הזימה תהייה היום! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזימה תהייה היום!

Born2Kill

Recommended Posts

כי אף אחד לא כתב באף פוסט מעולם שסטרייטים הם חולים ומאיימים על האנושות וצריך למגר אותם, וכי אף חבר כנסת לא אמר אף פעם שצריך לאסור על יחסי מין הטרוסקסואליים בחוק וצריך להכניס אנשים כאלה לבית משוגעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המורה לפסיכולוגייה שלנו אמרה שזה יכול להיווצר תוך כדי תורשה וסביבה.

והומו זה לא בעיה או משהו אחר, זה משהו שנולדים איתו או זה יכול להיווצר במשך הזמן (תלוי באיזה סביבה אתה חיי), ולחזור להיות סטרייטים זה קשה.

אבל מה שכן זה לא יפה לעשות מצעד כזה במקום שקדוש ליהדות.

אני מצטער אבל אתה מדבר כמו ילד קטן / נאצי.

זה משהו שנולדים איתו או יכול להיווצא במשך הזמן. יש בכללי שתי אפשרויות ל"משהו" הזה ואתה אמרת שזה או האחת או השנייה.

יופי, תגלית מדהימה.

לחזור להיות סטרייטים זה קשה?...

זה לא יפה לעשות מצעד כזה במקום שקדוש ליהדות?...

בוא נעשה הסכם. אני אתן לך עד שאחד מהחברים שלך יצא מהארון, ואז נראה איך תגיב, בסדר?

היום ונורא......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כאן הם כ"כ בורים שזה אסון לאומי. בעיה בגנים?! עובר בתורשה?! :bash: :bash: :bash: מאיפה הבאתם את הבולשיט הזה?!?!

נטייה מינית היא פקטור גנטי בדיוק כמו צבע עיניים, האם למי שיש לו עיניים כחולות יש בהכרח בעיה גנטית כלשהי???

"בעיה גנטית", או בשמה הנכון יותר "מחלה גנטית" היא מחלה שנגרמת כתוצאה מגן כזה או אחר. נטייה חד מינית היא לא מחלה ולכן היא אינה יכולה להיות מחלה גנטית - לוגיקה פשוטה.

"עובר בתורשה" - ממש לא נכון, נכון שאחוז הילדים ההומואים/לסביות וכו' להורים כאלו הוא גדול יותר מאשר אצל שאר האוכלוסיה אבל ההסבר לזה פשוט מאד: פתיחות, יציאה קלה מהארון, אין צורך להסתתר מאחורי איזושהי תדמית שהיא לא אתה כתוצאה מפחד מתגובת הסביבה/המשפחה.

לא יותר או פחות מכובד מלהיות סטרייט.

אני מסכים איתך בנושא הזה.

אם יהיה לי ילד הומו, אני לא ארצה שהוא ירגיש רע בגלל זה ויסתיר את זה

ממני, מעצמו ויחיה בפחד, אני רוצה סה"כ שיהיה מאושר.

ואם לקבל בתחת עושה אותו מאושר, באמת שקטונתי מלשפוט אותו על זה.

אני אשפוט אותו על האם הוא בנאדם טוב או לא, אם הוא גזען, בור, או עצלן שלא רוצה להשקיע

בעתיד שלו.

אבל על דברים שלא בשליטתו?(וזה מוכח מדעית, אין על זה וויכוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך בנושא הזה.

אם יהיה לי ילד הומו, אני לא ארצה שהוא ירגיש רע בגלל זה ויסתיר את זה

ממני, מעצמו ויחיה בפחד, אני רוצה סה"כ שיהיה מאושר.

ואם לקבל בתחת עושה אותו מאושר, באמת שקטונתי מלשפוט אותו על זה.

אני אשפוט אותו על האם הוא בנאדם טוב או לא, אם הוא גזען, בור, או עצלן שלא רוצה להשקיע

בעתיד שלו.

אבל על דברים שלא בשליטתו?(וזה מוכח מדעית, אין על זה וויכוח)

נכון.

אם אנחנו כבר חיים, שלפחות נחיה את החיים שלנו בכיף ובצורה שאנחנו רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות עם הומואים ולסביות זה בעיה פסיכולוגית, ככה המורה שלי לפסיכולוגיה אומרת.

תן לי לנחש. המורה שלך דתיה... מאז שנות השישים זו לא אבחנה פסיכיאטרית. למעשה זו תופעה שקיימת גם בטבע. (ולמי שאמר שזה גנטי - לא אצל כל תאומים זהים יש אותה העדפה מינית).
אבל כאשר מדובר המצעד גאווה ועוד בירושלים זה מאוד חוצפה, למה לעשות בעיר קודש את הדבר הזה, כדי לפגוע בשמה הטוב?
יחסית לעיר קדושה, שפכו בה הרבה דם, Born2kilL...
מישהו פה יודע אם המדינה מממנת את האבחה על המצעד וכל הדברים האלה?
מממנת הרבה פחות מגוף כמו הרבנות.

