CPU has gone BBQ :'( - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CPU has gone BBQ :'(

DXT

Recommended Posts

היום בזמן ששיחקתי לתומי ב SimCity 4, פתאום אני מקבל מסך כחול (WTF?!), אני עושה ריסט... מגיע ה ScanDisk... עובד... מסיים... המערכת נתקעת. שוב אני עושה ריסט עכשיו זה בקושי עובר את הבדיקה של ההרדיסקים. אני עושה שוב ריסט (בזמן הזה לא עלה לי לראש שיכול היה לקרות מה שקרה) וזה נשמע כאילו המחשב נדלק ועושה ריסטים כל שנייה.. מוזר ביותר. אני סוגר את המחשב, מחכה דקה, מנסה להדליק, לא עובד. אני פותח את המחשב והנה הריח של ברביקיו :-\ קיוויתי עוד שזה הספק אבל לא עזר להחליף אותו. הוולקנו שלי לא התנתק או משהו, הוא עומד יציב במקום. אני משער שמשהו קרה למאוורר ולכן המעבד נשרף. ביום ראשון אני הולך ל PCH להביא להם את המעבד והלוח בשביל לממש אחריות (יש לי עוד זמן מה...). זה יקח כמה ימים, בינתיים אני תקוע עם הלאפטופ המסריח של אבא שלי :|

:'(

WHY ME?! :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע.. אבל אני יודע במתחילת הפנטיום 3 אינטל שמו הגנה שמקפיאה את פעולת המעבד במיקרה ויש תקלת קירור

(ניתן ליראות סרטון באתר של טום ידידינו), אבל אני חושב ששמעתי שבמעבדים החדשים של כולל שלך

הוסיפו גם הגנה כזאת, אז דיי מוזר שהוא נשרף לך ככה סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הכניסו, קשה לי להסביר את זה.... בזמנו הלוחות אם לא תמכו בחיישן טמפרטורה פנימי של המעבדים של ולכן היו צריכים להסתמך על בדיקת טמפ' חיצונית שהיא איטית יותר ולכן פחות יעילה. ... משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...