הזימה תהייה היום! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזימה תהייה היום!

Born2Kill

Recommended Posts

מילא זה היה עוד בסדר אם הם היו עושים את המצעד בירושלים אך ורק אם הם לא היו חצי ערומים ומתנהגים כראוי.

הם מתנהגים כאילו זה בית זונות על גלגלים.

מה הבעיה לעשות בתל אביב וששם יתנהגו איך שבראש שלהם.

הם לא חצי ערומים ולא רוקדים על משאיות במצעד בירושלים

את זה הם עושים במצעד בתל אביב (כן, עושים גם בירושלים, גם בת"א, גם בחיפה וגם באילת, תתפלא אבל יש הומואים בכל עיר בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההתנגדות של הדוסים מתחילה בהתנגדות למצעד הגאווה, והיא תגמר בהתנגדות להפגנה נגד מדינת הלכה כשיגיע הזמן.

כל פעם שהדוסים לא יאהבו איזו הפגנה נצטרך להתחשב בהם?!

כשירצו לעשות הפגנה בנושא אחר וחשוב הרבה יותר, והוא לא ימצא חן בעינם, גם נצטרך להכננע לאיומים שלהם?

האוכלוסיה החרדית אינה בעלת פריוילגיות מיוחדות ואם משהו לא מוצא חן בעינם זו בעיה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא חצי ערומים ולא רוקדים על משאיות במצעד בירושלים

את זה הם עושים במצעד בתל אביב (כן, עושים גם בירושלים, גם בת"א, גם בחיפה וגם באילת, תתפלא אבל יש הומואים בכל עיר בארץ)

אם כך אז אני לא רואה שום בעיה עם קיום המצעד.

זה לא בעיה פסיכולוגית וזו ממש לא בעיה בגנים.. אני לא מאמין שיש עוד אנשים כאלה...

אתם יותר גרועים מהנאצים שחשבו שלכל יהודי יש שק זהב קשור מסביב לצוואר

בעיה בגנים.

אבל זה לא עושה אותם פחות בני אדם.

אבל זו כן בעיה בגנים,וגם הוכך שעובר בתורשה.

יש כתבה שלמה על זה בYNET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זימה זה לא לסביות. שנה שעברה במצעד היה תוכנית על זה ואמרו שלא רשם בשום מקום בתנ"ך משהו על משכב נקבה.

על סדום ועמורה, שמעת?

ומה הקשר פעילי הימין? הדתיים...

אני יותר מצטער על כל כוח האדם המשטרתי שהלך להגן עליהם ועל הכסף שזה עלה.

שיתחשבו קצת במדינה ויעשו את זה במקום שקט יותר, ככה הוצאות האבטחה יעלו פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אז אני לא רואה שום בעיה עם קיום המצעד.

בעיה בגנים.

אבל זה לא עושה אותם פחות בני אדם.

אבל זו כן בעיה בגנים,וגם הוכך שעובר בתורשה.

יש כתבה שלמה על זה בYNET.

אתה מוכן להראות את הכתבה המדוברת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בעיה פסיכולוגית וזו ממש לא בעיה בגנים.. אני לא מאמין שיש עוד אנשים כאלה...

אתם יותר גרועים מהנאצים שחשבו שלכל יהודי יש שק זהב קשור מסביב לצוואר

המורה לפסיכולוגייה שלנו אמרה שזה יכול להיווצר תוך כדי תורשה וסביבה.

והומו זה לא בעיה או משהו אחר, זה משהו שנולדים איתו או זה יכול להיווצר במשך הזמן (תלוי באיזה סביבה אתה חיי), ולחזור להיות סטרייטים זה קשה.

אבל מה שכן זה לא יפה לעשות מצעד כזה במקום שקדוש ליהדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא חושב שצריך לעשות מצעד כזה. מה, אנחנו עושים מצעד כי אנחנו סטרייטים? לא.

פשוט להיות הומו זה לא חטא, כל הקטע זה העניין של המצעד וכל זה... ממש היום ונורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כאן הם כ"כ בורים שזה אסון לאומי. בעיה בגנים?! עובר בתורשה?! :bash: :bash: :bash: מאיפה הבאתם את הבולשיט הזה?!?!

נטייה מינית היא פקטור גנטי בדיוק כמו צבע עיניים, האם למי שיש לו עיניים כחולות יש בהכרח בעיה גנטית כלשהי???

"בעיה גנטית", או בשמה הנכון יותר "מחלה גנטית" היא מחלה שנגרמת כתוצאה מגן כזה או אחר. נטייה חד מינית היא לא מחלה ולכן היא אינה יכולה להיות מחלה גנטית - לוגיקה פשוטה.

"עובר בתורשה" - ממש לא נכון, נכון שאחוז הילדים ההומואים/לסביות וכו' להורים כאלו הוא גדול יותר מאשר אצל שאר האוכלוסיה אבל ההסבר לזה פשוט מאד: פתיחות, יציאה קלה מהארון, אין צורך להסתתר מאחורי איזושהי תדמית שהיא לא אתה כתוצאה מפחד מתגובת הסביבה/המשפחה.

נכון. אבל זה גם לא כבוד כזה גדול.

לא יותר או פחות מכובד מלהיות סטרייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי לא הצלחתי להגיחע השנה... ממש רציתי להגיע אבל צצו ברגע האחרון כל מיני דברים ופיספסתי את האוטובוס לירושליים... מקווה ששנה הבא אני יהיה שם... אם אני יהיה בחופשה מהצבא באותו יום (בעצם מה אני חושב לעצמי... שריונר לא יוצא לחופשה אף פעם...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יותר או פחות מכובד מלהיות סטרייט.

אבל אם סטריטים לא עושים מצעד למה הם כן? אבל לא משנה. שיעשו מה שהם רוצים ויחיו את חייהם בשיטות שלהם. אני לא יכול לקבוע איזו שיטה נכונה ואיזו לא (אני רק יכול להגיד שאם כולם היו הומואים/לסביות לא היינו פה היום!).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...