האם הNZXT HUSH שווה את ההפרש 80 ש"ח מהAPOLLO ולמה? , תודה רבה :) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הNZXT HUSH שווה את ההפרש 80 ש"ח מהAPOLLO ולמה? , תודה רבה :)

RazGvili

Recommended Posts

המערכת שאני עומד לקנות בירידת המחירים תכלול GTX, E4300 , GIGABYTE DS3 965P , NEO 500W + לא סטוק למעבד לOC לעלות אותו ל3GHZ+ ... אני רוצה להמערכת תיהיה שקטה מקוררת היטב.

חשבתי בהתחלה ללכת על הAPOLLO ואז ראיתי שהHUSH יצא בIQPC...

מה דעתכם שווה את ההפרש?

תודה רבה :xyxthumbs:

רז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה מחפש שקט אז ההפרש שווה.

אם אתה סה"כ מחפש מארז פשוט,איכותי ומאורר כראוי אני לא מוצא סיבה להוסיף את הכסף אלא אם כן אתה לא אוהב את האפולו מבחינת המראה החיצוני שלו.

בכל מקרה היתי ממליץ לך גם לקנות ספק אחר ולאו דווקא את הספק המדובר.

נ.ב.

אם לא עשית טעות בכתיבה ואתה אכן מתכנן להכניס GTX אז רוב הסיכויים שהוא לא נכנס ב-Hush וכנראה שהוא נכנס בלחץ באפולו אבל בכל מקרה היתי משקיע קצת יותר במארז אם אתה הוך להקשיע 3K בכ.מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב.

אם לא עשית טעות בכתיבה ואתה אכן מתכנן להכניס GTX אז רוב הסיכויים שהוא לא נכנס ב-Hush וכנראה שהוא נכנס בלחץ באפולו אבל בכל מקרה היתי משקיע קצת יותר במארז אם אתה הוך להקשיע 3K בכ.מסך

איזה שטויות. בHUSH נכנסים אפילו שני 8800GTX בSLI :

http://www.nzxt.com/products/hush

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בד"כ לא עושה את זה אבל עכשיו הייתי חייב...

DownLoad_Master אני לא יודע מי אתה או כמה אתה עוזר פה, אבל מה זה התגובה האידיוטית הזאת?!

Xtract עוזר פה בהמון נושאים להמון אנשים עם תגובות ענייניות (בניגוד לתגובה שלך) ואני חושב שהוא עושה את זה בכייף, אז תגובות כמו אלא ממש לא עוזרות...

ולא אני לא עוד איזה טמבל שאין לו מה לעשות בזמן הפנוי שלו פשוט הציקה לי התגובה הלא מועילה הזאת והייתי חייב לומר משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BAM65

בתחום המחשבים יש הרבה תחלופות מוצרים אז תמיד יש מוצרים חדשים ויש ירידות מחירים גם.

גם שחברה מתחרה מציעה מוצר במחיר זול יותר HD2900XT למשל.. אז הGTX יהיה חייב לרדת במחיר כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...