מפרט למשחקים+OC ב9500ש"ח . - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים+OC ב9500ש"ח .

RazGvili

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

KOBI כמו שאמרת יש הרבה דברים שאתה לא יודע.....אין לי כח לריב אני בסך הכל מנסה לעזור ...תקנה לך GIGABYTE ותהנה.

בסדר אחי, אבל אתה לא עוזר זה העניין. אני לא בא לריב, פשוט תבין שהג'יגהביט הם חברה מצוינת ללוחות אם, הלוחות אם שלה נותנים ביצועים מצוינים באוברקלוק ובתמיכה בטכנולוגיות והם הרבה יותר משתלמים מלוחות מסוימים של (אסוס חברה מצוינת אבל הרכיבים שלה כרגע מושתתים על צ'יפסטים ישנים יותר והם יקרים ביותר מה שעושה אותם לא משתלמים). אז אני מקווה שהחכמת קצת, ומעכשיו תוכל באמת לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט ממש רע בתקציב הזה..... דבר ראשון להחליף מעבד ל E6600 דבר שני הכרטיס מסך זה פשוט בזבוז של כסף ה GTS מריץ ויריץ את כל המשחקים ברמה הגבוהה ביותר.. אם אתה מתעקש על הכרטיס מסך הזה אז אתה חייב לשפר את כל המחשב... כרגע יש חוסר איזון מוחלט בין החלקים.

ועוד עצה קטנה תתרחק מ GIFABYTE .

בהצלחה.

אל תחלק סתם עצות, הלוח אם של GB הוא כרגע הלוח הכי משתלם.

ואין כזה חוסר איזון, גם אם הוא ייקח את ה4300, לא יהיה צוואר בקבוק, וגם אם יהיה הוא יהיה קטן מאוד (במיוחד אחרי OC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הE4300 לא יהווה צוואר בקבוק גם לא בסטוק. שלא נדבר על לאחר OC שאם תגיע אתו ל3GHZ מה שלא קשה בכלל להגיע עם המעבד הזה (ואף יותר רחוק לכיוון ה3.4GHZ) אתה תעקוף בביצועים את הX6800 שהוא מעבד הCore 2 Duo החזק ביותר שקיים, ככה שאין בכלל מה לדבר על צוואר בקבוק פה. הבן אדם קנה מערכת על מנת לבצע בה OC, הוא מוריד את העלות של הקנייה ומשיג אותם ביצועים כאשר הוא יקח את ה4300 ויעשה את הOC המיוחל. זו שטות גמורה מה שאמרת חיים. בקיצור, רז אתה יכול להיות רגוע עם המפרט שלך הוא מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובי, אתה צריך עיבוד גרפי או משחקים כי אלה שני דברים שונים ויש שונים המיועדים לכל אחד מהשימושים האלה.

שלחתי לך בפרטי

כרטיסי מסך לעיבוד גרפי מיועדים למקומות עבודה המתמחים בכך, מחירם מתחיל ב10,000 ש"ח.

לחובבן או אפילו משתמש העובד בתחום מספיק לו כרטיס מסך חזק ומעבד חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט מעולה, אם אתה רוצה אתה יכול להוריד את המארז לHUSH, ואני פחות מבין בקירורים, אבל אפשר להוסיף את הTUINQ, בחירה שלך:

מעבד:

Intel Core2 Quad Q6600 2.4Ghz ¤1569

לוח אם:

Gigabyte GA-P35C-DS3R ¤830

זיכרון:

G.skill 1024Mb X2 -6400 Cl4 ¤486

דיסק קשיח:

Western Digital 2500AAKS ¤323

מארז:

Nzxt Lexa Classic Series ¤612

כרטיס מסך:

GeCube X2900Xt 512MB ¤2030

צורב דיוידי:

LiteOn DVDRW LH-20A1S ¤164

ספק כח:

Hec Zephyr 750W Active PFC ¤645

מסך:

