מה יותר כדאי- לשדרג את המחשב או לקנות קונסולה של משחקים? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר כדאי- לשדרג את המחשב או לקנות קונסולה של משחקים?

smulikon

Recommended Posts

הגעתי לשלב שבו אני חייב לשדרג את המחשב.

זאת אומרת שאני צריך כרטיס מסך חדש וטוב שעולה בסביבות ה-1500 שקל, ואני צריך גם מעבד חדש למחשב שיעלה לי בערך 500 שקל + 1 ג'יגה זיכרון שזה עוד כמה שקלים.

ואז חשבתי שאולי בכלל עדיף לי לקנות פלייסטיישן או אקס בוקס במקום כל זה.

גם ככה אני רוצה את המחשב רק בשביל משחקים אז לא עדיף כבר לקנות קונסולה במקום כל הבלאגן הזה של המחשב?

מחשב די טוב כבר יש לי: עם גיגה זיכרון ו200 גיגה הרד דיסק, מעבד של 3200, וכרטיס מסך X800 GTO2.

טוב אז אני צריך את העצה שלכם בקשר לנושא הזה.

בבקשה תגיבו...

תודה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אם אתה מתכנן על דור קודם אל תעשה את זה, ותשדרג את המחשב לפי התקציב שלך.

עזוב שאתה סתם תרד באיכות - PS2 לעומת כרטיס חדש ב 1500 ש"ח ?! גם עם הדור החדש, משחקים כבר לא יוצאים (?) או לא יצאו לדור הקודם מהר מאוד.

זוכר ש PS2 יצא? מהר מאוד לא היו משחקים ל PS1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הPSP2- ראיתי פה הרבה שרשמו בפורום שמשחקים יהיו גם עוד שנתיים מהיום כי להרבה יש את הקונסולה הזו ולא ישתלם לחברה לא להוציא משחקים לזה.

בכל מקרה- איך האקס בוקס? אולי הוא עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הPSP2- ראיתי פה הרבה שרשמו בפורום שמשחקים יהיו גם עוד שנתיים מהיום כי להרבה יש את הקונסולה הזו ולא ישתלם לחברה לא להוציא משחקים לזה.

בכל מקרה- איך האקס בוקס? אולי הוא עדיף?

עדיין, לקנות דור קודם שיצא לפני שנים ספורות רק בגלל שהוא ישרוד עוד שנתיים? תחשוב על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אם אתה מתכנן על קונסולות דור קודם אל תעשה את זה, ותשדרג את המחשב לפי התקציב שלך.

עזוב שאתה סתם תרד באיכות - PS2 לעומת כרטיס חדש ב 1500 ש"ח ?! גם עם הדור החדש, משחקים כבר לא יוצאים (?) או לא יצאו לדור הקודם מהר מאוד.

זוכר ש PS2 יצא? מהר מאוד לא היו משחקים ל PS1.

אתה צריך לראות את המשחק GOW2 על מסך HD, והאיכות נראת כאילו יש לך דור חדש (לא יודע איך הם הצליחו לסחוט מהחומרה רמה כזאת, גרפיקה יפה + fps חלק!).

גם אם לא יצאו משחקים חדשים, ל-ps2 יש מבחר עצום של משחקים מעולים שיכולים להחזיק אותך לפחות כמה שנים.

אני ממליך לך על נינטנדו או PS2, הבצורת במשחקי המחשב עדיין לא הסתיימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה שמוכרים 2 במחיר של 600-700 עם ציפ ועם שלטים.

אז חשבתי אולי בינתיים אני אקנה את זה ועוד שנה בערך כבר ירדו המחירים של כל השאר ואז אני אחליט לאן ממשיכים.

חוצמזה שאני באמת יודע שיש הרבה משחקים עדיין לפלייסטיישן 2, ואם GOD OF WAR עובד בPS2 אז כמעט בטוח שזה מה שאני אעשה בינתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לראות את המשחק GOW2 על מסך HD, והאיכות נראת כאילו יש לך דור חדש (לא יודע איך הם הצליחו לסחוט מהחומרה רמה כזאת, גרפיקה יפה + fps חלק!).

גם אם לא יצאו משחקים חדשים, ל-ps2 יש מבחר עצום של משחקים מעולים שיכולים להחזיק אותך לפחות כמה שנים.

אני ממליך לך על נינטנדו או PS2, הבצורת במשחקי המחשב עדיין לא הסתיימה.

אתה לא חושב שזה קצת מגוחך? להשקיע 500-1000 ואחרי זה להסתדר רק עם משחקים שכבר יצאו? (לא משנה כמה הם טובים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חושב שזה קצת מגוחך? להשקיע 500-1000 ואחרי זה להסתדר רק עם משחקים שכבר יצאו? (לא משנה כמה הם טובים).

ומה רע לשחק משחקים טובים שיצאו כבר, אם לא שיחקת בהם בעבר?

אני מכיר אנשים שרק היום גילו את HL2, אז מה... הם לא ישחקו כי עבר הזמן שלו והוא כבר משחק ישן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר PS2 שנתיים, ולפי דעתי ל PS2 יש את הספריית משחקים הכי מדהימה בין כול הקונסלות שיצאו עד היום.

זה שווה לקנות PS2 רק בשביל משחקים כמו פיינל פאנטסי, גאד אוף וור, מטאל גיר סוליד, רסידנט איוול וכו'.

מה שכן י משחקים מהפכניים ומדהימים כמו פינל פאנטסי או גאד אוף וור כבר לא יגיעו אליו אלא ל PS3.

כול משחקי הדגל של PS2 עשו את שלהם ועוברים עכשיו ל PS3.

ומתוך ניסיון כול המשחקים שיוצאים עכשיו ל PS2 זה חרא של משחקים שלא שווים אפילו בזבוז של דיסק.

ככה שעם אתה קונה את ה PS2 עכשיו, אתה צריך להבין שאין לך למה לצפות בנוגע למשחקים חדשים שיגיעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...