רישיון על אופנוע ..250 סמק ...כמה עולה שיעור כמה שיעורים ..כדי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רישיון על אופנוע ..250 סמק ...כמה עולה שיעור כמה שיעורים ..כדי?

lo_toda

Recommended Posts

אני רוצה הקיץ לעשות רשיון על אופנועה ..

כמה עולה שיעורים ...?

והאם מישהו ממליץ לא לעשות ..

אני סטודנט ...שלומד קרוב לבית אבל אני עובד בקריית אריה בפתח תקווה שזה די רחוק מהרצליה ...

יש פקקים מטורפים שם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה קודם יש שלושה סוגיות רישיונות של אופנוע - A - A1 - A2

A2 זה רישיון עד 14.6 כ"ס שזאת אומרת בערך 125 סמ"'ק

A1 רישיון עד 33 כ"ס בעבר זה היה רישיון של עד 500 סמ"ק היום זה בערך עד 350-400 סמ"'ק תלוי באופנוע

A רישיון אופנוע בלי הגבלות

אני אישית בעל רישיון A1 שעלה לי 700 ש"ח סך הכל... כולל שיעורים ושלושה טסטים אם במקרה ניכשלת בראשון או בשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A1 רישיון עד 33 כ"ס בעבר זה היה רישיון של עד 500 סמ"ק היום זה בערך עד 350-400 סמ"'ק תלוי באופנוע

אני אישית בעל רישיון A1 שעלה לי 700 ש"ח סך הכל... כולל שיעורים ושלושה טסטים אם במקרה ניכשלת בראשון או בשני.

איך 700 לשלושה טסטים אם רק טסט עולה איזה 200 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה יצא באתי אליו אמרתי לו אני רוצה לעשות רישיון הוא אמר סבבה עולה 700 ש"ח אם 3 טסטים או 600 אם טסט אחד והוא אמר כמובן משתלם לך יותר לקחת את החבילה של ה-3 טסטים למקרה שתיכשל...

וזהו מה אני יודע זה מה שיש בב"ש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה יצא באתי אליו אמרתי לו אני רוצה לעשות רישיון הוא אמר סבבה עולה 700 ש"ח אם 3 טסטים או 600 אם טסט אחד והוא אמר כמובן משתלם לך יותר לקחת את החבילה של ה-3 טסטים למקרה שתיכשל...

וזהו מה אני יודע זה מה שיש בב"ש :xyxthumbs:

בש....זה כולל לעקוף גמלים מימין ...

כמה שיעור בערך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:eek2: :eek2: :eek2: :eek2:

WTF?!

שיעורי נהיגה+ 3 טסטים= 700 ש"ח

איפה זה? אני יישר בא! (זה ממש חינם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרפת להמלצה בב"ש- אצל מיקי מוטו.. הוא קצת לחוץ על הכסף וזה די עצבן אותי בהתחלה אבל סהכ הוא סבבה, וגם אשתו מאוד נחמדה ועוזרת..

בהתחלה הוא לא נתן לי לעלות על הDR כי הוא לא האמין שאני אצליח לעלות עליו אבל בסוף הוא הופתע ;D

הוא גם לוקח למקומות שהוא יודע שהם טריקיים אצל הטסטרים, ויש לו משםט מגניב- התסכלת במראה-חיפשת את הטסט הבא!

500 שקל אצלו למינימום שיעורים, נראה לי שבאתי לשם 4 פעמים סה"כ,ועוד 116 לאגרה, ויש רשיון.. כיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:eek2: :eek2: :eek2: :eek2:

WTF?!

שיעורי נהיגה+ 3 טסטים= 700 ש"ח

איפה זה? אני יישר בא! (זה ממש חינם)

חחח חלק מנפלאות העיר באר שבע. אם אתה מוצא משהו טוב היסתדרת... אגב דיברתי אם נהג אוטובוס שם שהציע לי ללמוד אצל איזה מורה נהיגה רישיון עד 15 טון ב-1800-2000 ש"ח תלוי מה יהיה אם טסט והכל... אבל אני למזלי כבר בעל רישיון עד 15 טון צופר מהצבא :lol::smile1:

קיצר מחירים כאלה רק בב"ש חחח

אגב למדתי אצל חנן ורמי אופנועים לא אצל מיקי מוטו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...