כי אף אחד לא כתב באף פוסט מעולם שסטרייטים הם חולים ומאיימים על האנושות וצריך למגר אותם, וכי אף חבר כנסת לא אמר אף פעם שצריך לאסור על יחסי מין הטרוסקסואליים בחוק וצריך להכניס אנשים כאלה לבית משוגעים?

:xyxthumbs:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות עם הומואים ולסביות זה בעיה פסיכולוגית, ככה המורה שלי לפסיכולוגיה אומרת.

אבל כאשר מדובר המצעד גאווה ועוד בירושלים זה מאוד חוצפה, למה לעשות בעיר קודש את הדבר הזה, כדי לפגוע בשמה הטוב?

מישהו פה יודע אם המדינה מממנת את האבחה על המצעד וכל הדברים האלה?

יש לך מורה לפסיכולוגיה?? זה אומר שהיא עשתה שני תארים ורישיון וסופרויז'ן כדי לקבל שכר של מורה?

משהוא אומר לי שהיא עברה קורס מאוד בסיסי של משרד החינוך באיזה שטות שקשורה לתקשורת בין בניאדם ונכנסה לשיעור שנקרא פסיכולוגיה.

למה בירושליים?

אתה יודע שהסיכויים של נער שמגלה שהוא הומו להתאבד קטנים ב50% כל שנה שעוברת? (סטטיסטיקה עולמית), זה אומר שיש סף התאבדיות עצום בקרב אלו שמגלים שהם הומואים.

אתה יודע כמה גברים נשואים חיים היום בישראל בניהול חיים שניים הומוסקסואלים בהסתרה מנשותיהם פשוט כי החברה מצפה מהם להתחתן ולהוליד ילדים?

כמה זה קשה לנער לגלות את עצמו בגיל תיכון ומה עובר עליו בכל התקופה הזו?

כמה זה קשה לנער ישיבה או אחד שבא מבית דתי לגלות את זה על עצמו, בידיעה שאם יוודע להורים שלו הם לא יראו בו יותר כמשפחה? אז הוא הולך ומוליד ילדים שיסבלו מחינוך קלוקל\תוקפנות מצד האב\ מערכת יחסים בין הורים לא תקינה ושאר השלכות שיוצאים מהמצב?

אתה יודע כמה חיילים מוכרזים חיילים בודדים כי החליטו לצאת מהארון והמשפחות שלהם זרקו אותם???

לפורום תפוז יש פורום שעוסק בנושא, מספיק לך לעבור על העמוד הראשון כדי להבין עד כמה קשה התופעה.

המצעד מנוהל בירושליים כידי שאולי שילד אחד ששוקל איפהשהוא כרגע להתאבד כי גילה שהוא הומו, יראה את המצעד ויבין שיש לו עוד תקווה, ואולי כדי לשנות נורמה נוראית של יחס להומואים.

ואתה בא ובמחי יד יורק על כל זה עם קישקושים מהתנך ומורה שיצאה משנות ה50 ( ששם באמת הומוסקסואליות הייתה מוגדרת מחלה ע"פ ספר המחלות של הפסיכולוגים והייתה נטייה חזקה לקשר אותה לאישיות פסיכופטית).

בקשר לצורת המעבר מדור לדור -

אף אחד עדיין לא הוכיח שום תאוריה, אנחנו יודעים שהומוסקסואליות קיימת גם אצל חיות בעלות מערכת נפשית הרבה יותר רודמנטרית כמו כלבים ואפילו עכברים ככה שיש סיכוי לגנטיקה.

כמו כן ישנן תאוריות פסיכולוגיות על אמא דומיננטית וסיבות אחרות שלא ניתן לשלול אותן.

קיימת סקלת קינסי שמדברת על קיום ההומאיות בכל אחד מאיתנו ברמה מסויימת שמושלכת משלב ה"גיבור" אצל הילד - כל הגברים הם הומואים עד שאבא שלהם מכיר בהם כ"גבר" ואז הנטייה משתנה.

יכול להיות שזה שילוב של גנטיקה וטריגר נפשי שהתפתח בהתאם למיקום.

