עזרה בסדר המאווררים במארז...מי מכניס ומי מוציא אוויר - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בסדר המאווררים במארז...מי מכניס ומי מוציא אוויר

ice35

Recommended Posts

שלום

אני לא מוצא את המארז שלי בחנויות כנראה כבר עבר זמנו אבל ציירתי את מיקום המאווררים... יש לי שלוש מאוורים של 8ס"מ ומאוורר אחד מאוחורה של 12 ס"מ

הייתי רוצה להתייעץ איתכם איזה מאווררים יכניסו אוויר ואיזה יוציאו... תודה רבה מראש

http://img513.imageshack.us/img513/4999/100tt6.jpg

נ.ב

המארז דיי גדול (45X45) אם זה משפיע בצורה זאת או אחרת. שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון ציירת מלבן ו45X45 זה ריבוע ;D

דבר שני על פי מה שהבנתי יש אחד של 80 בגג שניים של 80 בדלת ועוד אחד של 120 מאחור נכון?

אם כך אז השניים בדלת מכניסים האחד בגג מוציא והאחד מאחור מוציא.

יש לך גם מקדימה חור/הכנה למאוורר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי קודם ציירתי ורק אחר כך חשבתי שיעזור להוסיף מידות...

וכן הבנת נכון

ויש הכנה לעוד מאוורר 120 מקדימה אבל בשביל להגיע לשם צריך לפרק את כל החלק הקידמי של המארז וזה קצת בעיה...

ותודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרק ותשים שם את ה120.

מאחור יש מקום לשני 80?

אם כן שני 80 מאחור מוציאים ועוד 80 בגג מכניס.

אני מבין שכל זה במידה ואני אכן ישים עוד 120 אחד מקדימה נכון?

עכשיו לא יודע למה אתה מתכוון שתיים של 80 מאחורה אבל על הדלת יש שתיים של 80,מאחורה מתחת לספק יש מקום אחד ל120 שפעיל ועוד אחד בגג של 80...

עכשיו זה המארז http://img181.imageshack.us/img181/1725/cmpbw7.png מצלמת אני מתנצל מראש אבל זה הדבר היחיד שיש לי... מי שמכיר תמארז יזהה (נשמע קצת כמו כולבוטק)

אם מישהו יודע איך אני מפרק מקדימה כי זה אמור להיות קל כי המארז מתפרק כזה יענו בלי ברגים כאלה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה גם מה שיש לי אז אני מכיר טוב אותו...

כדי לפתוח את החלק הקידמי פשוט מלמטה, תמצא שם שקע כזה, ותמשוך אליך בזהירות כי הקטודה מחוברת שם.

אתה יודע איך לסדר את המאווררים חוץ מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי ניקיתי את המארז עם פאן ושואב אבק והמעלות ירדו במשהו כמו 10 טפ' במעבד ובכרטיס מסך... זאת הייתה הסיבה כמובן שרציתי עזרה בסדר המאווררים...

למרות האפשרות אני לא חושב שאני יוסיף עוד מאוורר 120 מקדימה כי המחשב דלוק גם בלילה ואני מעדיף כמה שפחות מאווררים במיוחד אם הטמפ' סבירות מאוד לטעמי...

בעבר הייתי מנקה את המחשב וראיתי שיפורים קלים בלבד אז חשבתי לנסות פיתרון חדש (סידור חדש של המאווררים)

תודה רבה לכולם עזרתם לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה שלי זה לקנות לוח בקרה על המאווררים, פשוט קשה לי להאמין שאתה מצליח לסבול את הרעש שהם יוצרים.

ככה שאפילו אם תוסיף מאוורר 120 נוסף יהיה בקושי רעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...