עד היום לא הצלחתי לקבל כאן דעה המלצה חד משמעית על רמקולים !- ניסיון אחרון - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד היום לא הצלחתי לקבל כאן דעה המלצה חד משמעית על רמקולים !- ניסיון אחרון

OR007

Recommended Posts

אכן סידרת הDIAMOND נשמעת פחות טוב מסדרת הforce.

הצליל של הדיאמונד מאוד לא נקי ומאוד לוקה בחסר בבאס לטעמי, הforce טובים יותר אבל עדיין מדפיים, ובשבילי מדפיים זה מדפיים-

כמה שהם טובים, הם לא יתחרו ברצפתי גדול ואיכותי.

טוב,כיוון שרצפתיים לא באים בחשבון כרגע ! אולי עם הזמן גם כאלו נקנה ואת הפורס נעביר אחורה...אבל יש זמן והרבה.

כנראה שאני הולך על הפורס. אז מגיע לי תתדש :jump:

היום אני אלך לחנות ולסגור איתו שם איזה משהו...1000 שקל נראה לי מחיר סביר. רק נקווה שהוא לא יעלה מזה. (אוף עכשיו ללכת

את כל רחוב כצנלסון !!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה די הרבה...

אני מתחיל ללכת מההתחלה של כצנלסון (עליית הנוער)

ואז ממשיך את כל הדרך...ואחרי זה גם צריך איך שהוא לחזור אותה :P

הבנתי שאתה גר באיזור.

עכשיו כל מה שנשאר זה לקוות שעשתי את הבחירה הנכונה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח-כ-ה!

לחברת Mordaunt-Short יש מוניטור קטן מדגם 902, שעולה כ 1350.

שמעתי אותו עם מגבר בריטי משולב של Cambridge Audio מדגם A500, וכן עם הPuccini של Audio Analogue, שהם שניהם יחסית Overkill למוניטור הזול הזה ועם זאת הוא נשמע די טוב ל*מחירו*.

יש לו באס פנצ'י, ואימג'ינג די טוב, זאת למרות שהוא אגרסיבי מידי לטעמי, וחסר הפירוט והמוסיקליות שאני רגיל אליה...

אבל אני אוהב אלמנטים שקופים וצלולים, ולכן סלדתי ממנו; אבל למחירו, קשה להביס אותו, ולדעתי הוא עשוי לקלוע לטעמו של הצעיר-החביב-אוהב-הבאסים\צליל-גדול.

אגב, הטוויטר שלו ממוקם מתחת לוופר, כי הטענה היא שלוקח יותר זמן לצלילים גבוהים להגיע לאוזן ולכן המהלך הארוך לאוזן (אלכסון לעומת קו ישר ומקביל לרצפה) נועד לגרום לכך שהצלילים הנמוכים והגבוהים ידיעו לאוזן בתזמון זהה ומדויק יותר...

על כל פנים,אני מניח שזה כבר מאוחר מידי מאחר ואתה כבר בדרכך לחנות!

אם בכל זאת לא קנית, אני ממליץ לך לשמוע אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח-כ-ה!

לחברת Mordaunt-Short יש מוניטור קטן מדגם 902, שעולה כ 1350.

שמעתי אותו עם מגבר בריטי משולב של Cambridge Audio מדגם A500, וכן עם הPuccini של Audio Analogue, שהם שניהם יחסית Overkill למוניטור הזול הזה ועם זאת הוא נשמע די טוב ל*מחירו*.

יש לו באס פנצ'י, ואימג'ינג די טוב, זאת למרות שהוא אגרסיבי מידי לטעמי, וחסר הפירוט והמוסיקליות שאני רגיל אליה...

אבל אני אוהב אלמנטים שקופים וצלולים, ולכן סלדתי ממנו; אבל למחירו, קשה להביס אותו, ולדעתי הוא עשוי לקלוע לטעמו של הצעיר-החביב-אוהב-הבאסים\צליל-גדול.

אגב, הטוויטר שלו ממוקם מתחת לוופר, כי הטענה היא שלוקח יותר זמן לצלילים גבוהים להגיע לאוזן ולכן המהלך הארוך לאוזן (אלכסון לעומת קו ישר ומקביל לרצפה) נועד לגרום לכך שהצלילים הנמוכים והגבוהים ידיעו לאוזן בתזמון זהה ומדויק יותר...

על כל פנים,אני מניח שזה כבר מאוחר מידי מאחר ואתה כבר בדרכך לחנות!

אם בכל זאת לא קנית, אני ממליץ לך לשמוע אותו.

לא איחרת את הרכבת, תכננתי ללכת היום אבל לא היה מי שיקפיץ אותי חזרה הבייתה עם הרמקולים אז דחיתי את העניין למחר שאני אלך

עם אחי הגדול. איפה ניתן לשמוע את הרמקול ?, זה שהוא מוניטור זה לא אומר שהצליל שלו פחות חם ומדוייק כזה ?

לא מכיא את החברה ולא היה לי ניסיון איתה....בקטע הזה אני נותם לורפדייל פלוס.

אם התכוונת לדגם הזה:

http://www.mordaunt-short.co.uk/products/902.html

אז לפי מה שאני רואה זה שוופר נמצא מתחת לטוייטר. לדגם הזה התכוונת ? ושוב איפה ניתן לקנות אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן.

לאחר בירור אצל היבואן של mordaunt-short בארץ המחיר שלהם הוא 2600 שקל שבחו"ל המחיר שלהם הוא

150 ליש"ט כלומר 1100 ~, יכול ליהות שיבואן לוקח מחיר כפול סתם או שיש סיבה מוצדקת.

בכל אופן אם מישהו יכול למצוא לי עוד מקום שמייבא אותם ויכול להגיד לי אודה לא מאוד.

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, אתה משווה בצורה לא הוגנת, MX2 בלי סאב, מול קליפש עם? (שגם כאן אגב, אני בטוח שהטאנוי עדיפים.) לא משחק הוגן.

והרשה לי עוד קטילה - אתה לא אוהב מדפים? זה לא סטאליטים, זה שלא יורדים בכלום מרצפתי, שיתרונו זה שהוא יותר יותר באס עקב יותר תהודה. ובסכום כסף זהה, תקבל מדפים טובים פי כמה מרצפתים.

אגב, הלכתי במיוחד, האזנתי לתוצרת Jamo, ומה אומר, לא משהו, לא משהו בכלל ובכלל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, אתה משווה בצורה לא הוגנת, MX2 בלי סאב, מול קליפש עם? (שגם כאן אגב, אני בטוח שהטאנוי עדיפים.) לא משחק הוגן.

והרשה לי עוד קטילה - אתה לא אוהב מדפים? זה לא סטאליטים, זה שלא יורדים בכלום מרצפתי, שיתרונו זה שהוא יותר יותר באס עקב יותר תהודה. ובסכום כסף זהה, תקבל מדפים טובים פי כמה מרצפתים.

אגב, הלכתי במיוחד, האזנתי לתוצרת Jamo, ומה אומר, לא משהו, לא משהו בכלל ובכלל....

who said anything about playing fair? ;D

ועכשיו ברצינות, לטאנוי MX2 האזנתי מאוד בקצרה ולקליפש בכלל לא אבל מהMX2 ציפיתי לקצת יותר.

לקליפש צחי (com) אמר שיש צליל מעולה, ועליו (וגם עלייך) אני סומך.

נכון, מדפיים ורצפתיים באותו סכום מן הסתם המדפי יהיה איכותי יותר, לכן שקונים רצפתי צריך תקציב מינימום מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...