המלצה לספק, שיחזיק 8800GTS - תקציב עד 700 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק, שיחזיק 8800GTS - תקציב עד 700

sheff2k1

Recommended Posts

אני צריך ספק אמין וטוב למערכת כזאת: 2 dou 6420;

8800 GTS 320MB

2GB ddrII 667

שני הארדיסקים

התקציב גמיש ביותר אבל ברור שאעדיף לקנות משהו לא יקר מ500 שקל. רצוי שזה יהיה מוצר שמופיע בזיגזאג או סקייפיסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באתר של לידטק רשום לפחות 550 WAT אם אני לא טועה. בכל אופן הרבה יותר מ400. האם זה נכון להבין שלהספק ה"תאורטי" של הספק אין כמעט שום משמעות, אלא ל"איכות" שלו בלבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התקציב גמיש כדאי לקחת משהו שגם יחזיק שדרוג רציני, ולא להשקיע עוד 500 שקל בעוד שנתיים...

אני הייתי לוקח לפחות 520HX, או אפילו יותר, מניסיון - זה בעסה להחליף ספק שאתה יודע שאם היית משקיע יותר לפני שנתיים

היית מונע את כל הטרחה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התקציב גמיש כדאי לקחת משהו שגם יחזיק שדרוג רציני, ולא להשקיע עוד 500 שקל בעוד שנתיים...

אני הייתי לוקח לפחות 520HX, או אפילו יותר, מניסיון - זה בעסה להחליף ספק שאתה יודע שאם היית משקיע יותר לפני שנתיים

היית מונע את כל הטרחה הזאת...

אבל הוא אמר עד 500!!

וחוץ מזה אני לא מכיר הרבה אנשים שמחליפים כל שנתיים מעבד, כ.מ. ולוח אם חוץ ממי שבפורום הזה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא :smile1:

אני כבר שנתיים וחצי עם אותה מערכת ואני לא רואה את ההורים שלי באים אליי ואומרים לי : "מה אתה אומר על מחשב חדש ב 7 אלף שקל ? "

זה פשוט לא ייקרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי עם המערכת הקודמת שלי 3-4 שנים, ולהורים שלי באמת שאין כסף לבזבז על מערכת בשבילי, אז עבדתי קצת, וקניתי אחת לעצמי, המפרט בצד, ומריץ משחקים הרבה הרבה יותר טוב מהמערכת הקודמת שלי (ATHLON 2500+, FX5700...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו גם אני לא בדיוק טחון בכסף (טוב נו אני במינוס רוב הזמן )

אבל ברגע שיש לך בסיס להתחיל ממנו אתה תמיד יכול לשנות ולשדרג

אז מתחילים עם מעבד E4300 ואחר כך משדרגים אחרי הירידת מחירים ל Q6600 סתם בתור דוגמא

אילו דברים שאפשר לשדרג

אבל ספק טוב יכול להמשיך איתך גם לעוד מחשב או 2

בין עם אתה מחליף את כל המערכת או סתם משדרג חלקים כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...