Dell 2007FP Ultra 20'' ¤2234

מחיר סופי (כולל הרכבה): ¤8448.35

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

יש לך פה:

מעבד רב עוצמה בעל 4 ליבות מבית , אשר אמור להחזיק הרבה זמן כשתוכנות רבות יותר יתמכו ב4 ליבות, כמו הקרייסיס,

לוח אם שלוקח את תורשתו של הGIGABYTE 965P DS3R המוצלח, ואשר מגיע לך עם תמיכה לזכרונות מסוג בעתיד,

זיכרונות בתזמונים מהירים של CL4 ובמהירות גבוהה של 800MHZ, ובנפח גדול של 2GB,

הדיסק הקשיח המומלץ לכל מחשב, בעל 7200RPM, SATA 2 ו16MB מטמון!!! (כמובן גם 250GB),

מארז יפיפה עם מקום נרחב לSLI של 8800GTX וקירור מעולה,

כרטיס מסך שתומך בתקן הPCIE 2.0, ועם הלוח שתומך בתקן זה, הוא מגדיל את ביצועיו, בואו ולא נשכח שהוא נותן תחרות טובה ל640 GTS,

צורב הדיוידי המהיר בעולם במהירות אדירה של 20X ובצבע שחור שמתאים למארז,

ספק הכח המשתלם ביותר, וספק הדגל של חברת Hec, אשר מגיע עם כל הכבלים הנזקקים להיום ולעתיד, ועם נורות לד כחולות אשר מאירות את המארז,

ולסיום, מסך בעל פאנל S- איכותי ביותר, מסך בעל צג גדול ומתאים לכל השימושים.

בקיצור, שווה לחכות,

תתחדש :xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור, מספיק כבר מספיק, לא נמאס לך כל הזמן להעתיק מקובץ וורד את המפרט המעפאן הזה כולל ה"הסבר" המפורט והלא נכון שלך.

הכרטיס מסך שנתת הוא גרוע- ברגע שהוא יפעיל פילטרים ברזולוציות גבוהות המשחק יתחיל לקרטע לו אז הפואנטה פה? ואז תבלבל לי את המוח על כי יצאו 3 מאז ההשקה ובינתיים לא ראינו שיפור, בן אדם קונה כדי להנות היום לא כדי שתהיה לו האפשרות להנות בעוד חודש חודשיים. מה הקשר שPCIE2 מגדיל את הביצועים?? הוא רק נותן העברת זרם חשמלי יותר גדול זה לא תורם כלום בביצועים מתי כבר תבין את זה?? והספק הזה, מאיפה הבאת אותו, אף אחד לא מכיר אותו, אין סקירות עליו-יכול להיות שהוא מצוין אבל בינתיים אנחנו לא יודעים אז למה שהוא יקח אותו כשאין הוכחות שהוא טוב?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שלך מעניין...

1)אבל יש לי בעיה אם הATI כי עוד לא ראיתי שום בנצ' מרקים...

2)הספק לא מעניין אותי הבחירה שלי הייתה יותר טובה לדעתי...

3)אין לי צורך בQ אני מעדיף לקחת E6600 אם כבר אני משדרג במעבד שדבר זה לא אפשרי אם אני לוקח GTX...

לכן אני אשמח אם תמצא לי בנצ' מרקים שאפשר לסמוך עליהם ואז אני אשקול את ההצעה שלך ;D

תודה רבה

רז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רז הייתי מציע לחסוך קצת כסף במפרט שלך ולקחת 8800GTS 640, לעלות בלוח אם לP35C-DS3R ולהישאר עם ה4300. אם אתה קונה מסך 20 אינץ' הGTS 640 יספיק לך די והותר, הוא יפעיל לך חלק את הפילטרים ולא יקרטע. עדיף לחסוף פה את ה1000 שקל, כי במסך 20 אתה לא תראה את כל כוחו של הGTX, והGTS יספיק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט מעולה, אם אתה רוצה אתה יכול להוריד את המארז לHUSH, ואני פחות מבין בקירורים, אבל אפשר להוסיף את הTUINQ, בחירה שלך:

