעבור דרך קירות ואז מאחורי הראש של השטן הזה יש איזה ראש כזה של בן אדם משופד וצריך לירות עליו כמה פעמים ומסיימים תמשחק...באמת שאין לי מושגגג איך לעזאזל אפשר להגיע לשמה או לעבור את זה בלי קודים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביה"ס היסודי שלמדתי בו, לכל כיתה היו 6 מחשבים - 3 לאיזו תוכנה שבאה עם חוברות המתמטיקה ו-3 של משחקים. בהפסקות היינו חורשים על המשחק הזה ועל עוד משחק שאתה אדם קדמון ויש בו איזה שלב עם ממוטה. מישהו יודע איך קוראים לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתם מתכוונים ל-Prehistorik?

http://images.google.com/images?hl=en&q=prehistorik[br]פורסם בתאריך: 8.07.2007 בשעה 10:53:49

חח כן אני זוכר שהשתמשתי בקוד של לעבור דרך קירות ואז מאחורי הראש של השטן הזה יש איזה ראש כזה של בן אדם משופד וצריך לירות עליו כמה פעמים ומסיימים תמשחק...באמת שאין לי מושגגג איך לעזאזל אפשר להגיע לשמה או לעבור את זה בלי קודים...

צריך לירות טילים על הקיר. הפיצוץ של הטילים עובר דרך הקיר ופוגע בראש מאחוריו.

(הראש, אגב, הוא של יוצר המשחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר בכלל לעבור את המשחק הזה בלי הקודים? זה נראה לי בלתי אפשרי לפחות דום 2...אני זוכר שבשלב האחרון (וכן דיגלתי על הרבה שלבים כדי להגיע אליו חח) יש כזה טלפורט ואז אתה מועבר לאולם כזה שיש ממולך ראש ענקי כזה של שטן או משו והוא אומר לך משו ואז הוא יורה מהמוח שלו או משו קופסאות כאלה שמהם נוצרות מפלצות והוא יורה בדקה איזה 20 כאלה קיצר זה בלתי אפשרי שיש אינסוף מפלצות וצריך להספיק להגיע לאיזה מתג או משו כזה לא זוכר כבר בעע יש פה מישהו שזוכר את זה ועבר את זה בלי קודים?

ברור שכן, זה לא היה כזה קשה אם כל הזמן זזת ומידי פעם ניקית את האזור ממפלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שישתמש בצ'יט יכול היה לראות את הראש של יוצר המשחק.

עברתי את השלב הזה מספר פעמים ללא צ'יטים הטכניקה נורא פשוטה, רצוי כמה שפחות לירות על היצורים ולאפשר להם להלחם בינם לבין עצמם.

יש מן מעלית כזאת שעולה ויורדת, אתה צריך לעלות על המעלית ולפני שהיא מגיעה לסוף אתה צריך לשחרר טיל רקטה או פלזמה אל תוך החלון

ככה אחרי כמה פעמים אתה אמור לראות שאריות דם על הגולגולת שהולכות ומצטברות.

עד שבסוף יש פיצוץ ואתה עובר את השלב.

מת על המשחק הזה, אחד הטובים שהיו הי פעם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח.. תקראו לי חסר חיים אבל סיימתי את:

[glow=red,2,300]DOOM

DOOM 2

DOOM ULTIMATE

DOOM TNT

DOOM PLUTONIA[/glow]

את כל אלו סיימתי על רמה 3 (או ארבע?)

ב פ-ל-א-פ-ו-ן !!!!

כן כן, את כל אלו אפשר לשחק בפלאפון SYMBIAN של (סמארטפון)

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שסיים את כל הסדרה של קומנדר קין ? :lol: :lol: :lol:

גיל 3-4 חרשן לא קטן

דום :o :O אגדה לא ניתן לשיחזור (HL וHL2 לא נחשבים)

חח אני זוכר שאמא לא היתה מרשה לי לשחק כי הגראפיקה היתה פשוט ריאליסטית ושזה היה עושה לי סיוטים והייתי משחק רק אם מישהו היה יושב לידי חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...