איזה מבין שני הפלאפונים הבאים הייתם לוקחים? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מבין שני הפלאפונים הבאים הייתם לוקחים?

MilkMan

Recommended Posts

אם אתה לוקח את זה במבצע חיילים קח בחשבון שברגע שלקחת מכשיר חינם התשלום החודשי על החבילה יקר יותר + אתה לא תוכל לנצל הנחות בקניה בעתיד (כשתרצה לקנות מכשיר יקר יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לוקח את זה במבצע חיילים קח בחשבון שברגע שלקחת מכשיר חינם התשלום החודשי על החבילה יקר יותר + אתה לא תוכל לנצל הנחות בקניה בעתיד (כשתרצה לקנות מכשיר יקר יותר).

מה לגבי ה K610i? ראיתי אותה אצל ידידה שלי וסה"כ הפלאפון נראה נחמד מאוד ועוד בישביל 19 שקל לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מחיר נטו ולא בקיזוז שיחות או משהו, אז באמת שווה לקחת אותו

רק שים לב שברגע שאתה קונה מאורנג'\סלקום מכשיר דור שלישי בהנחה, הם אוטומטית דוחפים לך חבילת דור שלישי כל חודש (שזה בערך מכפיל לך את ה-SE).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הK610 זה כמו אנטנה של חברה צמודה לראש.

ואל תתחילו עכשיו עם "מי מסתכל על קרינה בסלולרי" או "זה שטויות עדיין לא הוכיחו את זה" כי יש לי רק דבר אחד להגיד לגבי זה: טיפשים לא מתים, הם רק מתחלפים כי הקודמים בהקרנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמה אנשים ראית בת'כלס מסתובבים עם האוזניה הזו?

יש 2 אנשים שחושבים שהם נראים כמו אנשי עסקים, עוד איש אחד שהוא באמת איש עסקים וכל השאר זרקו את זה בבית כי זה נראה בסופו של דבר כמו עב"מ על האוזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני מכשירים גרועים.. כמו 3100

אני אישית לא הייתי משדרג.

אבל אם כן, אז לסמסונג

יש 2 אנשים שחושבים שהם נראים כמו אנשי עסקים, עוד איש אחד שהוא באמת איש עסקים וכל השאר זרקו את זה בבית כי זה נראה בסופו של דבר כמו עב"מ על האוזן.

איפה אתה חי תגיד לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב השיחות שלי הם עם אוזניית BT.

בבית אני מדבר בטלפון

בבסיס אני מדבר מהמשרד

בפלאפון אני מדבר בנסיעות, ושם מותר רק עם אוזניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני המכשירים ללא , מסך זוועתי וקטנצ'יק, ללא BT וכו, למוטורולה יש זמן טוב יותר וכנראה שגם יפה יותר, אז הוא אולי עדיף אבל ממש בהפרש מזערי

אם בא לך להוסיף ל-K610I כמובן שההבדל יהיה שמיים וארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...