LG H22N צורב x4 ולא מאפשר x8 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG H22N צורב x4 ולא מאפשר x8

The Ripper

Recommended Posts

אני מנסה לצרוב -r DATA . המדיה תומכת במהירות 8 אבל נרו לא מאפשר לי לשנות את המהירות [הוא מראה לי על x4 מאופר]

כשבדקתי בנרו 7 לא היה הבדל לעומת ה-6, זה ממש מעצבן. שמתי לב שגם בCD הוא לא צורב בפועל במהירות שהוא הוגדר בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי דוד,

אני בדרך כלל משתמש דווקא בוורבטים, כרגע נשארו לי בDVD-R מדיות של סילברליין , שאני יודע שהם לא משהו אבל לא היו לי איתם את הבעיות האלה בצורב הקודם שלי Nec(זכרונות קשים).

במדיות ה-CD אני צורב על וורבטים פסטל, הnec היה צורב במהירות שהגדרתי אם כי לא היה מזהה את ה-48 ואילו הLG מזהה את המהירות של המדיה אבל צורב בפועל באיטיות רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לצרוב -r DATA . המדיה תומכת במהירות 8 אבל נרו לא מאפשר לי לשנות את המהירות [הוא מראה לי על x4 מאופר]

כשבדקתי בנרו 7 לא היה הבדל לעומת ה-6, זה ממש מעצבן. שמתי לב שגם בCD הוא לא צורב בפועל במהירות שהוא הוגדר בה.

ראיתי שיש לך nec 3540, אם המדיות שלך אכן נורמליות, אתה יכול לעדכן את ה Firmware שלך או להתקין למשל את ה firmware של ליגי ודי (נשמע מצחיק בעברית :)), מנסיון שלי הוא עובד מעולה ושיפר ביצועים:

http://liggydee.cdfreaks.com/page/en/NEC-ND-3540A/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את הנק הזה עד שהוא לא זהה את הצריבות של עצמו חחח, אחרי זה שדרגתו לו קושחה ופה הוא סיים את הקריירה שלו סופית.

עכשיו אני עם ה H22N LG -ראה כותרת.

בכל אופן לא היו בעיות כאלה מקודם עם אותם מדיות.

מישהו עם הLG הזה נתקל אולי בבעיה הזאת עם מדיות silverline -r x8

או שיכול לומר ההיפך - כלומר שאצלו הוא מצליח לצרוב איתה במהירות 8??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זו הבעיה היחידה נחייה עם זה בנתיים. :(

שאר המדיות שלהם בסדר?

עריכה:

מה לגבי הוורבטים פסטל? - גם הם ידועים כבעיתיים?

[נצרבים ממש באיטיות- פער ניכר בין מה שמוגדר בתוכנה לצריבה ובין המהירות בפועל]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...