IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל - עמוד 12 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל

lo_toda

Recommended Posts

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אי אפשרות לקבוע שיר שקיים אצלך על המכשיר כצלצול הוא הגבלה על הדרכים שבהם אתה יכול להשתמש במדיה הדיגיטלית שלך = DRM

לאא זה לא, זה פשוט חוסר באופציה.

באותה מידה אני יכול להגיד שזה שאתה לא יכול לשים MP3 במקום הביפ שהביוס עושה כשאתה מדליק את המחשב זה גם .

DRM זה כשיש הגבלות שהמטרה שלהן זה לשמור על זכויות יוצרים, אם זה לא קשור לזכויות יוצרים זה לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא הייתה שם מעולם ותן לי הסבר אחד אפשרי ל"מה הקשר ל ."

אין שום סיבה בעולם של זכויות יוצרים שלא ייתנו לך לשים בתור צלצול אבל כן יתנו לך לשים אחד להשמעה ברמקול של המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DRM אולי נועד במקור להגנת זכויות יוצרים אבל הוא מנוצל ע"י כל מיני חברות גם למניעים כלכליים.

אפל לא יכולה להכריח אותך להשמיע רק מוזיקה חוקית על המכשיר שלך (היא יכולה אבל אפילו אמריקאים לא יקנו מכשיר כזה), מה שהיא כן יכולה זה להכריח אותך להשתמש רק ברינגטונים חוקיים שרכשת דרכה.

http://www.engadget.com/2007/06/27/what-happend-to-the-iphones-ringtones-tab

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני רואה את זה.

ושוב פעם, גם אם הספקולציות נכונות, זה לא זה פשוט נסיון (דיי מסריח אני מודה) לעשות עוד כסף.

אני מאוד מקווה שהוא טועה כי אם כן זה יהיה הדבר ההכי מעצבן שאפל עשו אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני רואה את זה.

ושוב פעם, גם אם הספקולציות נכונות, זה לא זה פשוט נסיון (דיי מסריח אני מודה) לעשות עוד כסף.

אני מאוד מקווה שהוא טועה כי אם כן זה יהיה הדבר ההכי מעצבן שאפל עשו אי פעם.

יודע מה, מה זה משנה למה? עצם העובדה שאין לו פונקציה שהיום היא בסיסית ומובנת מאליו.. זה בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מה שאנחנו טוענים על כל המכשרים של אפל, תראה - נגן ג'נרי עלוב ב100 שקל ויש לך גם רדיו אבל ... באיפוד שעולה כמה מאות שקלים יותר אין. ואם בכל זאת רוצים? 200 שקל :bash:

לאיפון אין הודעות MMS, אין מצלמת וידיאו ועוד הרבה דברים שאולי נראים קטנים ולא חשובים אבל זה פשוט דפוק שהוא כל כך נכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל מה שיש לו זה פשוט לא נחשב לכלום נכון?

רק ה VISUAL VOICE MAIL שווה הרבה יותר מ MMS.

הפלאפונים היחידים שאני הייתי שוקל לקנות בימינו זה או ה בגלל היתרונות שלו או סימביאן בגלל המערכת הפעלה הפתוחה, אני באמת מאמין שאין אף מכשיר אחר שמשתווה להם.

עובדתית אני מעדיף בהרבה את הדפדפן והמסך הזה ע"פ האופציה לשלוח למישהו תמונה באיכות מזעזעת שהרגע צילמתי (במיוחד שגם ככה אני לא מצלם בפלאפון אלא רק במצלמה אמיתית).

צלצול זה אמנם נחמד ולעומת המצלמה וה MMS אני כן משתמש בזה אבל זה בהחלט לא משתווה ליתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שכל השאר זה כלום אבל עדיין, פלאפון ב400$ ..

בכל מקרה, הייתי מחכה קצת לפני רכישת מכשיר ב400 דולר, במיוחד שהוא כזה מסורס וכן ידוע שתגיע גרסא חדשה שלו או גרסאות אחרות ופחות מסורסות של חברות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפון עולה 500-600 דולר, לא 400 דולר (לא כולל 1400 דולר שאתה תשלם לAT&T בשביל התוכנית המנופחת שדפקו לו).

וכל היתרונות שאת המציין.. הם כעין וכאפס לעומת החסרונות. אתה מציין יתרונות תיאורטיים. מה יעזור לי מסך כזה ענק ו/או מאיץ גרפי כל כך חזק שאני לא יכול לפתח לו תוכנות או משחקים?

מה יעזור לי מלא או VISUAL VOICE MAIL כשרוחב הפס בEDGE נמוך ויש לא מעט תלונות שבWIFI הוא לא מצטיין, מה גם שרוב נקודות הWIFI יעלו לך כסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...