לא מצליך ליצור מיסגרת לבנה בתוח השחורה בפוטושופ - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליך ליצור מיסגרת לבנה בתוח השחורה בפוטושופ

approx

Recommended Posts

לא הבנתי מה אני צריך לעשות [br]פורסם בתאריך: 4.07.2007 בשעה 19:41:53

אני רוצה כזואת מיסגרת

http://hwzone.co.il/phpMyWebmin/_uploads/news/pictures/SuB/photography/border/6.jpg[br]פורסם בתאריך: 4.07.2007 בשעה 19:43:27

אולי מישהו יכין לי מדריך מפורט יותר שיסביר לי כול שלב ושלב
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נכון, אתה סתם מבלבל אותו.

יש מלא שיטות ובשיטה הראשונה שאמרנו לו הוא צריך לשים שכבה עם צבע כלשהו מעל התמונה, לשים לה את האפקט ולהוריד את תוכן השכבה כדי

שרק האפקט יראה.

אתה מבלבל אותו, אני הולך לפי המדריך ומה שאתה אומר זה משהו אחר, אולי דרך טובה אבל לא לפי המדריך.

בקשר למדריך אני עייף עכשיו אולי אני יעשה יותר מאוחר או מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שהיה פשוט איזה כלי איפה שהוא שפשוט עושה מסגרת (מקבל קודם וצבע ומקיף את מה שמסומן)

ואז פשוט עושים מסגרת מסמנים ואז מסגרת שוב ואז זה אמור לצאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ,המדריך באתר די ברור ואני לא חושב שאני יכול לעשות מדריך טוב יותר ,לדעתי אתה עושה טעויות בשלב 3 במדריך ,תעקוב אחרי איזה שכבה אתה צריך להיות כל הזמן ,את הצבע השחור אתה בכלל לא אמור לעשות על השכבה שבה נמצאת התמונה ,אתה שם את הצבע השחור רק על השכבה שאתה יוצר וזה נראה כמו המסגרת(רק ההמסגרת השחורה). אחרי זה אתה צריך לחזור לשכבה שבה נמצאת התמונה ועליה לעשות את האפקט של הstroke.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני אנסה לפשט את זה לבן-אדם כי כנראה שהוא התבלבל לגמרי.

בפעולה STROKE מהמקום שאתה מצבע, פשוט מקיפה בקו את מה שמצוייר באותה שכבה.

בוא נגיד שמצוייר ריבוע קטן באמצע המסך, ולידו עיגול, ולידו מלבן, ברגע שתעשה STROKE פשוט ייצבע קו מסביב לצורות.

עכשיו, בגלל שהשכבה העליונה שעליה אתה עושה STROKE ריקה, ולא צבוע/מצוייר שם כלום, כשאתה עושה STROKE, אין לזה מה להקיף בעצם.

יש מבין???

עכשיו, אם אתה פשוט רוצה לעשות מסגרת, ואתה מסתבך עם התפריט הזה, תעבוד רק עם השכבה העליונה שיצרת.

תבחר את ה MAGIC TOOL, תעשה לחיצה על מקום ריק בשכבה הריקה שיצרת, זה יסמן לך את כל השכבה, עכשיו, תעשה לחיצה ימנית, תעשה STROKE, תבחר את הגודל של הפיקסל, את הצבע, ותבחר INSIDE.

אין לי כרגע מותקן, אבל 99.99999999% שזה בדיוק כמו שאמרתי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...