שרשרת המזון של תעשיית הקבצים הלא חוקיים וה�אינטרסים בינהם - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרשרת המזון של תעשיית הקבצים הלא חוקיים וה�אינטרסים בינהם

Sting

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התנסתי עם רוב הדברים שכתבת פה,אני חושב שאין דבר יותר טוב מהקהילות הסגורות של ביטורנט.

אתה חייב להעלות לפחות חצי ממה שהורדת,ז"א שיש מהירויות טובות ,ובדרך כלל אני מוריד משהו במקסימום מהירות של החיבור שלי.

ואז פשוט משאיר את זה כל הלילה להעלות.

ראפידשר זה דבר טוב,אבל מעצבן שצריך לחכות או להתנתק מהאינטרנט ולהתחבר מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנסתי עם רוב הדברים שכתבת פה,אני חושב שאין דבר יותר טוב מהקהילות הסגורות של ביטורנט.

אתה חייב להעלות לפחות חצי ממה שהורדת,ז"א שיש מהירויות טובות ,ובדרך כלל אני מוריד משהו במקסימום מהירות של החיבור שלי.

ואז פשוט משאיר את זה כל הלילה להעלות.

ראפידשר זה דבר טוב,אבל מעצבן שצריך לחכות או להתנתק מהאינטרנט ולהתחבר מחדש.

אמרתי כבר שמהניסיון שלי עם usenet והקהילות הסגורות של ביטורנט , usenet יותר טוב . אולי גם בגלל האפשרות שלא חייבים להעלות ולשלם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק שרשרת המזון המוזרה הזו אמורה לייצג ?

זה הרי דיון אידאולוגי בנושא, ושרשרת המזון כפי שאתה מציג אותה, היא איזשהו דירוג של טיב הפלטפורמות המפיצות כפי שהוא משתקף בעיניך.

אפשר לסכם שהכל מתחיל ב"סצינה"

(שזה לצורך העניין - הקבוצות השונות ומי שמביא את התכנים, פורץ אותם, מקדד וכו' - ה"מקור")

ומשם זה מחלחל לערוצים השונים - בין אם זה IRC, אימיול, ביטורנט וכל השאר

כאשר הדיון "איזה פלטפורמה עדיפה" לא קשור לנושא הזה כל כך

ה"סצינה" כמו שעתיקי הדור ראו אותה בעבר, לא תישמר לנצח ככזו שמפיצה רק ב IRC

יש המון קבוצות, השחרורים של הקבוצות השונות משתחררים לפלטפורמות השונות , ואין כאן שרשרת כזו

(זה לא תמיד מתחיל בסצינה > IRC > וכ' וכו' , יש קבוצות שמשחררות ישר לביטורנט וכו')

הפלטפורמה שבה משוחררים הקבצים תלויה בציר הזמן ובטיב הפלטפורמה

מן הסתם פעם רוב הקבוצות הפיצו ישר ב IRC, כשהתחיל עניין ה P2P הרבה קבוצות חדשות שקמו התחילו להפיץ ישר ב P2P

אז אני אסכם את מה שאני מנסה לומר כאן ב"אין בכלל שרשרת , יש את הסצינה ומשם זה יוצא לכל שאר הרשתות"

כאשר שרידות הרשת תלויה בטיב הרשת, זה נכון, אבל זה ממש לא קשור לדיון הזה, למרות שפותח הדיון בחר להציג את זה כך.

והיום יותר ויותר אנשים פרטיים מגלים שיש להם את היכולת להיות UPLOADERS בעצמם בלי קשר לקבוצה מהסצינה

אתה רואה איזה request באתר טורנטים סגור,

ובמקרה יש לך בבית את האלבום / סרט / מה שזה לא יהיה - הרבה אנשים מעלים ככה בשביל ה ratio

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה שרשרת!

אני אישית עם RS. אולי יש הגבלה של 25GB בחמישה ימים, וזה באמת לא בעיה לעבור את זה, אבל במידה ולא מדובר ב-Blue Ray\ HD זה דיי סביר. לי אישית יש אוסף דיי גדול של תוכן על המחשב, ואפילו אם אני לא אוריד שבועיים עדיין ישאר לי מה לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני אסכם את מה שאני מנסה לומר כאן ב"אין בכלל שרשרת , יש את הסצינה ומשם זה יוצא לכל שאר הרשתות"

yep

הקטע של השרשרת זה פשוט כל אחד משתמש במה שהוא מכיר

למשל נאבים מהכיתה שלי לא יודעים אנגלית ומשתמשים ב אימיול כל החיים שלהם

ואני משתמש ב rapidshare ו FTP וכאלה כי זה נוח לי והמקום שרשום לי הלינקים זה באנגלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי כבר שמהניסיון שלי עם usenet והקהילות הסגורות של ביטורנט , usenet יותר טוב . אולי גם בגלל האפשרות שלא חייבים להעלות ולשלם ::)

אין לי מושג מה זה usenet,תרחיב קצת , זו תוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי הגיוני שקבוצה תפרוץ משחק אחרי שנה, קבוצה אחרת הייתה פורצת את זה בשמחה.

וסצינה זו בעצם קהילה של קבוצות שיש לה חוקים.

הקבוצות מעלות את ההוצאות שלהם לשרתים חזקים ומשם זה כבר זורם לשאר הדברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי הגיוני שקבוצה תפרוץ משחק אחרי שנה, קבוצה אחרת הייתה פורצת את זה בשמחה.

אם אתה מדבר על העסק עם RLDED אז בדיוק נכנס הסיקיורום ולא ממש הצליחו לפרוץ את זה בצורה מושלמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מה זה usenet,תרחיב קצת , זו תוכנה?

http://net.nana.co.il/Article/?ArticleID=379419&sid=127

http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=65538

לגבי השרשרת הזו... זה היה רק בשביל לתת כיוון מסוים , אמרתי כבר שזה בגדר המלצה בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב-RS וכדומה, פעם השתמשתי בתוכנות P2P אבל כל הזמן היה מתנתק לי והייתי צריך לעשות ריסט למודם כל הזמן וזה היה מעצבן, אחרי התקופה ההיא, גיליתי שיש הכל באינטרנט (HTTP) ומשם אני מוצא את כל מה זאני צריך. אני זוכר את התקופה שהייתי רוצה להוריד משחק או סרט אז הייתי רושם את השם של המשחק או הסרט בגוגל ועובר 50 עמודים כדי למצוא איפה להוריד את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה כתבה ב-YNET על המתרגמים

אחד רופא השני מהנדס והשלישי בכיר

כולם עובדים בשביל הקטע ולא בשביל כסף

לדעתי גם הפורצים והמפיצים עובדים בשביל הקטע ואין כאן כסף באופן ישיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...