מגבר מנורות - הצדקה ? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגבר מנורות - הצדקה ?

1immortal

Recommended Posts

ובנושא ענייני יותר, כן, אתה תשמע.

השאלה שצריכה לעניין אותך היא לא אם תשמע, אלא אם זה "שווה" את זה מבחינתך. כמובן שהמוצרים האלה בכלל לא מיועדים לאנשים כמונו אז מבחינתנו לצחוק על זה תחביב טוב יותר. אבל מי שיש לו את הכסף, למה לא? יש לא מעט אנשים שמבחינתם להוציא את הסכום הזה על מגבר זה משהו מתקבל לגמרי על הדעת בשביל היוקרה של משהו כזה. ומדובר על מכשיר שנחשב טוב מאוד. זהו שם מוכר בתחום.

Anatoli.

אנטולי אני יכול להבטיח לך שלא מדובר במוצר איכותי או פחות ...ו אני בטוח שאי אפשר להבדיל ...האבדיל זה החיר ...ו הרגשה בהשקעה ...

אני יבוא עם ספקטרום ואני יראה לך שהאבדלים זה משהו ש האוזן האנישת לא יכול להרגיש בכלל ..שלא נדבר שזה שפרופרות ומגבר CLASS A ..

שהכול כבר מעוות ....יכול להיות שאתה משלם עם האופיין של ה עיוות :) שזה משהו אחר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח דבר אחד חשוב ביותר. איכות קול היא לא משהו שניתן לתאר בצורה אמפירית. אחרת היינו הולכים לחנויות עם אוסילוסקופים ולא עם אוזניים.

זה שיש לו עיוותים זה ברור, זה כל היופי. העיוותים בכמות הנכונה בהרמוניות הנכונות הם אלה שגורמים לשפורפרות להישמע כל כך טוב. אתה צריך לזכור, מי שקונה ציוד אודיו (ולא משנה המחיר) לא מתכוון להקליט את זה, ואחרי זה לבדוק את אחוז העיוות. הוא מתכוון לשמוע את זה ולהינות מזה. ולכן העיוותים זה לא רלוונטי בכלל במידה וזה נשמע טוב.

אז נכון, אני אישית חושב שזה טמטום להוציא כזה סכום. אבל מצד שני, אם אני אהייה עשיר בצורה מגוחכת אז תהייה בטוח שהמגבר שלי יעלה אפילו יותר, פשוט אין סיבה שלא.

ועכשיו, אם תסלחו לי, אני זז לצפות ב-Scarface :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו, כשאתה רוצה למכור מגבר שעולה כמו איזה מרצדס לפחות תספק תמונה להגדלה

אם היית לוחץ על מאפיינים בתמונה אז יש את השורה הזו:

http://www.enigma-av.co.il/images/items/329.1.jpg

שתמיד אם רואים תמונה מכווצת ואי אפשר ללחוץ עליה כדי להגדיל אז תזכור את המאפיינים..

329.1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לו יכולתי

הייתי שם את זה בסלון בלי לחבר אותו לרמקולים או חשמל בכלל.

המגבר הזה ממש משגע מבחינת עיצוב

טוב יש לי סטיה אני מודה :smile1:

המגבר הזה מקבל ממני את פרס:

הפסל המעוצב ביותר של 2007

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...