מה שראיתי היום בקוסמוס מערב ראשלצ - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שראיתי היום בקוסמוס מערב ראשלצ

singera

Recommended Posts

יש לי בדיוק כמו שלך, YAMAHA נכון ?

אני גם בדעה שהכי טוב והכי כיף והכי משתלם זה לעגל אותם לבד, כבל IDE 80 גידים עולה כאן 10-15 ש"ח (כאן זה בחדרה :))

עם גליל איזולירבנד אחד, בואו נגיד שאפשר לעשות שלושה כבלים, ועוד נשאר קצת, גליל איזולירבנד עולה כ-5 ש"ח.....

בעוד מספר דקות אעלה לפה של כבלים עגולים שלי :):):)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש לי את ה-Yamaha YSTMS201 מעולים,

ומחירים זה בערך ככה:

2 מטר צינור גינה שקוף כמו שאני השתמשתי בקוטר 15-19 - 10ש"ח {ב-2 מטר צינור אפשר לעגל בערך 5 כבלים של IDE ATA,

אני הכנתי עם 2 מטר צינור: 1כבל IDE ATA100, כבל אחד של פלופי, 1 כבל של ATA66, ועוד אחד של ATA133 ונשאר לי עוד קצת צינור.

סכין יפנית איכותית לחיתוך הצינור והכבלים - 10ש"ח

גליל איזולירבנד שלא נגמר ומספיק למאות כבלים - 5ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והקנויים הרבה יותר יפים מאלה שעושים לבד...

הצחקת אותי, הקנויים הם סתם כבלים דקיקים ומכוערים ויותר מידי ארוכים, ואין להם שום צורה, והפיזור חום שלהם גרוע.

תראה את הכבלים שלי: {ואז תגיד מה יותר יפה, תסתכל במיוחד על התמונה השנייה}\

מצטער אבל אני עדיין חושב שהקנויים יותר יפים

זה די מכוער (לדעתי) הצינור החתוך הזה

זה שרואים את החוטים

הסלוטפייפ בקצה

הרבה יותר יפה כבל דק עם סיכוך (וגם איכותי יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע פה זה לא היופי,הקטע זה כמה זה באמת מועיל ועל זה תצריך להתווכח,אין הרבה הבדל בין מוכן לקנוי חוץ מזה שקנוי נראה לרוב קצת יותר טוב.

אחרי הכל שתהם עושים אותה פעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והקנויים הרבה יותר יפים מאלה שעושים לבד...

הצחקת אותי, הקנויים הם סתם כבלים דקיקים ומכוערים ויותר מידי ארוכים, ואין להם שום צורה, והפיזור חום שלהם גרוע.

תראה את הכבלים שלי: {ואז תגיד מה יותר יפה, תסתכל במיוחד על התמונה השנייה}\

Image18%2EJPG

Image27%2EJPG

IMG%5F0014%2Ejpg

החוט הזה נראה יותר ארוך מן הרגיל. הוא באמת ככה או שרק אני חושב.

אפשר עטוף את הכניסות עם איזה נייר דבק ואז לצבוע את הצינור בעזרת ספריי. יכול לצאת מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע פה זה לא היופי,הקטע זה כמה זה באמת מועיל ועל זה תצריך להתווכח,אין הרבה הבדל בין מוכן לקנוי חוץ מזה שקנוי נראה לרוב קצת יותר טוב.

אחרי הכל שתהם עושים אותה פעולה.

זה לא ממש נכון

כבר עשו בדיקת מהירות עם כל מיני כבלים של חברות שונות ובתצורות שונות (עגולים עם סיכוך בלי סיכוך סתם כבלים או כבל עגול home made) והיו הבדלים די גדולים

אני לא ממש זוכר את האתר אבל בין הכבל העגול בלי הסיכוך (ההכי גרוע) לכבל העגול עם סיכוך (ההכי טוב) היה הבדל די משמעותי במהירות

למישהו יש אולי לינק להשוואה כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...