סליחה, את מבייצת כרגע ? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סליחה, את מבייצת כרגע ?

Kidney_stonE

Recommended Posts

זאת המלכה מהנוסע השמיני

וזה גם ככה דיון הזוי אז תפסיקו להיות כאלה כבדים

לעזזל בהתחלת הדיון מראים לכם חולה נפש אם מכשיר שמגלה ביוץ לעזזל

ואתה מנסה להתחרות איתו? בשיא הרצינות - get a grip, man.

וחזרה לנושא - יש כבר מזמן "מכשיר" שבודק את זמן הביוץ והוא נועד לזוגות שמנסים להרות, הרוצים בתזמון הנכון והמדוייק ביותר, ולא לחרמנים נואשים לזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב ברצינות רגע

גם אם המכשיר באמת היה פועל זה לא היה עוזר לו

אם היה בנוסף תכשיר פרומונים במינון הנכון חוץ מהמכשיר אז זה באמת היה עוזר לפחות תאורטית

אבל לא לבד

בחורות בביוץ לפי מחקרים נימשכות לבחורים בראים וזה כניראה מיתגלה לפי הפרומונים

ואם מגיע איזה שמנמוך מתוסכל כמו הבחור שבסירטון אני לא רואה איך זה יעזור לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם נכון, כל היצורים בוררים את מי שהם הולכים להזדווג איתו על פי תכונות שהוא עשוי להעביר לילדיהם. בני אדם מעט שונים בזה בגלל שלנו חשובים דברים נוספים ואנו נקשרים לבני/ות הזוג שלנו בגלל תכונות אשר אינן פיזיולוגיות, אבל, אנו עדיין מסתמכים על רושם ראשוני (שלרוב נוצר ע"י מראה חיצוני, מצב בריאותי וכיו"ב) כמקור למשיכה מינית. בואו נודה בזה, משיכה מינית/ארוטית לא נובעת מלב זהב ונשמה תהורה, וביוץ לא הופך אישה לנואשת והיא לא תמיד עשויה לקפוץ על איזה שמנמוכער רק בגלל שזה הזמן של החודש. אם התנהגות של אישה היתה לגמרי סובבת סביב המחזור החודשי שלה, אזי הרי שהיא היתה מקיימת יחסי מין אך ורק בזמן הביוץ - כמו מברית בעלי החיים - ולא מתי שמתחשק לה - כי פשוט לא היה מתחשק לה בשום זמן אחר.

בני אדם הם מן היצורים המעטים אשר עושים סקס במטרה להפיק הנאה פיזית ולא רק כדי להביא צאצאים, לכן ההתנהגות המינית שלנו לא קשורה לגמרי למצב ההורמונלי שאנו נמצאים בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על זה שלפי מחקרים

בזמן הביוץ בחורות נימשכות יותר לדברים גופנים אבל מיחוץ לתקופה הן מחוברות יותר לרגשות ולרציונליות

או בקיצור בבייוץ הן רוצות גבר שיספק להן...

ומיחוץ לתקופה הן רוצות גבר שיכול לספק מיליוני זוגות נעלים :lol: :lol: :lol: :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר אם יש אישה, מבייצת בסביבה, אני ממליץ לך להיות גבוה, שרירי ורחב, בין 9 ל 16 אחוזי שומן, שלם מבחינה גופנית (לא חסרות לך גפיים\עיינים\אוזנים\שיינים), העור והשיער נראה נקי, בלי צרעת,כינים, ואתה מריח בסדר, וואלה זיון מובטח D: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פועל בדיוק ככה אבל זה כן יתן לך היתרון מסוים

בסך הכל לגברים היצר המיני הרבה הרבה יותר גבוה כי אין לנו בעיה "לבזבז" זרע

לבחורות לאומת זאת יש מיספר מוגבל של ביציות ומספר מוגבל של שנים לעבור את תהליך ההריון

אז הן הרבה יותר בררניות בדרך כלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר המין האנושי כמו כל מין מינסטרים אחר רוצה לעשות 2 דברים עיקרים

1-לשרוד

2-ליתרבות

אבל יש לנו גם מעמדות פשוט שהרבה פעמים זה לא כל כך מעמדות ברורים

כי יתפתחנו מספיק ולא זה אם הנבוט הגדול ביותר הוא המלך

ככה שיש כל מיני קריטוריונים והרבה מאוד שיטות בחירה

ואחת שמוכרת תביציות שלה בזול יש לה פחות סיכוי להעמיד יורשים איכותים

גם מבחינת השכלה וגם מבחינה גנטית

ביגלל זה בחורות רוצות ת"ברוס אוין "

של העולם (בטמן מיחוץ לחליפה)

אבל יסתפקו בכמה קרוב לזה שהן יכולות להשיג אם תיהיה להן בחירה חופשית

מה שלא תמיד יש

כל העניין זה שבחורות לא רוצות רק גינים איכותים אלה גם קן איכותי כי זה לא פחות חשוב

...אלא אם יש להן ערך עצמי בגובה ים המלח, אז הן ילכו עם איזה ערס ישתייחס אליהן כמו סמרטוט, או יזדיינו עם מישהו תמורת בקבוק יין זול וחטיף שוקולד.

