או סוף סוף צדק - ספקית תשלם פיצוי עקב ניתוק מאוחר... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

או סוף סוף צדק - ספקית תשלם פיצוי עקב ניתוק מאוחר...

Cable

Recommended Posts

טוב מאוד.....סוף סוף אולי החברות יבינו שאסור לשקר לצרכנים תמימים !!!

אני אישית לא יורד מהקו עד שאינ מקבל מה שאני רוצה משרות הלקוחות של הוט/אינטרנט זהב ואין דבר כזה שאני אחכה "24שעות " לנציג שיחזור אלי (כי הפ אף פעם לא חוזרים) וכמעט כל שיחה שלי נגמרת עם מנהל משמרת :) שבסוף נותן לי את מה שאני רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שיותר יגרמו לספקיות רמאיות כמו 012,015, לנוח ב"שלום" R.I.P ככה יהיה יותר טוב, מסע הפרסום עצמו זה כבר טוב וזה גורם להם שערורייה, האמת גם אני הייתי ב015 ושבוע טחנו אותי בנחזור אלייך עד שאמרתי שאני לא יכול לשלם על האינטרנט הזמנתי ידידה שבכתה להם בטלפון, ריגשה אותם ומיד ניתקו אותי. אח"כ צחקתי שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום צורך להביא אנשים שיבכו בטלפון .....פשוט תגיד להם שאתה לא מוכן לשלם על עוד 24,48,72 שעות או שבועיים עד שיחזרו אליך ותתעקש לדבר באותו רגע עם מנהל משמרת או נציג שאחרי על ניתוקים !

כמו כן עוד בעיה שיש עם החברות האלה היא שהנציגים לא אומרים את שמם המלא ולא נותנים טלפון ישיר שלהם ומאוד קשה למצוא את אותו נציג לאחר מכן שהבטיח מחירים אטרקטיביים ובסוף לא עשה כלום!!!

בלי רעש צעקות ואיומים לא תקבלו מהם כלום!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום צורך להביא אנשים שיבכו בטלפון .....פשוט תגיד להם שאתה לא מוכן לשלם על עוד 24,48,72 שעות או שבועיים עד שיחזרו אליך ותתעקש לדבר באותו רגע עם מנהל משמרת או נציג שאחרי על ניתוקים !

כמו כן עוד בעיה שיש עם החברות האלה היא שהנציגים לא אומרים את שמם המלא ולא נותנים טלפון ישיר שלהם ומאוד קשה למצוא את אותו נציג לאחר מכן שהבטיח מחירים אטרקטיביים ובסוף לא עשה כלום!!!

בלי רעש צעקות ואיומים לא תקבלו מהם כלום!!!

וגם רצוי להקליט את אותם ניציגים עם המחירים ה"מעולים" שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל2500 אתה קוראים פיצוי?

:lol: :-\

בארה"ב(איפה שהשיטה עובדת) היו תובעים אותם תביעה יצוגית והיו לוקחים לפחות כמה מיליונים כדי להכאיב לכיס של הספקיות ולגרום להן להפסיק את המעשים שלהם.

אבל השיטה שלנו מקולקלת אז במקום שבית המשפט ירצה לעצור את התופעה הוא נותן יד למעשה עם סכום פיצוי מצחיק ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאי איזה חוצפנים.... התקשרו אלי לפני כמה שעות,מאינטרנט זהב בטענה ש"אני מוריד יותר מידי".

מה יותר מידי? כולה איזה 20 גיגה ביום..זה הרבה? בשביל מה אני באינ' של 5 מגה? :smile1::lol:

יייאלה מקסימום יהיה לי ניתוק קל.

לא איימו שיגבו עוד כסף,רק אמרו שאני מוריד הרבה,מקסימום יפריעו לי שוב,אני אברח מהם,וזה יהיה קל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוי שלהם מסוף 2002,בזמנו המגבלה הזו לא היתה מצויינת,אני רואה את החוזה שלי איתם,ולא מופיע דבר כזה,משמע זה לא חל עלי,וזה שבחוזים החדשים,זה כן מצוין,שמחת סקנטין,לא חתמתי על חוזה כזה.

מקסימום ינתקו אותי..יותר מזה הם לא יכולים לעשות... והיום הורדתי עוד 12 וקצת גיגה,ולא התקשרו שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז כן חידשתי מנוי,הרי שעברתי לחבילה אחרת (היה לי 750,ממש ישן ממזמן) ולאחרונה עברתי ל5 מגה... זה נקרא לחדש מנוי לא?

אז כן,אם כך זה תקף עלי..נראה לי.

בכל אופן,אם יציקו לי שוב,אני אתנתק מהם,אני חושב שעדיין זה לא יהיה בעיה...

סליחה גם כן,להוריד בממוצע 15-20 גיגה ליום זה לא ככ הרבה.. בעיה שלי שאני רוצה לראות סרטי HDTV? :bash:>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתם מורידים 20 ג'יגה ביום???!!!!!

האימיול הדפוק הזה מקושי מוריד לי את זה בשבוע.......

אתה מוריד דברים בלי מקורות,וזה לא רק מאימיול. למען האמת,מעט מאוד מזה מאימיול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...