מפרט למשחקים+OC ב9500ש"ח . - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים+OC ב9500ש"ח .

RazGvili

Recommended Posts

אתה צודק במאה אחוז שהמארז והספק שבחרת עדיפים על שלי אבל בגלל זה המחיר שלי יצא כ2000 ש"ח פחות.....בכל מקרה אני עדיין לא מבין למה כרטיס כזה יקר ולמה מעבד רק E4300 ....

בכל מקרה בתקציב שלך ממש בזבוז לא לקחת לוח אם של בעוד ש מלא בעיות.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה צודק במאה אחוז שהמארז והספק שבחרת עדיפים על שלי אבל בגלל זה המחיר שלי יצא כ2000 ש"ח פחות.....בכל מקרה אני עדיין לא מבין למה כרטיס כזה יקר ולמה מעבד רק E4300 ....

בכל מקרה בתקציב שלך ממש בזבוז לא לקחת לוח אם של בעוד ש מלא בעיות.

:xyxthumbs:

הג'יגהביט מלא בבעיות? מאיפה הבאת את ההצהרה הזאת? האסוס הוא סתם בזבוז כסף. שווה לו לקחת 4300 אם הוא עושה OC הוא עוקף גם את הX6800, ובתכלס אין לו שימוש היום ב4 ליבות למרות שהייתי מציע לו בתקציב כזה לשקול כבר Q6600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את PAIN KILLER...

על מה אתה מתבסס שאתה אומר שלGIGABYTE יש הרבה בעיות? ...אז למה המליצו עליו המומחים(כאלה שהם אדמינים של הפורום עם 20 אלף הודעות)

אני חושב שזה טעות לקצץ בחלקים כאלה מיכוון שהם מאוד חשובים ,מה שאתה עשית..- מארז וספק

ולקחתי את הE4300 מיכוון שהוא מאוד מומלץ לOC ואפשר לעלות אותו לתדר של 3.5GHZ בערך אחרי OC טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה חלש מאוד ....אני אומר זאת אחרי ששאלתי את המומחים ביותר ...אולי זאת חברה עם שם אבל תתרחק ממנה.

אחי אני לא יודע מה נסגר איתך, אבל אל תגיב פה יותר תעשה לי טובה. זה אחלה לוח, יש עליו ביקורות מצוינת, אוברקלוקר מצוין.

בתקציב גבוה הייתי ממליץ לקחת את הGIGABYTE GA-P35C-DS3R שנותן לך תמיכה גם בDDR2 וגם בDDR3 וגם בפנרינים של ה45 ננומטר שיצאו בחורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי הרבה יגידו בזבוז ..

אבל בוא נדבר תכלס זה מחשב חזק בטירוף

והלוח שאני קונה בעתיג יתמוך

ולמה 4 כי אני עובד הרבה על המחשב

יש לי 2 מחשבים בבית חמודים

אבל אני צריך 4 ליבות כי אני הורך קול ומוסיקה

cubse ויש עוד מלא אבל אני לא יפרט לך בטח לא יענין אותך חח

חוץ מזה שיש לי כרטיס של קרייטיב שעלה לי 4 וחצי אלף שקל

בקיצור זה יותר לאולפן הקלטות אבל שימוש גם למשחקים ...

אני מבין שהרבה אנשים חושבים אחרת ... אבל גם לי יש דעה

ואני חושב שזה מחשב רציני שיחזיק לי כל דבר שיש בשוק גם עכשיו וגם בעוד 4 שנים טובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אין בעיה "אחלה לוח" תהנה.....אין לכם מושג על מה אתה מדברים וזאת עובדה ...אם אתם מתעקשים לכו שאלו מומחים באמת לא אנשים בפורום שזורקים דברים לאוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אין בעיה "אחלה לוח" תהנה.....אין לכם מושג על מה אתה מדברים וזאת עובדה ...אם אתם מתעקשים לכו שאלו מומחים באמת לא אנשים בפורום שזורקים דברים לאוויר

תעשה לי טובה ותפסיק לכתוב את השטויות שלך. אתה אומר משהו תגבה אותו, אני רוצה שתביא לי קישור לאתר אחד שעשה ביקורת ואומר שלוחות של ג'יגהביט יש להם מלא בעיות והם ממש לא מומלצים. ואתה לא תביא פשוט כי אתה לא תמצא, אז תעשה לי טובה, מי שאמר לך שהסטרייקר יותר טוב פשוט רוצה לסחוט ממך כסף על כלום או שהוא פשוט לא יודע אז כדאי שאתה והוא תחכימו.

