Xeno Tactic - מה שעושים המהנדסים באינטל במקום לעבוד... - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xeno Tactic - מה שעושים המהנדסים באינטל במקום לעבוד...

MoRtZkInG

Recommended Posts

אני יגיד לכם מה גורם למשחק הזה להיות בלתי עביר, וזה לא המסוקים - זה הבוסים(לא המסוקים), ראיתי עכשיו איך 6 SAM אדומים יורים איזה 20 שלבים אז 2 בוסים מעפניים. הירוקים האלה לא מספיק שאחרי שעה שהם מתים הם מוציאים עוד יצורים והם בכלל לא מביאים כסף אבל הSAMים לא יורדים מהם. אם היה אפשר להגיד לכל הגנה על מי לירות מזמן הינו עוברים את שלב 93 ממזמן.

תגידו בבוסים השניים של המסוקים העליון תמיד בא מצד שמאל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 371
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האתר לא פועל על קוקיז אלא על קובץ שנמצא איפהשהו בתיקיה של בdocuments and settings אם לא הייתי ממהר לצאת הייתי חופר ומוצא לך

צודק אחי.. עכישו נכנסתי לזה ואפילו שמחקתי קבצים זמניים וקוקיז זה נשאר על שלב 6=] בלילה אני ימשיך לשחק עוד..

ננסה לעקוף את שיא העולם שלך י'מלך=] :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אתם חייבם לעזור לי!

סגרתי תדפדפן לא יודע למה זה מחק תקובץ בתיקיה הזאת היתי בשלב 6 ואני צריך להתחיל הכל מהתחה

יש מצב מישהו עוזר לי עם זה?

http://www.mytempdir.com/

עריכה:

זה הפיירפוקס המעפן הזה מוחק אוטוטמטית מטמון וכל מיני דברים דומים..

וכמובן מי שעוזר אני מארגן לו הזמנה ל-TL/ILPD :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

C:\Documents and Settings\YOUR USERNAME\Application Data\Macromedia\Flash Player\#SharedObjects\RMERP792\www.thebestwebgames.com\games\flashd\ogsxenotactic.swf

מי שנמחק לו שינסה לשים בתיקייה הזאת את הקובץ המצורף

או שיחפש את הקובץ ויחליף אותו במידה שהוא בתיקיה אחרת

הערות: אני משחק באקספלורר

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל כי לסוניק יש סיכוי לשתק יריבים לכמה שניות.

בכל מקרה, מישהו יכול להסביר לי את הסדר עדיפות שלכם?

קודם לבנות מבוך שלם ואז לשדרג? או לבנות מבוך רק עד האמצע ואז לשים שם 2-3 SAM ולשדרג אותם ואז להמשיך או משהו אחר לחלוטין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות או יותר ככה:

לבנות "מבוך" קטן שיחזיק את כולם עד שלב 7 שתוכל לקנות DCA אחד, אחרי שלב 7 לקנות את מה שאתה קונה(הכוונה לנשק המרכזי SAM/WHATEVER), אחרי זה פחות או יותר אין עיקרון פשוט להתמקד בDCAים שיהיו כמה שיותר משודרגים כדי שיהיה יותר סיכוי לעבור את השלבים עם המסוקים וכמובן במקביל להגדיל את המבוך ולהוסיף עוד מרכזי.

ניסיתי לשחק קצת עם PLASMA במקום עם SAM ויש משהו שונה, את הבוסים הרגתי הרבה יותר(ברחו לי הרבה בשלב 61 כי לא שמתי לב אז ויתרתי) ובתקופות המעבר הזה, אתם יודעים שצריך להתחיל לבנות עוד , אז המצב מתחיל להאט. אבל בסך הכל זה סבבה, רק צריך לראות מה קורה מאוחר יותר. גם אם בונים תמבוך ככה ששמים אותם די במרכז הם גם יוכלו לעזור לDCA שיחסית לקצב שלהם זה סבבה.

דיברו פה על הסוניק - אם הוא לא היה כזה יקר -750~ הוא היה משתלם(לפי דעתי 2 SAMים עדיפים עליו, במיוחד עם הטווח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה מרכזי? לקחת מבנה אחד ולשדרג אותו עד הMAX ואז לעבור להבא בתור?

או לשדרג שורה שלמה באותו זמן?

ואיפה אתם בונים את הDCA? רק במרכז או ישר בכניסות?

אני עד היום ניסיתי לבנות את רובם קרוב לכניסות ע"מ שהמעופפים לא יגיעו בכלל לאמצע ויגזלו כוח אש מכוחות הקרקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיפה אתם בונים את הDCA? רק במרכז או ישר בכניסות?

אני עד היום ניסיתי לבנות את רובם קרוב לכניסות ע"מ שהמעופפים לא יגיעו בכלל לאמצע ויגזלו כוח אש מכוחות הקרקע.

כשאתה בונה רק בכניסות אתה מפסיד חצי מהמרחק של היריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון בצמוד לפתח, טיפה פנימה ע"מ שהיצור יכנס לטווח מיד כשהוא מופיע .

אני לא בונה ממש במרכז כי הרבה פעמים התותחים הרגילים תוקפים את המטוסים במקום את החיילים הרגליים ואז הם מסתננים.

אגב פלזמות, הבחור הזה משתמש רק בהן עם DCA והולך לו לא רע בכלל:

http://www.youtube.com/watch?v=CDIVeSoT1jg

ומישהו בתגובות שם פרסם את זה:

I made it to lvl 100 & lost =(. My layout is a bit different. I had w/ 1 sonic, 2 plasma, 1 SAM, 6 Freeze & 13 DCAs, I can get to lvl 86 before losing a life. After that, lvl 86, 93 & 100 are killer.

yes100le2.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...