הצעת חוק: קנס לקטינים אשר נתפסים שותים אלכוהול - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעת חוק: קנס לקטינים אשר נתפסים שותים אלכוהול

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דרך אגב, להסתובב ללא תעודה מזהה (מגיל 16 ומעלה) זו עבירה על החוק שגוררת קנס.

בכל מקרה, אני לא תומך בחוק הזה, אבל אני לא חושב שילדים צריכים לשתות.

קודם כל, נכון שבירה זה לא משקה אלכוהולי חזק, אבל אני עדיין לא חושב שילד בן 12 צריך לשתות אותו.

ילדים בגילאים 14-16 שותים בגלל הפוזה שזה שטות, מגיל 16 ומעלה נוספת גם סיבת המועדונים.

אני חושב אם החוק הזה ייצא, הוא צריך להיות מוגבל עד גיל 16, בדרך כלל בגיל הזה שתיית הפוזה נפסקת.

זה הכול מתחיל מחינוך בבית

אתה טועה לגמריי, אבא שלי עד גיל 17 לא הרשה לי אפילו לשתות בקבוק בירה בארוחות על האש ואני התחלתי לשתות בגיל 15.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב הוא העלים עין, אין מצב כזה שההורים שלך לא הריחו עליך ריח של אלכוהול

חשד גג.

אני מאוד זהיר בדברים כאלה.

בנוסף לכך אני בדרך כלל הייתי חוזר בשעות שהם היו ישנים.

אני בן אדם זהיר, יש לי נרגילה בחדר כבר שנה וחצי ורק לפני כמה שבועות אבא שלי "גילה" שאני מעשן "מדי פעם" נרגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר להגביל שתיה של משקאות? לעשות להם כרתסייה בה מותר להם X בירות בחודש? הרעיון של לראות ילדים בני 12 עם בירה ובני 16 עם יין לא מדליק אותי. לא חסר פה מבוגרים שאינם יודעים לשתות, אז גם ילדים? ומה זה "וודקה בהשגחת מבוגר"? זה כאילו לתת אישור לכל פדופיל לשכר קטינים "בהשגחתו" ולזיין אותם.

הסטטיסטיקה טוענת שכ-70% ממקרי הפשיעה והאלימות בקרב בני נוער (כולל רצח), עירבה שימוש אלכוהול או/וסמים.

זה כל הקטע בלהיות קטין. הוריך אחראים עליך ואם הם לא רוצים לקחת את הסיכון שתפגע מפעילות כזאת או אחרת (או לחליפין ששירותי הרווחה יקחו אותך מידיהם), זכותם לאסור על כך. גם אם הם חושבים שלראות סרטים מצויירים פוגע באינטלגנציה הרגשית שלך כי מפילים שם סדנים על דמויות, זכותם לאסור עליך לראות עד גיל 18.

אני דווקא בעד זה שילדים, אפילו בני שנתיים ישתו קצת אלכוהול, בהשגחת ההורים.

מכל החברים שלי, כשהגענו לגיל 18 אני הייתי היחיד שלא הלך והשתכר עד כמעט אובדן הכרה בכל הזדמנות שהיתה לשתות אלכוהול.

למה? כי הייתי רגיל לזה, זה ממש לא היה ביג דיל, ולמדתי בבית לשתות כמו בנאדם, ולא כמו חמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחח מעניין איך הם יבדקו את זה, כי בנינו את החוק של איסור מכירת משקעות חריפים מתחת לגיל 18 אף אחד לא בודק, בכל קיוסק שני מוכרים אלכוהול חופשי, בסופרים הגדולים אפילו לא חושבים לבדוק אפילו שעומד מאחוריך שוטר בתור.

וגם ככה לא אכפת לי, כי עד שהחוק הזה יעבור אני אהיה בן 18...וגם ככה אף אחד לא יבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל החברים שלי, כשהגענו לגיל 18 אני הייתי היחיד שלא הלך והשתכר עד כמעט אובדן הכרה בכל הזדמנות שהיתה לשתות אלכוהול.

למה? כי הייתי רגיל לזה, זה ממש לא היה ביג דיל, ולמדתי בבית לשתות כמו בנאדם, ולא כמו חמור.

