מבזק חדשות: המוצא האחרון של AMD-ATI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבזק חדשות: המוצא האחרון של AMD-ATI

אור כהן

Recommended Posts

לפני מספר דקות נודע לנו שספיר (בדומה לDiamond) שחררה את כרטיס ה2900XT המשודרג שלה.

(לאלו שלא זוכרים על מה מדובר: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=267416.0)

מסתבר, שהגרסא הבלעדית שDiamond שחררה לכרטיס ה2900XT היא לא כלכך בלעדית.

סביר להניח, שרוב החברות יתחילו לפעול לפי ספיר ודיאמונד בתהליך יצור ה2900XT המשודרג (או איך שחלק קוראים לו, ה2900XTX)

הכרטיס המשופר מגיע עם GDDR4 ו1GB, ומהירויות שעון של 825Mhz, ו1100Mhz.

כנראה, שATI ידעה שכרטיס ה2900XT שלה לא יצליח להחזיק מעמד מול הGTX ואולטרה, ולכן, העמידה לעצמה הזדמנות שניה, את המוצא האחרון.

דיאמונד, לא כל כך מוכרת בארץ כמו ספיר, ולכן, סביר מאד להניח שכרטיסי הספיר יגיעו לארץ.

מחיר כל כרטיס כזה יעלה בארץ לא פחות מ2628 ש"ח.

ATI- ממש קיצצה את מחיר ה2900XT המשודרג, מה שיכריח את נווידיה להוריד מחירים לכרטיסים שלה.

ATI- עושה ירידת מחירים אגרסיבית, שעושה רק טוב לנו.

אני מריח ירידת מחירים קרבה.

תמיד כאן,

אור כהן :xyxthumbs:

(ניתן כבר לרכוש אותו היום בח"ול בגירסא ללא אריזה: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814102099)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם שהוא יתחרה בביצועים ב8800GTX ואז אולי NV יחשבו להוריד מחירים, לא מורידים סתם.

יש לו תוצאות לא רעות שמתחרות טוב טוב באולטרה.

אבל הם ב3DMARK, נחכה ונראה שיעשו ביקורת עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק הם תוצאות 3DSUCKS06 ולכן הם שוות בדיוק כמו השם שלהם- כלום.

אחרי ביקורת רצינית נראה מה יהיה עם הכרטיס הזה וכיוון שאין עדיין אמרתי שהוא קודם צריך להוכיח שהוא מתחרה ב8800GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק הם תוצאות 3DSUCKS06 ולכן הם שוות בדיוק כמו השם שלהם- כלום.

אחרי ביקורת רצינית נראה מה יהיה עם הכרטיס הזה וכיוון שאין עדיין אמרתי שהוא קודם צריך להוכיח שהוא מתחרה ב8800GTX.

בזה אתה צודק.

כבר לא שווה כלום.

אך עדיין יש להתייחס לנתוניו המרשימים, שעוקפים את כל כרטיסי נווידיה (חוץ מהFX5600)

אין מה לעשות, זה כרטיס חדש, בגלל זה זה מבזק חדשות ולא כתבה :)

כבר ישנה ביקורת עליו

http://hardware.gotfrag.com/portal/story/38332/?spage=1

אותי אישית הוא לא ממש הרשים (לצערי ולצער רב כולם)

כל הכבוד על היוזמה!!! :yelclap:

דווקא הוא לא היה רע (בהתחשב שהיו איתו גם פילטרים על איכות מקסימאלית, וגם הוא דיי חדש אז ככה שהדרייורים +-) (הוא היה אפילו מעולה)

ובוא ולא נשכח שמחירו של הכרטיס נמוך מהGTX בהרבה.

נראה דיי משתלם, רק צריך לחכות לביקורת על הספיר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה שמוציאה כרטיס מסך High-End אחרי כל כך הרבה חודשים במתן תגובה הולמת ל-8800GTX ומגיעה סוף סוף לרמה שלו..ובהפרש של 400 שקל...הממ הייתי אומר שזה די עלוב, אלא אם כן באמת ממש אין לכם כסף להפרש, אבל אז לא הייתם מתקרבים לכרטיסים האלה בכל מקרה..קיצור -ati מזדחלים להם, בעוד ש- ו-NV משתלטים על השוק, זאת לא תחרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה שמוציאה כרטיס מסך High-End אחרי כל כך הרבה חודשים במתן תגובה הולמת ל-8800GTX ומגיעה סוף סוף לרמה שלו..ובהפרש של 400 שקל...הממ הייתי אומר שזה די עלוב, אלא אם כן באמת ממש אין לכם כסף להפרש, אבל אז לא הייתם מתקרבים לכרטיסים האלה בכל מקרה..קיצור -ati מזדחלים להם, בעוד ש- ו-NV משתלטים על השוק, זאת לא תחרות..

