Senn HD280 סוף סוף קיבלתי את האוזניות אוניברסיטה שלי :) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Senn HD280 סוף סוף קיבלתי את האוזניות אוניברסיטה שלי :)

anatoli

Recommended Posts

כיוון שבסמסטר הבא אני מתחיל ללמוד באוניברסיטה, החלטתי לקנות שיהיו אטומות לרעשים, לא יקרות, ושלא ידרשו גנרטור בשביל להישמע כמו שצריך.

קיצור, אחרי כמה אפשרויות הלכתי על ה-HD280. היום הן הגיעו. כמו תמיד, אני אוהב אותן. עם ה-Zhaolu והמגבר המשודרג שלו זה נשמע בהחלט טוב. אני עדיין קצת מתבאס על הבאס שלהן שאומנם נשמע מצוין, אבל לדעתי לא היה מתנגד לעוד משהו כמו 10הרץ תוספת לנמוכים. בכל מקרה, במחיר שלהן, לסט חדש, אחלה דבר. כמה למטה.

Anatoli.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש מצב להרבה מודים. מבחינת חסרונות, יש להן לא מעט אבל סך הכל לעומת המחיר מדובר בסט טוב.

וכן רותם, אני הולך להתגורר בבאר-שבע ויש מצב טוב שזה יהיה במעונות אבל עוד לא סגור.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי חובה? למה? הוא כבל סביר לגמרי, ודיי נוח לי שהוא מגולגל, זה לא נמרח על כל הרצפה ככה.

בכל מקרה, בינתיים אני סתם מריץ אותן וקצת מותח אותן שיהיו יותר נוחות (אחרי הכל, חדשות). אם בסופו של דבר אני אשכור דירה ולא אגור במעונות יש מצב טוב שאני אמכור את אלה ואקח משהו אחר שיהיה פתוח יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח איזה מעצבן זה, כל דיון מישהו שואל את זה. כן, התגייסתי לפני כמה חודשים, וכן, השתחררתי.

Anatoli.

טוב טוב רק אל תהרוג אותי.. סליחה שלא ידעתי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב כבלים מגולגלים ,זה מכוער וזה מושך כל הזמן לכיוון אחד של האוזניה.

חוצמזה אתה לא תחליף כבל? ,לא היגיוני.

דרך קניתה אותם חדשות או משומשות במצב פצצה?

חוצמזה אם אתה רוצה להיות במעונות כדאי למהר , אצלנו צריך לשלם עד מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אני לא ממהר למעונות :)

בכל מקרה, בינתיים אני לא מחליף את הכבל, הוא מתאים לי כרגע. הכל יכול להשתנות כמובן, אבל נכון לעכשיו הוא נשאר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...