מה יותר כדאי- לשדרג את המחשב או לקנות קונסולה של משחקים? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר כדאי- לשדרג את המחשב או לקנות קונסולה של משחקים?

smulikon

Recommended Posts

הגעתי לשלב שבו אני חייב לשדרג את המחשב.

זאת אומרת שאני צריך כרטיס מסך חדש וטוב שעולה בסביבות ה-1500 שקל, ואני צריך גם מעבד חדש למחשב שיעלה לי בערך 500 שקל + 1 ג'יגה זיכרון שזה עוד כמה שקלים.

ואז חשבתי שאולי בכלל עדיף לי לקנות פלייסטיישן או אקס בוקס במקום כל זה.

גם ככה אני רוצה את המחשב רק בשביל משחקים אז לא עדיף כבר לקנות קונסולה במקום כל הבלאגן הזה של המחשב?

מחשב די טוב כבר יש לי: עם גיגה זיכרון ו200 גיגה הרד דיסק, מעבד של 3200, וכרטיס מסך X800 GTO2.

טוב אז אני צריך את העצה שלכם בקשר לנושא הזה.

בבקשה תגיבו...

תודה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לשאלה ששאלת אין תשובה אחת מוחלטת, התשובה תלויה בך.

מכיוון שקונסולה הוא מכשיר ייעודי למשחקים שלא מחייב אותך כל חצי שנה עד שנה לקנות חלקים חדשים אז אני הייתי ממליץ לך ללכת על קונסולה.

פשוט לחבר לטלויזיה ולשחק. בלי שדרוגים, בלי באגים, בלי לנסות לשחק עם ההגדרות כדי שהמשחק ירוץ טוב. פשוט לחבר ולשחק.

אבל כמובן שיהיו אנשים אחרים שימליצו לך ללכת על מחשב מהסיבות שלהם.

בגלל זה אתה צריך לעשות את השיקולים שלך.

אם המחשב שלך מספיק חזק בשביל להריץ הכל חוץ ממשחקים חדשים אז חבל להשקיע אלפי שקלים רק כדי לשדרג אותו שתוכל לשחק ועדיף לקנות קונסולה (איזה קונסולה זה כבר נושא אחר).

אם המחשב שלך מקרטע אפילו באינטרנט אז אתה צריך מחשב חדש ואם כבר אז תשקיע במחשב חזק שתוכל להנות ממנו גם ממשחקים.

אני אישית פרשתי ממשחקים במחשב ועברתי לשחק רק בקונסולה, זה הרבה יותר פשוט נוח וכייפי. דעה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלי די סבבה. לא מקרטע ולא כלום. רק במשחקים החדשים כמו DIRT למשל - הם לא עבדים לי כי הכרטיס מסך לא תומך.. ואם אני מחליף כרטיס מסך אני גם צריך להחליף מעבד שיתמוך בו ולא יאט לי אותו.. ואז זה כולל גם הוספת . בקיצור- הוצאה אחת גדולה.

אז חשבתי שאם הבעיה שלי במחשב היא רק עם משחקים אז אני אקנה קונסולה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם קיסין :xyxthumbs:

אם יש לך הרבה כסף לשדרג כל כמה זמן אז תלך על המחשב..

אני מת כבר לקנות x360 מכיוון שאני לא רוצה לשדרג כל הזמן...

ואגב,ניסית לשחק בכל הזאנרים הקיימים על קונסולות?זה נוח לך?זה גם חלק חשוב בבחירה..(לפי דעתי)

בקיצור-אם יש לך כסף לעשות עם כרטיס direct x10 כבר עכשיו וגם עוד שנה-לך על מחשב.

אם לא-תקנה קונסולה כלשהי וגם תהנה ממשחקי מולטיפליר עם חברים ותהיה עם ראש שקט לכמה שנים טובות.

ד"א, אני לא מאופס על הבוקר,אז יש מצב שכתבתי הרבה שטויות.. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם קיסין בעניין זה שאם המחשב שלך מריץ משחקים (לא הכי הכי חדשים) באופן סביר ולא מקרטע באינטרנט חבל להשקיע בעוד מחשב.

אני לאחרונה רכשתי 360 ומאז אני בכלל לא משחק במחשב,ולא שיש לי מחשב חלש (ראה מפרט),המשחקיות שונה לגמריי והכיף לא רגיל (אני משחק על פלזמה 42 אינטש),בנוסף רכשתי לי שלשום שחזרתי מניו יורק 360 Wiress Racing Weel והכיף לא נורמלי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך האקס בוקס אחי סבבה? עשית לי מזה חשק עם הפלזמה...

אבל הבעיה היא שאני ממש לא מכיר את התחום של הקונסולות...

גם לאקסבוקס יש ציפ שמאפשר לקרוא צרובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד אמרתי שמחשב הרבה יותר נוח למשחקים עד עכשיו כשקניתי את ה- 360 והפלזמה.

אין דבר יותר נוח מאשר לשבת בכיף על הספה בסלון עם השלט ולשחק בכיף על כזה גודל מסך עם כזאת איכות לעומת לשבת על הכיסא מחשב עם יד אחת על העכבר ויד שנייה על המקלדת.

המשחקיות היא פשוט שונה ומדהימה.

ובקשר לשאלה השנייה שלך אז כן,יש צ'יפ שמאפשר קריאה של דיסקים צרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבוקס עולה פחות או יותר 2800 בארץ...

לפי דעתי הוא עדיף על הפס3 מכיוון שכרגע אין הרבה משחקים טובים לפס3 והוא מאבד כל הזמן בלעדיות על משחקים שונים שעד היום היו בלעדיים לסוני.

לעומת זאת, יש לבוקס לא מעט משחקים בלעדיים והמון משחקים טובים ועוד מלא בדרך.

מבחינת גרפיקה הבוקס עדיף.

הפס3 גם יקר מאוד וכל משחק עולה כ-400 ש"ח ובינתיים אין פריצה וגם אם תהיה פריצה לדיסקים אז כל מדית בלוריי עולה כ-100 ש"ח...שלא לדבר על צורב בלוריי.

אם תהיה פריצה לפס3,היא תהיה יעילה רק אם היא תהיה פריצת דיסק קשיח..

ד"א,אם עברתי על החוקים תגידו לי ואני אערוך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...