ת'רד המערכות הגדול!- איך המערכת שלכם נראית? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד המערכות הגדול!- איך המערכת שלכם נראית?

nizzan7

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה עלה לך הספוגים והאקוסטיקה? (לעליית גג המתוכננת)

אגב זה ככה תמיד בכל דבר בהתחלה מתלהבים מאוד ועם הזן פחות ופחות... :lol:

ואמרת שפירסמת ולא ראינו אותם...

ואם כבר מדברים על שיפור אצלך זה רק המקור לדעתי ;D

שני הספוגים עלו 500 שקלים + ציפוי הבד בסביבות ה 100.

אני לא מתלהב מזה פחות, אני מתלהב מזה בדיוק כשמו שהתלהבתי בהתחלה מהמוזיקה. הבעיה שאני מתרגל למערכת עם הזמן וזה ניהיה אצלי שיגרה.

אני לא שומע עכשיו פחות מאשר כשקניתי את המערכת.

http://photos.walla.co.il/amnesiax

החלפת המקור יכולה להביא שיפור, אבל לא משמעותי כמו להחליף מגבר לדעתי שידחוף את הרמקולים כמו שצריך. שמעתי כל מיני נגנים אבל השיפור היה קטן (אני מדבר על נגנים בסביבות ה 3 k), להערכתי המקור יכול לשפר כ 15% ~.

מחירים בפרטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת שלי מורכבת כרגע מהמחשב כמקור וPRE, מגבר פאוור של רוטל RB-03 ורמקולים של AKAI בני כ40 שנה.

הרמקולים מעץ מלא (תיבה אטומה), וופר 12 אינץ' קרטון מיד ריינג' הורן ושני טוויטרים הורן גם כן.

כל זה יושב בחדר החדש שבניתי בגג בבית = רצפת פרקט, חדר שהוא לא מרובע (שובר מקביליות, לדוגמה הקיר האחורי קצת מעוגל) וחלונות בעלי זגוגית כפולה.

תמונה מהחדר הקודם (אני אצלם שבוע הבא או עוד שבועיים חדשות שאחזור מהבסיס, צריך לסדר קצת :P )

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יאללה נשתתף.

המערכת שלי:

רמקולים קדמיים של B&W דגם 602S3, מונחים אצלי על מדפים.

הרמקולים מצויינים, הבעיה היחידה שלי איתם זה הבאס המהדהד, אבל זה סיפור של אקוסטיקה וחדר קטן מדי שהרמקולים לא הכי מתאימים לו.

אני מקווה בקרוב לעבור לחדר יותר גדול ואז אני בטוח שהם ישמעו בכמה רמות יותר טוב מעכשיו.

אחוריים: די פשוטים של MAGNUM, עושים את העבודה, לפחות עד שיהיה לי מספיק כסף לקנות את ה601 של B&W או משהו ברמת איכות דומה.

המגבר: PIONEER VSX-D514 120W, בהתחלה היה לי מגבר חלש של ימהה שלא דחף את הרמקולים כמו שצריך (וכידוע B&W ובמיוחד הדגם הספציפי הזה צריכים מגבר חזק).

לאחר מכן החלפתי את המגבר לPIONEER ואפשר להגיד שיש שיפור ניכר אם כי עדיין לא מגיע לשלמות (שוב, אך ורק בעיות אקוסטיקה).

טלויזיה: בקרוב אני מתכוון לרכוש LCD 37 אינץ' או של סמסונג או של . כרגע אני קצת מרושש אז בינתיים אני מסתדר עם CRT 29 אינץ' של BEKO.

כל אלה מחוברים למחשב שלי שהוא מקור המוזיקה והסרטים, דרך כרטיס גרפי של שתומך בHD וכרטיס קול AUDIGY 2 שמחובר עם כבל קואקסילי.

