שיפור המחשב ב-5000 ש"ח E6600 GTS 8800 ועוד ...:) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור המחשב ב-5000 ש"ח E6600 GTS 8800 ועוד ...:)

RON_Xxx

Recommended Posts

ספק כוח OCZ StealthX Stream 600W Power Supply 550 ¤

מעבד INTEL 2 DUO E6600 2.4GHZ 1066MHZ 4MB 64BIT LGA775 BOX 1198 ¤

לוח - אם Gigabyte GA-P35C-DS3R 903 ¤

קירור למעבד SUNBEAM TUNIQ TOWER 120 256 ¤

כרטיס מסך Leadtek nVIDIA PX8800 GTS TDH PCI-E 640MB 1968 ¤

מארז nzxt APOLLO 350 ¤

בסך הכל 5225¤

מה אתם אומרים?.. ואם אתם יודעים על מקומות שאפשר להשיג את אחד הרכיבים בפחות כסף אני ישמח אם תשלחו לי קישור פה או בפרטי , תודה רבה ,אה ויש לי בבית את הזכרון הזה:F2-6400CL5D-2GBNQ --------->G.Skill 800MHZ DUAL CHANNEL 2048MB 5-5-5-15 תודה רבה! :xyxthumbs::yelclap:

אה שכחתי להזכיר אני רוצה לעשות OC ל-3.5 ;):) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ביג גאי צודק...

+

למה כולם מתחילים לקחת את הלוח הזה עם הצ'יפסט החדש? בשביל תמיכה בפנרין?

+

אם אתה רוצה לעשות OC אז אולי כדאי שתיקח מעבד מסדרת ה4XXX (לא זוכר תשם המדוייק) + בהפרש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברטי יגסוסס במפרט כזה צאו מהסרט...

ליברטי יספיק למפרט כזה ללא בעיה...אני יגיד את זה שוב למרות שאמרתי כמה וכמה פעמים....הליברטי 400W מחזיק מעבד מרובע ו8800GTX אין שום סיבה שהוא לא יחזיק את המפרט שלך בכיף...למרות שאם יש תקציב אז הOCZ אחלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים תודה רבה על התגובות הרבות!!! אתם באמת עוזרים לי! :yelclap: ובקשר ללחכות כן אני מיחכה ל22 ביולי ואני יראה את מצב המחירים יש שתי בעיות בעניין הבעיה הראשונה עד שההולה תגיע אלינו ייקח לפחות עוד חודש מה-22 ביולי כי רק מה-22 ביולי המחירים ירדו לחנויות ורק אז הם יוחלו לקנות ורז אז לקנות בזול למרות שהבנתי שהם גם יכולים להזדכות על המלאי שיש להם עכשיו (אם כותבים ככה :s05: ) ועוד משהו נראה אם הE6650 יהיה במחיר של ה-E6600 אם כן אז אני באמת יקח אותו.. עכשיו למה אני לא רוצה לקצת מעבד כמו ה-4300...הבעיה במעבדים האלה היא דבר ראשון כמו זכרון נמוכה 2MB לאומת 4 של ה6600 דבר שני ב-OC עצבני הם מתחממים נורא ברור שהם מצויינים ל-OC אבל כדי להגיע ל3.5 אני יקרע אותו ואז המחשב שלי ישמע כמו מחונת כביסה בגלל החום .. וזאת סוג של תקלה :) אמממ דבר נוסף... אני קונה את החלקים באופן מפוזר כל חנות אם ההצעה הכי זולה שיכולה להיות.. אני מאמין שאין חנות אחת שתוכל לעמוד בכל המחירים האלה.. ובקשר לליברטי אתם יודעים מה אולי אתם צודקים אולי הוא יחזיק אני לא מזלזל הליברטי ספק תותח אני פשוט מעדיף את ה-OCZ ולישון בשקט שאני יודע שהוא יחזיק גם אם אני ירצה לשפר כל מיני דברים ובקשר ללוח אם כולנו קונים אותו בגלל התמיכה שישי לו ב- 3 שאם חושבים על העתיד אז עדיף לקנות אותו כי אני מאמין שעוד 3 שנים הזכרונות מסוג 3 ייתחילו להשתלט על השוק בכל מקרה אנשים עוד הצעות? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שבOC ל3.5 סדרת הE6XXX תתחמם יותר בגלל זכרון המטמון הגדול יותר. ככל שיש יותר מטמון ככה גודל הDIE גדול יותר ומכאן יותר חום נפלט.

וואלה!? את זה לא ידעתי.. אבל מצד שני יותר ביצועים יותר טובים.. וכמובן יותר כסף... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...