אם תשאל את רוב ההומואים אם היו רוצים להפוך להיות סטרייטים הם ישיבו שהם לא יכולים לדמיין את עצמם נמשכים לאישה כמו שהם נמשכים לגבר, הנקודה היא שגם אם אתה מגדיר את המצב הזה כמחלה - שלא כמו אונס,סכיזופרניה, פיצול אישיות ושאר המצבים הנפשיים המעורערים המופרסים - הומואית לא פוגעת בתפקוד היום יומי ולא מהווה סכנה לסביבה של ה"נגוע", אין ממש טעם בלדון מאיפה זה בא, כן יש טעם בלראות איך אתה גורם למיעוט בתוך האוכלוסיה שלך להרגיש כמה שיותר מקובל ומונע מהם את האפשרות של אי מימוש פוטנציאל נפשי על רקע חברתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(ולמי שאמר שזה גנטי - לא אצל כל תאומים זהים יש אותה העדפה מינית).

יש ביניהם גם הבדלים נוספים, זה לא דבר חריג. גם תאומים זהים הם לא זהים ב100%. חוץ מזה שהעדפה מינית היא לא צבע עור שאתה יכול לזהות בוודאות של 100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=//1126168

לצערי הרב תצאנה היום המצעד של ההומואים והלסביות, בשעה 17:00 עד 20:00 בירושלים.

פעילי הימין מנסים לעצור את המצעד בדרכים שלהם, אבל זה לא נראה באופק שייבטלו את המצעד.

זימה (במילים פשוטות)= גילוי עריות, הומואים, וכו'...

מילה מהתנ"ך למי שלא מכיר.

איך הגעת מהומולסביים לגילוי עריות? מה הקשר בין התחת לשחת? זה לא שכל הומו עושה סקס עם אבא שלו/כל ילד שנאנס ע"י אביו הופך להומו. :screwy:

אני גם מתנגדת למצעד, אבל מסיבות אחרות לגמרי. אם לא קורה שם כלום חוץ מכמה אנשים (שבמקרה הם גם הומולסביים) שהולכים ברחוב, מחזיקים ידיים, מתנשקים, ועדיין לבושים צנוע ולא מעוררים פרובוקציות - זה מקובל עליי. אבל אני נגד המצעד כי זה מטומטם ומגוכך ללכת ולהגיד "הנה! תראו! אני הומו ואני כל כך גאה בזה!" (כאילו זאת בושה להיות סטרייט) ולחשוב שזה מה שיגביר את המודעות ויפסיק את האפליה. כל המצעדים הללו, גורמים לקהילה ההומולסבית להראות כמו חבורה של ילדים מפגרים שרוצים צומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רק הייתי מספיק לאוטובוס והייתי מגיע למצעד הייתי מראה לך משם ומראה לך שזה בדיוק מה שהיה, אני בטוח שהרוב המוחלט היה לבוש צנוע (צנוע אנשים נורמליים שהולכים לעבודה לא צנוע 100 שערים) וגם בדיונים הקודמים נתתי ממצעדים קודמים שהראתי בהם שאין אף אחד במצעד בירושליים שהולך חצי ערום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מאמינה לך, ירושלים זה לא תל-אביב.

אני, אישית, בזה להומואים שמרגישים צורך בלתי-נשלט ללבוש חוטיני ורוד ולענטז באמצע הרחוב (ואני בטוחה שגם הומולסביים רבים מרגישים כך). בגדי פטיש לא נועדו ללבישה ברחוב ומי שלא מבין את זה, יש לו הפרעה והוא בטח גם חושב שבג"ץ צרייך לאפשר לו להגיע כך לעבודה. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sifo Jen- :yelclap: זו מחאה חברתית, לא קשור בכלל לאיסורים דתיים.

ולמעשה, למרבה האירוניה, התוצאה הממשית היחידה של המצעד הייתה העלאת המודעות לנושא אצל הנוער החרדי...

למרות זאת, אני תוהה מה צריך להיות הגבול של ההתבטאות בכל מיני נושאים "חריגים", למשל הייתה כתבה ב-ynet על כמה בעלי בלוגים חריגים שמפיצים את דעותיהם, כמו ישראלי אחד שכותב על "boy love" ( ב ilbl.awardspace.com - די מטריד, למרות שהוא מכריז שהוא לא מתכוון להרע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל אתה מדבר כמו ילד קטן / נאצי.

זה משהו שנולדים איתו או יכול להיווצא במשך הזמן. יש בכללי שתי אפשרויות ל"משהו" הזה ואתה אמרת שזה או האחת או השנייה.

יופי, תגלית מדהימה.

לחזור להיות סטרייטים זה קשה?...

זה לא יפה לעשות מצעד כזה במקום שקדוש ליהדות?...

בוא נעשה הסכם. אני אתן לך עד שאחד מהחברים שלך יצא מהארון, ואז נראה איך תגיב, בסדר?

היום ונורא......

הוא לא נאצי, הוא סתם ילד קטן וטיפש (ראה ערך הת'רד על הבחורה, ''היום ונורא'') ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...