מעבד:

Intel Core2 Quad Q6600 2.4Ghz ¤1569

לוח אם:

Gigabyte GA-P35C-DS3R ¤830

זיכרון:

G.skill 1024Mb X2 -6400 Cl4 ¤486

דיסק קשיח:

Western Digital 2500AAKS ¤323

מארז:

Nzxt Lexa Classic Series ¤612

כרטיס מסך:

GeCube X2900Xt 512MB ¤2030

צורב דיוידי:

LiteOn DVDRW LH-20A1S ¤164

ספק כח:

Hec Zephyr 750W Active PFC ¤645

מסך:

Dell 2007FP Ultra 20'' ¤2234

מחיר סופי (כולל הרכבה): ¤8448.35

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

יש לך פה:

מעבד רב עוצמה בעל 4 ליבות מבית אינטל, אשר אמור להחזיק הרבה זמן כשתוכנות רבות יותר יתמכו ב4 ליבות, כמו הקרייסיס,

לוח אם שלוקח את תורשתו של הGIGABYTE 965P DS3R המוצלח, ואשר מגיע לך עם תמיכה לזכרונות מסוג בעתיד,

זיכרונות בתזמונים מהירים של CL4 ובמהירות גבוהה של 800MHZ, ובנפח גדול של 2GB,

הדיסק הקשיח המומלץ לכל מחשב, בעל 7200RPM, SATA 2 ו16MB מטמון!!! (כמובן גם 250GB),

מארז יפיפה עם מקום נרחב לSLI של 8800GTX וקירור מעולה,

כרטיס מסך שתומך בתקן הPCIE 2.0, ועם הלוח שתומך בתקן זה, הוא מגדיל את ביצועיו, בואו ולא נשכח שהוא נותן תחרות טובה ל640 GTS,

[glow=red,2,300]צורב הדיוידי המהיר בעולם במהירות אדירה של 20X ובצבע שחור שמתאים למארז[/glow],

ספק הכח המשתלם ביותר, וספק הדגל של חברת Hec, אשר מגיע עם כל הכבלים הנזקקים להיום ולעתיד, ועם נורות לד כחולות אשר מאירות את המארז,

ולסיום, מסך בעל פאנל S- איכותי ביותר, מסך בעל צג גדול ומתאים לכל השימושים.

בקיצור, שווה לחכות,

תתחדש :xyxthumbs:.

רשמת את אותו דבר בדיוק מילה במילה בת'רד אחר...ממש היום (לא בדקתי שעה) כאילו נישבע לך אתה פשוט חופר על המפרט הזה כבר....אתה נישמע בדיוק כמו איש מכירות של אייבורי או כול אחרת שפשוט מנסה לדחוף חלקים...(מודגש למען תשימו לב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לPAIN KILLER

אני הייתי רוצה לחשוב ככה ;D

אבל אני לא מאמין שהGTS יחזיק משחקים כמו הGTX...זה אפשרי במשחקים של היום...אבל אני מאמין שבעתיד זה יהיה שונה...לדוגמא -

http://www23.tomshardware.com/graphics_2007.html?modelx=33&model1=706&model2=707&chart=283

אבל אפילו היום כבר אפשר לראות את ההבדל המשמעותי -

http://www23.tomshardware.com/graphics_2007.html?modelx=33&model1=706&model2=707&chart=296

מה דעתך?

תודה רבה

רז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, שמתי לב שהמסך שלך תומך עד לרזולוציה של 1680X1050, ויכול להיות שבאמת בעתיד תרגיש את ההבדלים יותר. אם יש לך את התקציב קח הGTX אבל תדאג לעשות OC מכובד מאוד למעבד כי הוא דורש את זה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...