שאלה לגבי יכול 4300 בoc (עדכון מדהים לגבי הoc) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי יכול 4300 בoc (עדכון מדהים לגבי הoc)

שמואלל

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בספק אם תגיע ל3 כי סביר להניח שהזכרונות יגבילו אותך הייתי מציע לך להשקיע (אם יש כסף) עוד 400 ש"ח בזכרונות טובים.

בקשר לירידת המחירים באיזושהי רמה זה ישפיע אבל לא בגדול על המעבד נ"ל אבל על המעבדים שהם סדרה 6XXX זה ישפיע בגדול והם ירדו למחיר של ה4300 בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא כדאי להשקיע כרגע בזכרונות667

הזכרונות שלך יצליחו להביא אותך לתדר מובטח של 2.4GHZ מינימום. לדעתי זה יכול להיות גם 2.6GHZ ואולי אף יותר.

אתה פשוט תצטרך לעשות OC לזכרונות מעל 2.4GHZ..תקרא את המדריך,ותתחיל. במידה ותתקל בבעיות ישמחו לעזור לך אני בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא כדאי להשקיע כרגע בזכרונות667

הזכרונות שלך יצליחו להביא אותך לתדר מובטח של 2.4GHZ מינימום. לדעתי זה יכול להיות גם 2.6GHZ ואולי אף יותר.

אתה פשוט תצטרך לעשות OC לזכרונות מעל 2.4GHZ..תקרא את המדריך,ותתחיל. במידה ותתקל בבעיות ישמחו לעזור לך אני בטוח

לא חושב שיש לו מכפלה של 9, יש לו של 8 לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הזכרונות שלך עדיף לך לקחת 4400 שעולה כמה גרושים יותר ואיתו מובטח לך כבר תדר של 2.7GHZ כמעט ולדעתי איתו יכול להיות שתתקרב מאוד ל-3GHZ

גיל,ל-4300 יש מכפלה 9 בדיוק כמו ל-6600.

ניצן,להשקיע 400-500 ש"ח בזכרונות רק כדי להעלות את תדר המעבד ב-200-300MHZ זה בזבוז לשמו. הזכרונות סה"כ לא יתנו לו שום שיפור אחר ולכן זה מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניצן,להשקיע 400-500 ש"ח בזכרונות רק כדי להעלות את תדר המעבד ב-200-300MHZ זה בזבוז לשמו. הזכרונות סה"כ לא יתנו לו שום שיפור אחר ולכן זה מיותר

לא מדויק כי במשחקים וכאלה יורגש הבדל בין 533 ל800...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

של כמה? 5%?

אין פה ויכוח על כך שלהוציא 1200 ש"ח (זכרונות חדשים יחד עם מעבד 4400) זה בזבוז גדול.אתה מוצי 1200 ש"ח ומקבל שיפור של כמה? 5% במקס'?

לעומת הוצאה של 700 ש"ח רק על המעבד.

אנחנו מדברים פה על צורך להוציא 70% יותר בישביל לקבל 5% (במקרה הטוב) יותר ביצועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכותיים? זה שהם איכותיים זה לא יתן לו שום שיפור בביצועים.

אם כבר הוא יכו להגיע איתם קצת יותר רחוק ב-OC אבל ההפרשים יהיו זעומים עם מעבד כמו ה-4400 שאני מקווה שהוא יחליט לקחת.

בקיצור..70% תוספת מחיר לא מצדיקה גם תוספת של 10% (וזה ממש לא יגיע לכדי כך כתוצאה מזכרונות איכותיים או מהירים מעט יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הזכרונות שלך עדיף לך לקחת 4400 שעולה כמה גרושים יותר ואיתו מובטח לך כבר תדר של 2.7GHZ כמעט ולדעתי איתו יכול להיות שתתקרב מאוד ל-3GHZ

גיל,ל-4300 יש מכפלה 9 בדיוק כמו ל-6600.

למה 200-300? 266*9 = 2.4GHZ, זה עם ה 533.

333*9 = 3GHZ, זה הבדל של 600MHZ, אני מדבר בלי OC לזכרונות.

וזה עולה לו 425¤,

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=5956.

אם הוא יקנה E4400, רק E4400, זה יעזור לו פחות מאשר רק 667 עכשיו.

גם זה נשמע לי דיי שטותי להחליף מעבד רק בשביל OC קצת יותר טוב בטווח הקרוב רק, כי עם E4300 הבנתי שאפשר להגיע יותר רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראתי את המספרים. וגם 600MHZ זו לא סיבה להוציא 450-500 ש"ח על כי השיפור לא יתקרב ל-70% וגם לא לחצי מזה לדעתי (התוספת באחוזים שמשלמים).

4400 הוא המעבד בישבילו.אם הוא יחליט אח"כ לקנות זה כבר משהו אחר. צוורך ממשי - אין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...