קיבלתי היום את ה2007FP החדש שלי, כמה שאלות בבקשה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי היום את ה2007FP החדש שלי, כמה שאלות בבקשה

aviran_n

Recommended Posts

קודם כל, הייתי רוצה לציין לשבח את העבודה של על הסטנד של המסך.. פשוט עבודה מעולה.. התנועה שלו כל כך חלקה ונוחה.. זה משהו מדהים!

טוב, כמה שאלות:

1. איך אדע מה סוג הפאנל של המסך שקיבלתי?

אני מצטער שאני שואל, אני זוכר שראיתי שדובר על הנושא כמה וכמה פעמים כאן, אבל אני אחרי הרצת חיפוש ולא מצאתי את הת'רד שבו מוסבר הדבר.

2. אחרי שהחלפתי את הCRT במסך הזה, ואחרי קצת קריאה באינטרנט, התחלתי להרגיש כאבים בעיניים, יש משהו שאוכל לעשות בנידון?

3. אשמח לקבל מכם טיפים לכיוון הצבעים והבהירות של המסך משום שנראה לי שהם לא ממש מכוונים והמסך דיי מסנוור.

תודה לכל העוזרים אשר יהיו :)

------------------------------

עריכה:

כניראה שעל שאלה מספר 1 כבר עניתי לעצמי.

כניראה שיצאתי בר מזל וקיבלתי פאנל S- ע"פ הת'רד הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=227402.msg1994618#msg1994618

משום שאצלי בתפריט הסודי בכותרת כתוב HN210, מה שלפי הת'רד אומר שבבעלותי פאנל S-.

:)

אשמח לקבל תשובות לשאלות האחרות בבקשה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון עם הבהירות כבר שיחקתי קצת וגם עם ערכי הצבעים...

כרגע אני במצב כזה

בהירות - 60

אדום 82

ירוק 82

כחול 82

כרגע המסך הרבה פחות מסנוור ונראה דיי טוב. אשמח לקבל טיפים נוספים לכוון אותו ולינק לת'רד שבו ארז (bagheera) מסביר על הכיוונים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך.

מישהו יכול בבקשה להגיד לי מהי רמת הבהירות שהייתה בברירת המחדל של הדל?

אם זיכרוני אינו מטעה אותי בצבעים כולם היו על 100, אבל את רמת הבהירות אני לא זוכר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך, כרגע היא על 60 אצלי והצבעים כולם על 82 ורואים אחלה, אבל לפעמים אני שם לב שיש צבעים שנראים קצת מוזרים או אפילו טיפה "מגורענים".

בצהריים כשאחזור אשב על זה עוד קצת ואקווה להגיע לתוצאות טובות יותר.[br]פורסם בתאריך: 21.06.2007 בשעה 07:47:16

תגידו, מה ההבדל בין גרסאות במסך הזה? ואני לא מדבר על הפאנלים, אלא על הREV, אני קיבלתי A05, במה הוא שונה מאחיו?

יש גרסא מומלצת יותר?[br]פורסם בתאריך: 22.06.2007 בשעה 16:34:58

שאלה נוספת: חיברתי למסך את הממיר של יס ורואים לא משהו.. אפילו בכרטיס שלי מתקופת הפנטיום 2 שהיה לי הראה תמונה טובה יותר.. יש לכך סיבה? יש משהו שאוכל לעשות כדי לשפר את איכות התמונה של המסך או שזה פשוט ככה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עובד ברזולוציה הטבעית של המסך? (1600X1200)

עבודה ברזולוציה לא-טבעית מורידה מהחדות.

לגבי סרטי XVID/XDIV ושידורי באמת רואים את האיכות הנמוכה. יש כמה נגנים שעוזרים עם זה אבל הפתרון הכי טוב הוא להתרחק מהמסך (או לראות סרטי HDTV ;) )

אתה ציינת שאתה עובר מCRT. אם הבעייה היא שאתה רואה מין דקה שחורה זה הציפוי של הLCD וקיים בכל מסכי LCD ומתרגלים לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עובד ברזולוציה הטבעית

אני עובד על 1024*768

אני לא מסוגל לעבוד בטבעית... הכל קטן לי מידיי.

אבל בכל אופן, בווינדוס אני מרוצה מהחדות ומאיכות התמונה.

יצא לי גם הרבה לפני להיות הרבה מול מסכי LCD ככה שאין לי הרבה להתרגל, פשוט בצפיה בטלויזיה כשהממיר של יס מחובר למסך, הגרעיניות וחוסר החדות פשוט מוגזמות לטעמי.

אשמח אם תתייחסו בבקשה גם לשאלה הזאת שלי:

מה ההבדל בין גרסאות במסך הזה? ואני לא מדבר על הפאנלים, אלא על הREV, אני קיבלתי A05, במה הוא שונה מאחיו? יש גרסא מומלצת יותר?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין 2300 שקל ולא רואים טוב ומסנוור ואי אפשר לכוון כמו שצריך...

אני גם קונה עכשיו את המסך הזה ועובר מCRT שמוגדר אצלי, לעבודה שוטפת, על 85 אחוז ניגודיות ואפס בבהירות (במשחקים אני בהגדרות רגילות כבר) רק כך קל על העיניים.

עכשיו אם אני עובר לדל נראה לי הולך להיות ממש זוועה וגם גרעיוניות בDVIX אז בדיוק עשיתי בזה? אולי זה לא המסך המתאים? אולי עדיף כבר להשאר על CRT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא עובד ברזולוציה הטבעית וזה המקור לחלק מהצרות שלו.

לי אין בעייה עם הבהירות של הדל - זה כנראה בגלל תנאי התאורה בחדר - אני לא ינשוף אם אני ער אז דלוק אצלי אור.

גם אם המסך בהיר אפשר לכון אותו ותיארו גם מהי הדרך המועדפת ולמה.

גרעיניות אתה גם היית רואה אם הCRT שלך היה עובד ה1200X1600 איכות השידור הנמוכה של הטלוויזיה נראית היטב במסך שמתוכנן ליותר מזה.

וזו אחת מהסיבות מדוע מסך מחשב לא מתאים לשמש כטלוויזיה (ולהפך)

אם הCRT טוב לך אל תחליף - תמשיך לחסוך כסף ובבוא היום יהיה לך מספיק ל(יורש של) 2407WFP :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...