רוצה להגיד לנו משהו...

הי הייתי חיב זה פשוט מיתבקש :nixweiss: ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר המין האנושי כמו כל מין מינסטרים אחר רוצה לעשות 2 דברים עיקרים

1-לשרוד

2-ליתרבות

אבל יש לנו גם מעמדות פשוט שהרבה פעמים זה לא כל כך מעמדות ברורים

כי יתפתחנו מספיק ולא זה אם הנבוט הגדול ביותר הוא המלך

ככה שיש כל מיני קריטוריונים והרבה מאוד שיטות בחירה

ואחת שמוכרת תביציות שלה בזול יש לה פחות סיכוי להעמיד יורשים איכותים

גם מבחינת השכלה וגם מבחינה גנטית

ביגלל זה בחורות רוצות ת"ברוס אוין "

של העולם (בטמן מיחוץ לחליפה)

אבל יסתפקו בכמה קרוב לזה שהן יכולות להשיג אם תיהיה להן בחירה חופשית

מה שלא תמיד יש

כל העניין זה שבחורות לא רוצות רק גינים איכותים אלה גם קן איכותי כי זה לא פחות חשוב

רוצה להגיד לנו משהו...

במילים אחרות, רוצות להזדיין עם אחד שנראה טוב, והמצד השני להדזיין עם מולטי מילונר בן 70 שיממן הכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה להגיד לנו משהו...

כן, מישהי עשתה אותך, בטח תמצא מישהי שתעשה איתך. :lol:

אנחנו לא דוקטורים לגנטיקה, אבל בואו נודה שלא נוכל להאשים אישה שרוצה להביא ילדים עם אדם שנראה טוב - כי רוצה שגם הילדים שלה יהיו יפים - הרי לכולנו ברור היתרון שיש לאנשים יפים על אנשים מכוערים. כמה פעמים אתם הלכתם ברחוב ואמרתם על מישהי "ווי! איזו מכוערת!" מבלי שזאת בכלל פגעה בכם או עשתה דבר אשר בגללו מגיע לה היחס הזה.

אבל מה לעשות, יופי זה באמת לא הכל, ובחור יפה לא תמיד מבטיח פרנסה טובה וביופי ואהבה בלבד אי אפשר לקנות חיתולים, אוכל, בגדים והשכלה לילדים. אז מה לעשות? גם לכוח הפרנסה יש שיקול (אבל למען השוויון, בואו נודה בכך שרוב הנשים היום במשק הינן עובדות בעבודה יומית וחוזרות הביתה לקרוע את התחת בנקיון, בישול, כביסה וטיפול בילדים).

אבל מה לעשות, יופי הוא בעיניי המתבונן וכמו שיש בינינו שיחשבו שפאריס הילטון היא התגלמות היופי הנשי, ויש כאלו שיחשבו שהיא נראית כמו קוקסינל (ולא מקנאה). וכן, יש נשים עם סדר עדיפויות. יש כאלו שאצלן בראש הסדר נמצא היופי, אחרות אצלן נמצא האינטלקט, אחרות רוצות בחור רגיש, ויש את הסוג השנוא עלינו מכל - מוצצות הארנקים. בד"כ מדובר בבחורות שלא מסוגלות להשיג דבר בכוחות עצמן, או עצלות מכדי לעשות משהו. הן צריכות שוגר-דאדי. אך לצערם של רבים מאיתנו (במיוחד אתה, קרירין), ברוב המקרים הן נראות ממש אבל ממש טוב (מלא לעבוד קשה כל החיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן וזה בעיה כי אני רוצה בחורה שתיראה מאוד טוב וחמודה -ראו ערך ריס וויטרספון

אבל מיצד שני שלא תיהיה מוצצת ערנקים -טוב גם ככה אין הרבה דם בערנק שלי

ובעניין האופי -פשוט בטבע יופי הרבה מאוד פעמים מצביע על טובה

אבל בימנו חלק מהיופי מושג בדרכים אחרות שלא קשורות לגנטיקה אז יש בילבול גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רצוי ויש מצוי. למה מה יש לך להציע לבחורה כוסית-על וצנועה כמו שאתה רוצה שתהיה לך?

בוא נכנס לפרופורציות רגע. למה בעצם, שבחורה כזאת תסתכל בכלל לכיוון שלך? קודם כל, תתחיל לעבוד על עצמך ולקחת את עצמך בידיים, אחרי זה, הייתי מציעה לך להוריד סטנדרטים כי שלך קבועים היכן שהם ללא שום הצדקה. מה לעשות - לא מגיע לך. קודם תוכיח שכן, אחרי זה נדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה קטנה שיש לי. לפי מה שידוע לי נשים מחפשות עם המערכת החיסונית הכי שונה משלהן וכמה שיותר חזקה כדי שלצאצאה (ככה כותבים?) תהיה מערכת חיסונית חזקה בכדי שהוא ישרוד הכי טוב שאפשר.

בכל מקרה זה מה שאמרו איזה תוכנית, ונשמע לי דיי הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...