הפלאפונים שלכם ומידת העמידות שלהם :P - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפלאפונים שלכם ומידת העמידות שלהם :P

DimaX

טלפונים של החברה הבאה הם הכי עמידים, לדעתי:  

1181 הצבעות

1. 1. טלפונים של החברה הבאה הם הכי עמידים, לדעתי:

Recommended Posts

שכחתי את הX180 telit שלי בכיס וצעדתי במעיין רבע שעה.

השמוק חזר לעבוד יום אחרי חוץ מהפרעות בספיקר מדי פעם.

עכשיו הוא שבק חיים.. תהרגו אותי למה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

האמת הצבעתי לסאמסונג כי בדור הנוכחי הפלאפונים שלהם ת'כלס הכי עמידים לדעתי.........

אבל מהדורות הישנים, היה את הנוקיות האלה שלכל העולם היה עם האנטנה הקטנה שאי אפשר למשוך החוצה......... פלאפון בלתי ניתן להשמדה, אפשר היה לדרוס אותו, להצניח אותו מעזריאלי - הכל........ מה שכן כל נפילה אפילו של 5 מ"מ והפלאפון היה הופך לפאזל............ זה כאילו היה לו רפלקס מותנה כשכל פעם שהוא נוגע ברצפה הוא מוכרח להתפרק ל100 חתיכות.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ LOL

אצלי הסוני W800I נפל כבר כמה וכמה פעמים מהכיס תוך כדי ריצה ועדיין עובד כמו שצריך למזלו, אני רוצה למצוא סיבה להחליף אותו אבל הוא מסרב! >:(

פעם אחת רצתי איתו ובעטתי בו תוך כדי בטעות והוא התפרק, המכסה של הסוללה יחד עם הסוללה עפו לצד אחד, המכשיר עצמו לכיוון אחד וכל הפאנל התפרק מהגוף של המכשיר ואחרי שחיברתי אותו הוא עדיין עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הזה שרד אצלי הכל ! נפל עשרות פעמים מגבהים שונים על משטחים קשים ולא קרה לו כלום ! הייתי כבר זורק אותו על חברים ולא היה קורה לו כלום

הנוקיות האלה בנויות ממש כמו לבנה !

פעם אחת אפילו שמתי אותו בגומי של המכנס ובטעות שכחתי ממנו והלכתי להשתין ... אין שאני מוריד את המכנס הוא נפל לתוך האסלה, היה שם משהו כמו 6 שניות עד שיצאתי מהשוק והוצאתי אותו ולאחר יבוש הוא עבד שוב כמו גדול !

דווקא אצלי הוא לא שרד כשהייתי איתו בבריכה (בגורדון שיש בה מים מלוחים- בטח מוליכים חשמל..)

אבל שיחקתי איתו כדורגל וזרקתי אותו מקומה שנייה ורק הפאנל האחורי והבטרייה יצאו מהמקום אבל אחרי שמחזירים למקום הוא עובד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוקיה 6230, נפל אצלי מלא פעמים ורק הפאנל קצת נסדק. עכשיו עכשיו עובד כמובן.

סמסונג 514, הייתי עושה איתו פעלולים באוויר וכשהיה נופל רק הסוללה הייתה מתנתקת. בסוף נרטב מהגשם.

LG DZ510, חרא של מכשיר ונמצא אצלי כבר כמה שנים. הגומי (כפתורים) התחיל להקרע.

1DZ510.jpg

חשבתי שרק אני נמצא עם החרא הזה :(

הזבל לא רוצה לההרס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL...

פעם היה לי את הנוקיה הזה שכל שני מקשים מחוברים (לא זוכר את הדגם), והוא שרד כמעט הכל! שלוש נפילו רצופות מקומה שנייה (שוגי - אתה לא יודע למסור), נפילות במדרגות ועוד הרבה...

עכשיו עם הN73 צריך להזהר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ...סמסונג 990.

את האמת? יש לי אותו שנה...עבר איתי טירונות בביסל"ח 314 של כמעט חצי שנה ולא קרה לו כלום אחרי אינספור נפילות ושריטות,

החסרון היחיד שאין בו כרטיס ....ואז הוא יכל להיות ככה הפלאפון המושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הכי עמידים למכות.. היה לי את הסמסונג הישן(הפלאפון עם הטטריס שכחתי את הדגם) והוא היה שבור מכל הכיוונים ועבד..

מוטורולות גם עמידים אבל נפילות גורמותלהם לדפקטים כמו ריסטים וכאלה...

עכשיו יש לי E65

nokia-e65-00.jpg

ואני ממש ממש לא מתכוון לבדוק כמה הוא עמיד :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי נפילות של פחות ממטר לא משנות כל כך כי באמת כל פלאפון מהשלוש שנים החרונות יכול לעמוד בזה...

לי יש סמסונג 845, בשנה הראשונה הוא היה סבבה, אחרי זה כבר נמאס לי ובמשך שנה שלמה ניסיתי לגרום לו לא לעבוד באופן לא מחשיד כדי לממש את האחריות, ולא הצלחתי... כל יום נפל, האנטנה נשברה בקצה (קטנה כזאת) ולא קרה לו כלום- שמתי פעם אחת בגשם וכלום-כמה פעמים סתם זרוק בתוך החול בים וכלום- רק בבומבמלה השנה בשילוב של מים וחול, לאחר שנתיים בול- נהפכה נשמתו וקיבלתי חדש מסלקום.- עכשיו יש לי אותו לעוד שנתיים.. (או יותר)

וכל אלה עם הנוקיה, אני לא מבין מה אתם מזיינים את השכל זה הפלאפון הכי לא עמיד שיש בעולם!!

אין אחד שהמסך שלו נורמלי, בכולם המגן מסך צובר לחות או משהו והתמונה מסריחה אש.. גם המקשים בנוקיה בגלל הפאנלים גרועים רצח..

בזמן שאני הייתי עם הסמסונג שנתיים, אבא שלי החליף איזה 4 נוקיות... וגם איך אתם יכולים להגיד שהוא עמיד אם אחרי כל נפילה הוא מתפרק ל5 חלקים..

אז מה אם הוא אחר קח עובד- כל פלאפון שנופל יעבוד לאחר מכן... אלא אם כן הוא ייפול ממש גבוה- חלק מהקטנה זה גם איך הוא נופל ומה קורה לו..

*גם telit עמיד... אבל זה לא קשור... קיצר, הכי עמיד נראה לי סמסנוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...