אותו הדבר לגבי, ההורים שלי מרשים לאחותי הקטנה (כיתה א', עוד מעט ב') לשתות, אבל ממש קצת. אותי ההורים שלי לא מגבילים מבחינת יציאות ושתיה, פשוט כי הם יודעים שאני מגביל את עצמי ויודע לזהות מתי להגיד "די, אני שתיתי היום מספיק", ובבית בארוחות יום שישי וכאלה הם גם מרשים לי לשתות יין שמתאים לארוחה, וגם אז הם לא מגבילים אותי, כי הם יודעים כבר שאני מגביל את עצמי, לסיכום, אני לא באמת חושב שהחוק הזה יעזור לעצור את תופעת בני הנוער השותים אלכוהול, יש את אלה שלא שותים בכלל, ומפסידים קצת לדעתי, יש את אלה ששותים באחריות, וזה סבבה, ויש את אלה ששואבים בירה כמו חמורים, ואותם לא יעצור כבר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר זה יורד לחינוך, ההורים שלי לא בדיוק מנעו ממני אלכוהול אבל יותר מכוסית יין בארוחת חג זה או אחר לא הרשו. יצא לי פעם אחד ויחידה להשתכר פשוט כי רציתי לדעת "איך זה". ועצם העובדה שאני לא זוכר את מחצית הערב הביא אותי למסקנה ש "ראש טוב" יאנו 4-5 שוטים של וודקה זה די והותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך מה שסיגריות עושות לראות, מה שכן, כמו שמסיגריה אחת הראות לא קורסות, גם מפעם אחת שאתה נהיה שיכור אתה לא תהרוס את הכבד, במילים אחרות, רק שתיינים ותיקים או קיצוניים עלולים באמת להרוס את הכבד, ככה לשתות בקטנה מדי פעם רק מחזק את הלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה? פחד שישתכרו? שימדדו להם את רמת האלכוהול בדם, מי שעובר את הרמה המותרת חוטף קנס 2K וX שעות עבודת שירות לציבור.

הצחקת אותי. בתכנית שלך יש יותר חורים מבמסננית.

המדינה הזאת לא אוכפת חוקים יותר חשובים, כמו חוקי עבודה למשל, ומאפשרת למעסיקים רבים לצאת בלי עונש על העסקה פוגענית או התחמקות ממס. נראה לך שלמישהו יהיה פנאי למדוד כמה כל ילד מפגר שתה? וכן, אף הורה לא רוצה שהילדים שלו ישתכרו. זכותם. ומה עושה הורה, שלא רוצה שהילד שלו יחלחל וודקה-רדבול במורד הושת, כאשר החוק מהווה סתירה גמורה לדבריו?

בוא נעשה לך חתך כבד בעוד 20 שנה ונראה.

בערך מה שסיגריות עושות לראות, מה שכן, כמו שמסיגריה אחת הראות לא קורסות, גם מפעם אחת שאתה נהיה שיכור אתה לא תהרוס את הכבד, במילים אחרות, רק שתיינים ותיקים או קיצוניים עלולים באמת להרוס את הכבד, ככה לשתות בקטנה מדי פעם רק מחזק את הלב.

סיגריה אחת זה בד"כ לא הכל. בד"כ זה הופך להרגל שלא נגמר עד שמתחילות לצוץ בעיות בריאותיות קשות, וגם אז, הרבה פעמים המטופל נכנע ליצר וממשיך לעשן, למרות שהריאות שלו נמצאות מרחק של עליה במדרגות מקריסה טוטאלית. גם שתיה הופכת להרגל ובד"כ לא שמים לב מתי האלכוהול מתחיל לשלוט בנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה לך חתך כבד בעוד 20 שנה ונראה.

נו באמת.

הכבד שלי יהיה מצויין עוד 20 שנה, ואפילו עוד 50 שנה.

מחלות כבד נפוצות אצל שתיינים כבדים, ולא אצל אנשים ששותים שתי כוסות יין 3 פעמים בשבוע.

ולא משנה אם הם שתו או לא שתו בילדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...