מה עדיף לעשות, SLI/CROSSFIRE או כרטיס חדש? - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף לעשות, SLI/CROSSFIRE או כרטיס חדש?

אור כהן

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עם 3GB (אני יודע שנדיר אבל היה לי 1GB והוספתי עוד 2GB) אתה אומר ויסטה יהיה סבבה? בתור אחד שניסה?...אני פשוט עוד לא ניסיתי

המפרט שלי זה:

E6300

לוח של אינטל DG965SSS

XFX 7300LE 512MB

3GB 667MHZ G.SKILL

250GB HDD

יסחוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 3GB (אני יודע שנדיר אבל היה לי 1GB והוספתי עוד 2GB) אתה אומר ויסטה יהיה סבבה? בתור אחד שניסה?...אני פשוט עוד לא ניסיתי

המפרט שלי זה:

E6300

לוח של אינטל DG965SSS

XFX 7300LE 512MB

3GB 667MHZ G.SKILL

250GB HDD

יסחוב?

תעשה למעבד,

והכרטיס מסך, תנסה לקנות אחד קצת יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוח לוח של ציינתי את זה בכוונה....אני לא יכול לעשות OC וגם ת'אמת לא רוצה....שמתי את הגירסאת בטא של שכשהיא יצאה אז והמחשב סחב סבבה וזה כשעוד היה לו 1GB ....אבל אני לא יודע מה יהיה עם הגירסא המלאה ועוד עם הSP1/SP2 כשייצאו...בטח יהיה כבד לאללה....אבל אני מתכנן להחליף לE6600 ולמכור לחבר שלי את המעבד שלי ככה שאני בטוח שייסחוב פצצה...בקשר לכרטיס מסך...הרעיון שויסטה דורשת DX10 וכרטיס מסך חזק זו טעות...חבר שלי עם כרטיס מסך מובנה מפעיל אותה מעולה עם כול הממשק שלה וזו הגירסאת אולטימייט...אבל אני בכול מקרה יחליף את הכרטיס מסך עוד כמה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם המעבד הנוכחי שלך ללא , הוא יסחוב סבבה את . בנוגע לכרטיס מסך, אם אתה לא משחק משחקים, אתה לא צריך יותר חזק, חוץ מזה, אם אני לא טועה, ה-SP1 לויסטה, שאמור לצאת, אמור לעשות אותה קצת פחות כבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוח לוח של ציינתי את זה בכוונה....אני לא יכול לעשות OC וגם ת'אמת לא רוצה....שמתי את הגירסאת בטא של שכשהיא יצאה אז והמחשב סחב סבבה וזה כשעוד היה לו 1GB ....אבל אני לא יודע מה יהיה עם הגירסא המלאה ועוד עם הSP1/SP2 כשייצאו...בטח יהיה כבד לאללה....אבל אני מתכנן להחליף לE6600 ולמכור לחבר שלי את המעבד שלי ככה שאני בטוח שייסחוב פצצה...בקשר לכרטיס מסך...הרעיון שויסטה דורשת DX10 וכרטיס מסך חזק זו טעות...חבר שלי עם כרטיס מסך מובנה מפעיל אותה מעולה עם כול הממשק שלה וזו הגירסאת אולטימייט...אבל אני בכול מקרה יחליף את הכרטיס מסך עוד כמה זמן

זה בלי קשר לDX10 למרות שהוא בין היתרונות העיקריים בויסטה,

הכרטיס מסך צריך עוד וכוח בשביל להפעיל משחקים עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...