8900gtx !!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8900gtx !!!

andrei21

Recommended Posts

אין צורך להתעצבן.

בזמן שהגבתי את התגובה שלי (וכנראה גם אור כהן), הדיון הזה עדיין היה בפורום מפרטים, כנראה שאחד ממנהלי הפורום הזה העביר אותו :)

בכל מקרה, לא ידוע עדיין אם מתוכנן בכלל 8900, אבל ל-ATI יש כבר את ה-HD2900XT 1GB, נראה איך הוא אחרי ביקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להתעצבן.

בזמן שהגבתי את התגובה שלי (וכנראה גם אור כהן)' date=' הדיון הזה עדיין היה בפורום מפרטים, כנראה שאחד ממנהלי הפורום הזה העביר אותו :)

בכל מקרה, לא ידוע עדיין אם מתוכנן בכלל 8900, אבל ל-ATI יש כבר את ה-HD2900XT 1GB, נראה איך הוא אחרי ביקורות.

[/quote']

טוב, אם אתה מדבר אמת אז סליחה.

בכל מקרה 8900GTX עדיין לא נראה באופק ואם הוא יראה באופק הדפים האלה ייתמלאו בדיבורים עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה את כל המליינים רצים לקנות את ה-8900gtx כשיצא, יחליפו אותו עם ה-8800gtx הנוכחי, או ה-2900XT שלהם (לא רגע הם לא קנו את זה, הם הרי לא יחכו שנה עד ש- תואיל בטובה להוציא את זה, הם קונים ישר מה שהכי חזק, אז במקרה הכי גרוע, יש להם 8800ultra שיחליפו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 4200+

asus a8n32deluxe

2gb cl2

7950 gx2

אני חושב אם לקנות 8800gts או 8800gtx אם הם יתאימו טוב למחשב שלי אחרי הכל יש לי ddr1 400mhz

ומעבד לא הכי חדיש

או שכדאי לי לחכות לכרטיסים חדשים כי אחריי הכל ה8800 נמצאים כבר הרבה זמן בשוק

ואני לא רוצה לעשות טעות כמו שעשיתי עם המחשב הזה שקניתי אותו לפני שנה בידיוק לפני שכל הטכנולוגיות יצאו

ועכשיו המחשב שלי נחשב ממש לגרוטאה במיוחד הכרטיס מסך בטכנולוגיית הsli המטומטת שלו ששום משחק חדש לא תומך בזה

ואני צריך לחכות עד ש יעשו טובה וישחררו דרייבר עם תמיכה. לבד אני לא כל כך מצליח לעשות פרופילים למשחקים

וגם זה לא תמיד מצליח ואם מצליח לא במלוא העוצמה שהכרטיס צריך לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...