בסה"כ אני מאוד נהנה מהמערכת, המוזיקה נשמעת מעולה, הבאסים נהדרים בסרטים ובהחלט מפצים על חוסר סאב, אך השדרוג קרב ובא :)

קצת תמונות: http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=cGallery&cat=14462

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד.

Uber Scorpion אנחנו מחכים לעוד והתרשמות...

ומחכים לעוד מערכות בכללי.

אני חושב שזו תקופה שכולם משתדרגים בה נכון? גם אני רוצה אבל רק בעוד שנה כמו שציינתי :'(

יאללה אנטולי איפה המערכת שלך? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ShayGTi, הרמקולים שלך צמודים לפינות ותלויים על מדף. אין סיכוי שיהיה לך באס נורמאלי עם מיקום שכזה.

תמונות שלי יגיעו, אל דאגה. אני סך הכל מנסה לגרום ליותר אנשים להגיב לפני שאני אפרסם :) חוץ מזה שעכשיו צריך לזוז לעבודה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב רציתי להגיד לכולם!

זה לא משנה כמה הרמקולים שלך עלו ואיך הם נראים, אלא זה מה שאתה עושה איתם!!

למשל אבא שלי קנה מערכת לסלון עם רמקולים דיי זולים?(4K) של אבל מה שהוא עשה עם נישות וכל זה בסלון זה העניין שהופך אותפ ליוקרתי.

אותו דבר הוא עשה בחדר שינה של ההורים שלי כאשר הוא לקח מאוד פםשוטיםמדיל כזה של 1999 ש"ח אבל עשה הכל יוקרתי על ידי הריהוט מעץ.

בקיצור זה לא הרמקולים שעושים את זה אלא מה שמסביבם והבן אדם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום אקוסטיקה וקישוטים לא יהפכו זולים לטובים.

מצד שני חרא אקוסטיקה ומיקום לא נכון יכולים להפוך טובים לזבל.

חברה - תנסו מעכשיו להישאר בנושא הת'רד, רק ובלי לסטות יותר מדי.

תמונות שלי עוד שבוע שבועיים, שאני אחזור מהבסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בשביל השקט הנפשי של חלק מהאנשים פה (:)) הנה כמה .

האחוריים שלי - Omega-Audio Mini-101:

img3012yo1.jpg

האוזניות שלי - HD280 שימכרו בקרוב, וה-K1000:

img3017xo9.jpg

המערכת עצמה -

DVD Pioneer 360

CDP ONKYO DX-1500

Denon 1906

Toshiba 32ZH46

DAC Zhaolu 2.5A

img3020xb5.jpg

הרמקולים

קדמיים Omega-Audio Encore 705 עם קרוס משודרג

סאב Tannoy Saturn S-15

img3019qa3.jpg

וודאי שמתם לב להיעדרו של סנטר. הקודם הלך למערכת בחדר אחר, אז היום בשעה טובה הזמנתי לעצמי סנטר חדש (משהו בהזמנה מיוחדת בהתאם לצרכים ולמערכת שלי) שאני מאמין שיתווסף בעוד כשבועיים. כמו כן, כמו שניתן לראות גם אצלי יש כמה ספוגים אקוסטיים :) במקרה שלי לא הבאתי מומחה לאקוסטיקה אלא בדקתי לבד עם Sweep וכל שאר הכלים הנדושים (כמו מחיאות כפיים) ובהתאם למיקום הבחנתי בהדלים, וכן החלטתי היכן למקם.

אם פתאום ייפתח דיון של "הסיפור שלי - מערכות סטריאו", אז גם אני אפרסם את הרקע שלי כמו שמישהו פה כבר עשה :hat:

Anatoli.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה איזה מערכת!

איזה סאבוופר עצבני, נראה לי חוויה אמיתית לראות אצלך .

למה הk1000 מחובר אצלך? כי אני זוכר שאמרת שאתה מחבר אותו למגבר של .

ואהבתי תנשר .. אם אני רוצה גם מה אני צריך לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...