הצעת חוק: קנס לקטינים אשר נתפסים שותים אלכוהול - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעת חוק: קנס לקטינים אשר נתפסים שותים אלכוהול

Merrymoon

Recommended Posts

רוחמה אברהם, סיעת ש"ס, באה בהצעת חוק מפתיעה - קנס לקטינים אשר נתפסים שותים אלכוהול שלא בצורה טקסית (קידוש וכיו"ב).

http://www.nrg.co.il/online/12/ART1/597/168.html

עם כל הכבוד לכוונותיה הטובות של רוחלה', כיצד היא מתכוונת לאכוף את החוק? הרי אין מספיק פקידים לאכוף שום דבר במדינה הזאת גם ככה, אז היכן היא תמצא פקחים לזה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעיקרון אני גם בעד כנגד ילדים בני 14 ופחות.

אבל מה שכן, צריכים לאפשר לפחות קניית בירה בשביל נערים בני 15\16+. עדיף שישתו בירה בגילאים האלה מאשר וודקות וכדומה.

אם הם יוכלו להשיג בירה בקלות, הם לא יתאמצו יותר מדי בשביל וודקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה שכן, צריכים לאפשר לפחות קניית בירה בשביל נערים בני 15\16+. עדיף שישתו בירה בגילאים האלה מאשר וודקות וכדומה.

מסכים איתך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי קורא לזה publicity stunt מאשר הצעת חוק אמיתית, נראה לי שזה סתם ניסיון לקדם משהו...

את ש"ס.

שינסו קודם כל לאכוף את חוק מניעת מכירת אלכוהול לקטינים קודם ואז נדבר.

WORD!

בעיקרון אני בעד (רק בגלל שאני מעל 18)

וחוץ מזה מי היא רוצה שישלם לה ילד בן 13 שבקושי יש לו כסף לוודקה?

כמו כל קנס שמקבל קטין - ההורים משלמים. אם ההורים יחוייבו לשלם קנס בשביל עבירה של הילד שלהם, הם יחמירו איתו שבעתיים. זה הבית שהוא צרייך לחזור אליו כל יום ולראות את הזעף והבושה על הפנים של ההורים שלו. אם זה לא יעזור, יש עבודות שירות ללא תשלום וסדנאות חפירה במוח.

בגרמניה בדיוק מהסיבה הזאת מרשים לבני 16+ לרכוש בירה עד השעה 10 בערב.

על איזו רוחמה אברהם את מדברת??

יש לך בעיה קשה בהבנת הנקרא...

אופס... בכותרת היה כתוב "התגעגענו לרוחמה". סורי, 2 בלילה, אני אחרי משמרת ארוכה ומתישה ואני בקושי רואה משהו גם ככה. טעות שלי. :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל קנס שמקבל קטין - ההורים משלמים. אם ההורים יחוייבו לשלם קנס בשביל עבירה של הילד שלהם, הם יחמירו איתו שבעתיים. זה הבית שהוא צרייך לחזור אליו כל יום ולראות את הזעף והבושה על הפנים של ההורים שלו. אם זה לא יעזור, יש עבודות שירות ללא תשלום וסדנאות חפירה במוח.

צודקת לא חשבתי על זה!

ואני מקווה שבמידה והחוק הזה יצא יהיו מספקי פקחם כדי לאכוף את החוק הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בגלל שאין לו ת"ז. לא חסר שוטרים שלפעמים עוצרים קטינים לבדיקה באמצע הרחוב באיזורים מיועדים לפורענות. אם הם לא מוצאים על הקטין ת"ז, הם פשוט דורשים ממנו את המפסר טלפון של הוריו ומתקשרים אליהם במקום ושואלים אם הם יודעים איפה הילד שלהם ומה לעזאזעל הוא עושה וכו'. אם הילד מסרב להציג תעודה מזהה או לתת פרטים/טלפון של ההורים/אופוטרופס, אז הוא נלקח לתחנה. זה הליך שכבר קיים הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...