אילו זכרונות G.SKILL טובים יותר לOC? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו זכרונות G.SKILL טובים יותר לOC?

pain_killer12

Recommended Posts

אין סיבה שלא תגיע לתוצאות האלו, אם יש לך לוח מהסידרה של הP35 בשביל להגיע לבאס של 550 או את הקומנדו או הDFI 965 REV2.

או אם תשנה את המחלקים לזיכרון מ1:1. (למרות שזה לא נותן הבדל ריציני בביצועים הייתי שבוע על 1100 לזיכרון ולא הרגשתי שום הבדל, לא במשחקים ולא בתוכנות. רק ציון יותר טוב מEVEREST) אהה כן ההבדל היה שהייתי עם 2 גיגה בזיכרון במקום 4 שזה היה באסה בוויסטה. עכשיו אני על 800 עם תיזמונים הדוקים ואני מעדיף ככה.

וגם אני לא רואה סיבה להיות על כזה באס עצבני, לא נותן כלום אלא אם יש לך את הE6300 ואז אין ברירה כי המכפלה שלו מאוד נמוכה.

תחלס אני עם הE6600 על באס של 400 וזה דיי והותר בשבילי. ככה אני גם שומר על טמפ' (אם למעבד ואם ללוח).

בכל מקרה אין שום קשר לזילזול.

אני לא ראיתי באתר של TX שום הבדל בין הDARK לרגיל שעברתי עליהם. אבל אולי יש ולא שמתי לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במוצר כמו זכרונות, הנתונים באתר לא עוזרים כמעט.

אכן יש לי E6300 בצירוף P5B DELUXE והדבר היחיד שמשאיר לי אותו רק על 3.36GHZ הוא הזכרונות המאכזבים של ST (החליפו להם צ'יפים מ - D9GKX שעליהם קראתי את הביקורות ל - D9GCT שאותם קניתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת לא יודע אם שווה לך להחליף את הזיכרונות בשביל זה.

אתה לא תרגיש הבדל רציני בביצועים.

על כמה מתח אתה לזיכרונות?? בכל מקרה אם תיקח את הTX אני מאמין שרק הלוח יגביל אותך לא הזיכרונות.

מה הטמפ' שלך ללוח? אחרי משחק לא במנוחה.

גם TX יש D9GKX רק שהם עולים לא מעט. ולדעתי לא שווים את הכסף.

תחלס אם אתה רוצה משהו ממש אייכותי קח את אילו

http://www.tankguys.biz/2x1gb-cell-shock-44412-1000mhz-p-1715.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לי מה הטעם לשלם עוד 500 ש"ח בשביל MICRON D9GMH ?

כיום ה HZ של הם הזכרונות הכי זולים ש"מבטיחים" צ'יפים של MICRON

ולגבי ה HK הם על בסיס צ'יפים של PROMOS. גם אוברקלוקרים לא רעים. אוהבים פחות מתח מ לכן חשוב לשים לב למי שבוחר HZ שהלוח מאפשר לתת מתחים גבוהים אחרת OC לא יתאפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי את הזיכרון GSKILL BHZ 2GB בתדר של 800MHZ והם זיכרונות כאלה איכותיים וממש ממש יפים..עיצוב חדש ומושקע של חברת GSKILL

תזמונים נמוכים ונרכש במחיר מצחיק ביותר של637 ש"ח לאחר טעות של חנות המחשבים.הגיע עם משלוח עד הבית גם במחיר הזה והם מצויינים לOC

ציפים איכותיים יותר בהרבה מהHK לפי דעתי ועם לוח ומעבד טובים אפשרי לקחת אותם בתדר יציב לכיוון ה1300+.וראיתי כבר אתרים שעשו איתם גם 1400

בתדר יציב.

אז אני לא התאכזבתי ושווה להשקיע את העוד 200 ש"ח האלה.תאמין לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1300MHZ עם הHZ?? אולי אתה מתכוון עם מתח של 2.8 או משהו באזור אין מצב

יש לי אותם והם לא עברו את ה 1200 (וגם לשם הם לא הגיעו יציב)

לא חוכמה להגיע לתדרים מאוד גבוהים אם המתח הוא מעל 2.4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OR23 בתחילת השבוע אני יעלה תמונה של הזיכרונות על תדר יציב של 1300MHZ במתח של 2.5 ותזמונים משחוררים טיפה זה אפשרי ביותר..ויש אתרים בחול שעשו איתם 1380 בתדר יציב..

אני מחכה ללוח החדש שלי כי עם הנוכחי אני לא מצליח לעשות אובר רציני אלא רק קליל של 900MHZ וזה כי הלוח תומך רק -667 אז אני לא יודע איך בכלל הוא קולט את הזכרונות שתאורטית הוא לא אמור לקלוט בכלל..לא משנה,בכל מקרה על COMMANDO עשיתי עם כמו שלי 1270 במתח 2.38 וזה די אפשרי להגיע לאזור ה1300 אם תשאל אותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק להריץ את הSP זה לא מסובך יותר מידי.

אבל להריץ TAT עם הזיכרונות זה נקרא יציב.

אם אתה מצליח להריץ את הTAT במשך נגיד שעה שעתיים בלי מסך כחול אני חותך את הבולבול.

דרך אגב 2.5 לזיכרונות אומר שאתה מאוד קרוב להוציא אותם לפנסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...