קובי, איזה לוח ואיזה מעבד אתה קונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה עם כל הכבוד אחי

אני שאלתי אנשים שמבינים עינין

ואמרו לי בפרוש שזה אחלה מחשב ולא כדאי לשנות כלום

תיראה אתה אוהב חלקים אחרים אני אוהב אחרים...

חוץ מזה שאני מתכוון להשתמש csli

קח את זה בחשבון

ואני הכי לא מאמין לפורמים אתה יודע למה... כי כל אחד זורק משהו ובסוף

אתה משתגע ולא יודע מה לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לבלבל תמוח אני אומר לך ששאלתי מומחים אם אתה יודע מזה ולא באינטרנט לשם שינוי ....(אחי באינטרנט לפעמים יש הרבה שטויות).

איזה מומחים בדיוק שאלת? תגיד לי.

קובי, המפרט הוא מצוין, אני אומר לך פשוט משיקולים שלך:

הלוח הוא בזבוז, הג'יגהביט נותן לך אותה תמורה ואף יותר ועוד מאפיינים חדשים בהרבה פחות כסף. לא עניין של איזה חלק אני אוהב ואיזה חלק אתה אוהב, פשוט אני אומר לך מבחינה עובדתית חבל על הכסף. בקשר למעבד ממש לא שווה לך את הQX6700, הוא עולה כפול מהQ6600 כשלא יהיה לך בכלל הבדל בכלום, אתה לא תרגיש שום הבדל בין השניים ושניהם מרובעי עם הבדל של 266 מה"צ בלבד-לא יתן לך תוספת של כלום וממש לא שווה לשלם כפול שניים עליו. תראה, אני מסתכל על המפרט מהצד שלך, הצרכן, אני מבין את השימושים ואני מבין שיש לך תקציב שאתה מוכן להוציא אך אתה יכול לחסות כמה מאות שקלים ואף יותר ויהיו לך את אותם ביצועים בדיוק. זה שיקול שלך, פשוט חבל על הכסף שהולך סתם, באמת סתם, לא יהיו לך שום הבדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* HAIM

אני ממש לא מסכים איתך...אם תחפש קצת בפורום תראה שאני צודק...

*PAIN KILLER -

אני אשקול את זה.. הבעייה היא שהמחיר שלו יהיה בערך 1500 + - וזה אומר שאני אאלץ לשנות את כול המפרט (הE4300 עולה רק 680ש"ח והוא עוד ירד...

השימוש הכמעט יחיד שלי הוא משחקים לכן בחרתי את הGTX... הכרטיס כמעט הכי חזק בשוק היום שמציע ביצועים מטורפים לאורך זמן (שנה - שנתיים על ההגדרות הגבוהות אני מעריך..)

היחיד שמבין פה על מה הוא מדבר... ;D

יש למישהו עוד הצעות לשיפור למפרט המקורי?( חוץ מעניין הזיכרון שהוא 1GB ואמור להיות 2GB)

*

קובי תירד מזה!

1)הE6700 טיפשי לגמרי, מדובר בOC...

2)הלוח גם בזבוז...

3)אני לא צריך 500GB

4)אותו דבר על הזיכרון

החלקים שלך טובים למחשב בתקציב הרבה הרבה יותר גבוהה ולצרכים אחרים...

תודה רבה לכולם :xyxthumbs:

רז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לבלבל תמוח אני אומר לך ששאלתי מומחים אם אתה יודע מזה ולא באינטרנט לשם שינוי ....(אחי באינטרנט לפעמים יש הרבה שטויות).

בפשוט אני יגיד לך את זה...

מכיר את מנטור?

מנטור זה תעודות של מומחים של מחשב אוקי

ומשם לקחתי הצעות אנדסאים מפתחי תוכנה מעצבי גרפי c++

אז בוא נגיד ככה אני לא שקרן ולא אחד שיבוא לעבוד עליך

כל לוח ומעבד עובדים ברמה שונה

ו לידעתך סיבוב 4 שלוקחת חברות ענק

אני לא מזלזל באף חברה

זה תלוי מה אתה רוצה ולמה אתה צריך וכמה כסף יש לך בכיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...