כנראה שATI לא יכולה להגיע לתחרות כרטיסי המסך הגבוהים ביותר (למרות שהיא דיי משווה)

אבל מצד שני היא מנסה להיות במצב של מחיר-תמורה הטוב ביותר

וזאת כן תחרות, תחרות על התקציב, שם באמת יש תחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה אתה צודק.

כבר לא שווה כלום.

אך עדיין יש להתייחס לנתוניו המרשימים' date=' שעוקפים את כל כרטיסי נווידיה (חוץ מהFX5600)

אין מה לעשות, זה כרטיס חדש, בגלל זה זה מבזק חדשות ולא כתבה :)

[/quote']

אתה לא לומד לקח אה? לא מסתכלים על נתונים יבשים.

כמו שאתה יכול לראות הוא די רחוק מה8800GTX וה8800GTX עולה עכשיו 2900 ואם הכרטיס יעלה 2700-2800 הוא יהיה לא משתלם.

הכרטיס הזה צריך לעלות כ2200-2400 כדי להיות משתלם ואני מבין שהמצב הזה לא ריאלי כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא לומד לקח אה? לא מסתכלים על נתונים יבשים.

כמו שאתה יכול לראות הוא די רחוק מה8800GTX וה8800GTX עולה עכשיו 2900 ואם הכרטיס יעלה 2700-2800 הוא יהיה לא משתלם.

הכרטיס הזה צריך לעלות כ2200-2400 כדי להיות משתלם ואני מבין שהמצב הזה לא ריאלי כרגע.

צודק, ה2900 512 עולה רק 2169 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD בכלל נרדמו בשמירה כבר מזמן..

גם במערכה נגד וגם במערכה נגד .. הם פשוט חלמו להם שם בהקיץ בזמן שהאחרות פיתחו טכנולוגייה חדשה יותר מהם ואף החלו לשווק אותה..

אור, רושמים מבזק ולא הבזק.

ועם כל ההערכה שלי להשקעה שלך בלספק ידיעות חמות ועכשוויות - תפסיק להיות כל כך דרמטי בצורת הרישום שלך.. כולה כרטיס מסך ששוחרר מה ההסטרייה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD בכלל נרדמו בשמירה כבר מזמן..

גם במערכה נגד וגם במערכה נגד .. הם פשוט חלמו להם שם בהקיץ בזמן שהאחרות פיתחו טכנולוגייה חדשה יותר מהם ואף החלו לשווק אותה..

אור, רושמים מבזק ולא הבזק.

ועם כל ההערכה שלי להשקעה שלך בלספק ידיעות חמות ועכשוויות - תפסיק להיות כל כך דרמטי בצורת הרישום שלך.. כולה כרטיס מסך ששוחרר מה ההסטרייה ?

ככה זה חדשות, דרמטי, שימשוך צופים.

ואגב, הנתונים זה מה שמרשים בו, לביצועים נצטרך להמתין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתונים מזמן הפסיקו להרשים... אותי לפחות...

כל הסדרה החדשה של היא די כישלון.

הם צריכים לשים את הסדרה הזו מאחוריהם ולהתחיל לחשוב טוב טוב על הדור הבא... ולדאוג שלא יהיו פשלות...

מאחל להם בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם אומרים כשלון? כשלון בלדגדג לNVIDIA אולי, כי הם גם ככה מאוד מאוד אדישים מנובמבר...

הLOW END של ATI הוא בכלל לא כשלון לפחות לא מבחינת התמחור. הם מציגים אחלה ביצועים למחיר שלהם. כמובן שאלו לא כרטיסים למשחקים רציניים אבל בכל זאת, זה זול וזה יפעיל לכל האנשים הצנועים את המשחקים שהם רוצים לשחק בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...