Xeno Tactic - מה שעושים המהנדסים באינטל במקום לעבוד... - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xeno Tactic - מה שעושים המהנדסים באינטל במקום לעבוד...

MoRtZkInG

Recommended Posts

3K חיים זה כלום.... לאיזה שלב הגעת?

וולקנים משודרגים ופלזמות עולים הון עתק. סאמים דואגים לכל צרכי הקרקע בזיל הזול רק צריך לדעת לתמרן את היצורים.

ומה אכפת לך שיגיעו לסוף אתה פשוט סוגר והם משנים כיוון

2 וולקנים לא יעילים יותר מסאם אחד אפילו במצב שתיארת. סאם אחד במצב שתיארת עושה נזק של 2560 בכל מטח בעוד 2 וולקנים רק 800.

הסאמים שלי קטלו בוסים של 200K במחיר זיל הזול שאפשר לי לבנות הגנת אוויר שעברה את הגל ב86 והגעתי לשלב 93... בחיים לא תצליח עם האסטרטגיה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 371
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן.

כשבאים בוסים הסאמים משום מה ננעלים עליהם ויורים רק עליהם אז אני גורם לכל המפלצות להצטופף עם הבוסים.

אתה צריך להתחיל לחסום במקום אחד ולפתוח במקום שני ואז כל המפלצות משנות כיוון ואפשר להחזיק אותם במבוך לעד... ראיתי בתמונה שלך שאתה לא עושה את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עכשיו את הSAM, הוא נראה טוב.

אבל אני עדין חושב שעדין לבנות עוד DCA כחולים מאדומים בהפרש שנוצא ביניהם...

תגידו גם לכם הפלאש מאט רצח בשלבים הגבוהים כשיש הרבה יצורים על המסך..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבנה אדומים, אולי יש רק עוד 33% נזק, אבל גם הספלאש חזק יותר והעניין הוא המיקום של הDCA, אם המיקום טוב אז שדרוג שם לאדום שווה יותר מעוד כמה כחולים.

לי המשחק מאט רצח כבר בשלב השלישי.... מחשב בן 6 שנים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עכשיו את הSAM, הוא נראה טוב.

אבל אני עדין חושב שעדין לבנות עוד DCA כחולים מאדומים בהפרש שנוצא ביניהם...

תגידו גם לכם הפלאש מאט רצח בשלבים הגבוהים כשיש הרבה יצורים על המסך..?

כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

86 כמעט ובלי טעויות.. הרגתי 2 מסוקים בוסים ויכלתי גם תשתים השניים(אי ריכוז =] ).

כנראה שבאמת אדומים יותר טובים, אבל עדין זה לא נראה לי אפשרי לעבור את 93 למרות שאני הייתי רק עם 5 SAM (לא היה לי חמולות עד איזה 75!), אז אולי אם פעם הבאה אני יעשה 7 זה יהיה אפשרי...

עריכה:

תמונה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...