ת'רד המערכות הגדול!- איך המערכת שלכם נראית? - עמוד 7 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד המערכות הגדול!- איך המערכת שלכם נראית?

nizzan7

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו נוצרה בעיה אחרת ... כל שהוא לא באיכות גבוהה אני כבר לא יכול לשמוע כי אני פשוט מצליח לשים לב לכל פאק קטן בהקלטה... אבל כשההקלטה טובה אז התענוג הוא בלתי מוגבל 8).

בקיצור אני ממש מרוצה מהמערכת לא נראה לי אני הולך להחליף אותה בקרוב ....

יש לי פיתרון נוח בשבילך.. תקנה דיסקים מקוריים :xyxthumbs:

או שתעשה המרה ל LOSSLESS למה שיש לך עכשיו(מדיסקים מקוריים כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פיתרון נוח בשבילך.. תקנה דיסקים מקוריים

או שתעשה המרה ל LOSSLESS למה שיש לך עכשיו(מדיסקים מקוריים כמובן)

בונה אחיייי הביאת אותה עכשיו בפיתרון של כל הפיתרונות ממש האמא של הפיתרונות, אתה נראה לי גאון. איך לא חשבתי על זה קודם... אז אתה זה הבחור העשיר שהולך לממן לי את התענוג?? :smile1:

ההמלצה השניה שלך טובה, אבל לצערי לפעמים אין גישה לכל הדיסקים שאני רוצה ...

היתי חייב להגיב על זה...

ועכשיו לנושא ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה יש לכם כסף לדברים הללו :-X מסתובבים כאן אנשים מהעולם התחתון נראה לי.

כבוד גדול לאנטולי דרך אגב :xyxthumbs:.

אפשר להכניס לדיון גם את תחום השמע לרכב?

פשוט המערכת שלי ברכב שווה משהו לעומת מה שיש בחדר :P ואני אשמח לכתוב עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונה אחיייי הביאת אותה עכשיו בפיתרון של כל הפיתרונות ממש האמא של הפיתרונות, אתה נראה לי גאון. איך לא חשבתי על זה קודם... אז אתה זה הבחור העשיר שהולך לממן לי את התענוג?? :smile1:

ההמלצה השניה שלך טובה, אבל לצערי לפעמים אין גישה לכל הדיסקים שאני רוצה ...

היתי חייב להגיב על זה...

ועכשיו לנושא ...

אני לא רואה שום פסול בהצעה שהבאתי לך! וגם לא צריכים כמות כסף גדולה כדי לקנות היום דיסק מקורי, המחירים יחסית מאד נמוכים ושווים את ההוצאה!

בדיוק כמו שאתה מבזבז סכומים לא מבוטלים על חלקי מערכת, אתה יכול להקדיש תקציב מסויים לקניית מדיות מקוריות וחוקיות, חוץ מזה שלדעתי ההנאה מהם הרבה יותר גדולה ומספקת!

לגבי החלק השני.. אם אתה גר בב"ש אני השמח לחלוק את המעט שיש לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק מקורי היום, לא חומר חדש, עולה בסביבות ה50~60 ש"ח... בדיוק כמו לפני 10 שנים...

אלבום של שני דיסקים עולה 60~70 ש"ח, וזה בערך שעתיים של מוסיקה... לי יש בסביבות ה40 שעות (=40 דיסקים= 2000 ש"ח!) שאני מאזין להם קבוע.

היום לפי דעתי זה לא פראקטי לקנות דיסקים, במיוחד כשיש אופציות לקנייה ברשת, רק שבד"כ מחפשים את ההכי זול, ואם כבר ברשת, אז אפשר בחינם :P

אני אישית קונה דיסקים רק של דברים שאני רוצה באיכות גבוה, כדי פשוט לשבת ולהאזין למוסיקה... בד"כ אני שומע MP3ים למינייהם בזמן שאני לומד וכו', וגם אם הכול הייה אצלי בפלאק הייתי צריך HD של לפחות טרה ביט-> דיסקים באיכות גבוה, לא פראקטי.

מאיפה יש לכם כסף לדברים הללו :-X מסתובבים כאן אנשים מהעולם התחתון נראה לי.

כבוד גדול לאנטולי דרך אגב :xyxthumbs:.

אפשר להכניס לדיון גם את תחום השמע לרכב?

פשוט המערכת שלי ברכב שווה משהו לעומת מה שיש בחדר :P ואני אשמח לכתוב עליה.

קוראים לזה "עבודה" ו"חיסכון"... ובניגוד למה שאתה חושב, "עבודה" לא תמיד קשורה לתחומים לא חוקיים... החבר'ה עובדים, חוסכים ומשקיעים במה שהם רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...