Xeno Tactic - מה שעושים המהנדסים באינטל במקום לעבוד... - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xeno Tactic - מה שעושים המהנדסים באינטל במקום לעבוד...

MoRtZkInG

Recommended Posts

• תגובות 371
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בפעם הראשונה שיחקתי ולא ממש הבנתי היכן מוכרים והכל, לאחר מכן הבנתי שהחלון הזה מתחבא בסרגל בצד ימין והצלחתי את זה(שיחקתי רק פעמים, פעם אחת כשהבנתי איך משחקים)

אז לא לצחוק עלי אם זה לא מרשים אתכם ועשיתם טוב יותר :P

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טקטיקה אישית:

אני ממקם 2 תותחים (כחולים) מעט אחרי הכניסה ומכניס בד"כ 2 גלים במכה

צובר כסף.. משדרג טיפה את הכוח ואז את הקצב אש. לאחר מכן כי הוא די מהיר.

אחרי שלב 50-60 הרוב כבר משודרג ואני שם עוד משגר טילים ואז עוד אחד כי הם מוציאים מלא טילים כשהם לא פוגעים במשהו ואז אפשר להזרים גלים.

ואז צריך גם את הזרמים (הצהוב) כי הוא בזמן שהוא יורה גם מעקב אותם.

אני אישית לא משתמש בבונוסים כי הם ממש יקרים (2K ומעלה) אבל כבש קרו מקרים שהם הצילו אותי

בקשר לשלבים - לכול אחד יש טקטיקה מיקום שונה.

טיפים שלמדתי: 2 לייזרים אחד אחרי השני מאגברים ויוצרים קרן חזקה ביחד (אבל חצי קצב אש)

כמו שראיתם לתותח יש מוד קריזה- אם מהבהב סביבו אור אדום אז הוא עומד לירות בקצב מטורף.. נצלו את זה בהתחלה להזמנת גלים מרובים לצבירת כסף.

כמו כן לכול משק יש קומבו עם נשקים אחרים שחלק גיליתי בפוקס וחלק עוד לא למדתי איך זה קרה (יש טיל כחול שמשוגר ויורה ליזר)

יאללה שתפו גם אתם - אני הגעתי ל119 ושם זה ממש חולני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למשחק הזה FAQ, ולפי מה שזכור לי קומבינציה של נשקים מסויימת מביאה אחד חזק, נגיד 2 תותחים מסוג אחד ועוד תותח מסוג אחר מביא פצצת אטום כול כמה שניות והיא מנקה חצי מהמסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים זה נראה משחק ממש קל :P

בניתי אחד מהצירופים שIG הביא, אני בשלב 120 ועדיין לא ראיתי שום יצור שמצליח להתקדם מטר

רק שאלה, איך מוכרים?[br]פורסם בתאריך: 15.07.2007 בשעה 23:04:10

ממש משעשע, איך שסיימתי את התגובה זה התחיל להיות רציני ותוך חצי דקה המשחק נגמר :-X
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...