מה עדיף לעשות, SLI/CROSSFIRE או כרטיס חדש? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף לעשות, SLI/CROSSFIRE או כרטיס חדש?

אור כהן

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה רוצה ספק עם חיבור 8PIN, לך על זה - http://www.gil-tech.co.il/Product.asp?Pid=15401&Cat2Cat1ID=5209&Cat2ID=0&aff=zap

אבל הם באותו מחיר!

הזפייר בא עם הספק גדול יותר (ואז מה עם יכול להיות שהוא לא אמיתי..., אך הוא כן)

ולTT יש רק 2 חיבורי PCIE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי צריך יותר משני חיבורי PCI-E ? :screwy:

ה - TT יספיק לכל מערכת + OC שתרכיב.

ומה שחשוב הוא שאנחנו יודעים שהוא טוב לעומת ה - HEC שאנחנו לא יודעים עליו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי צריך יותר משני חיבורי PCI-E ? :screwy:

ה - TT יספיק לכל מערכת + OC שתרכיב.

ומה שחשוב הוא שאנחנו יודעים שהוא טוב לעומת ה - HEC שאנחנו לא יודעים עליו כלום.

במקרה אולי אני לא יודע, הGTX?!

ובטח עוד כמה דברים שיצאו בעתיד.

זהו! בדיוק! אנחנו לא יודעים עליו כלום!

אז למה לכולם יש רושם רע עליו? איך אתה יודע שהוא יותר טוב?

בגלל הספקים הקודמים של HEC? זו סידרה חדשה!

אתם לא יכולים להמליץ עליו, אבל מצד שני אתם לא יכולים לומר שמשהו יותר טוב ממנו.

הידעת שלספק הזפייר יש באנדל? בבקשה:

-5.jpg

-4.jpg

-3.jpg

-2.jpg

2.jpg

1.jpg

זה מביקורת על הספק באתר צרפתי אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא יודעים על משהו כלום, אז לא קונים אותו, זה מאד פשוט.

ל - GTX מספיקים שני חיבורים.

אבל אם אני מעוניין בחריץ השני כחריץ לפיזיקה? אז חסר לי פתאום חריץ אחד לכרטיס...

אתם לא יכולים להמליץ עליו, אבל מצד שני אתם לא יכולים לומר שמשהו יותר טוב ממנו.

-5.jpg

-4.jpg

-3.jpg

-2.jpg

2.jpg

1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל הספקים הקודמים של HEC? זו סידרה חדשה!

אתם לא יכולים להמליץ עליו

-5.jpg

-4.jpg

-3.jpg

-2.jpg

2.jpg

1.jpg

1. צודק אי אפשר להמליץ עליו.

2. לזה לא קוראים באנדל' date=' אלו תוספות אלמנטריות.[פרט לאזיקונים']

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווואיי כמה אתה ע-ק-ש-ן!!!!!! :bash: :bash: :bash::s07:

איך יש לדניס כוח להשיב לך בכלל?!?! מסבירים לך עשרות פעמים על זה שכול עוד אין ביקורות לא ממליצים על ספק ולא לוקחים אותו פשוט כי אתה לא יודע עליו כלום!

זה שהוא ניראה יפה ויש לו לד ויש לא באנדל לא אומר שהוא איכותי...יש לי ספק שיושב בארון של JSP שהכבל הראשי של ה24 פין מוסלב ויש לו חיבור PCI-E לכרטיס מסך 4 חיבורים של SATA ומלא חיבורים רגילים ומאוורר של 120 והכול מוסלב והכול מסודר יפה....ניראה ספק הכי איכותי אבל הוא שווה לת*ת למה זו חברה מעפאנה ובדקתי אותו במעבדה במכשיר (אני עובד כטכנאי ויש לי גישה למעבדה כי חבר שלי-לא משנה זה לא הרעיון פה) והבדיקה העלתה שהוא בקושי מספק 250W יציב תחת עומס וגם זה בקושי...העיקר רשום עליו 420W והוא ניראה ממש טוב...

בגלל זה עד שאין בדיקות וסקירות לא ממליצים ולא קונים במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווואיי כמה אתה ע-ק-ש-ן!!!!!! :bash: :bash: :bash::s07:

איך יש לדניס כוח להשיב לך בכלל?!?! מסבירים לך עשרות פעמים על זה שכול עוד אין ביקורות לא ממליצים על ספק ולא לוקחים אותו פשוט כי אתה לא יודע עליו כלום!

זה שהוא ניראה יפה ויש לו לד ויש לא באנדל לא אומר שהוא איכותי...יש לי ספק שיושב בארון של JSP שהכבל הראשי של ה24 פין מוסלב ויש לו חיבור PCI-E לכרטיס מסך 4 חיבורים של SATA ומלא חיבורים רגילים ומאוורר של 120 והכול מוסלב והכול מסודר יפה....ניראה ספק הכי איכותי אבל הוא שווה לת*ת למה זו חברה מעפאנה ובדקתי אותו במעבדה במכשיר (אני עובד כטכנאי ויש לי גישה למעבדה כי חבר שלי-לא משנה זה לא הרעיון פה) והבדיקה העלתה שהוא בקושי מספק 250W יציב תחת עומס וגם זה בקושי...העיקר רשום עליו 420W והוא ניראה ממש טוב...

בגלל זה עד שאין בדיקות וסקירות לא ממליצים ולא קונים במיוחד

ביקורת ביקורת ביקורת ביקורת נהנהנהנה...

הנה הביקורת שלכם!!! :pissed: (על אחיו הקטן, ה650W), וגם באתר מקצועי!!!!, דיי לקטר כבר!!!

http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleID=2081

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? למה בכלל מנסים לעזור לך אני לא מבין? למה אני מנסה לעזור לך אני לא מבין...תקנה אותו ותעשה מה בראש שלך..רק אם תגלה פתאום שהוא לא טוב אל תחזור לפה לבכות ולשאול מה עושים...מנסים להסביר לך ולעזור לך אבל אתה נעול כמו איזה אמסטף על חתול...הוא טוב הוא טוב תקנה אותו אתה הכי חכם דניס וכול השאר טועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? למה בכלל מנסים לעזור לך אני לא מבין? למה אני מנסה לעזור לך אני לא מבין...תקנה אותו ותעשה מה בראש שלך..רק אם תגלה פתאום שהוא לא טוב אל תחזור לפה לבכות ולשאול מה עושים...מנסים להסביר לך ולעזור לך אבל אתה נעול כמו איזה אמסטף על חתול...הוא טוב הוא טוב תקנה אותו אתה הכי חכם דניס וכול השאר טועים

http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleID=2081

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור, הספק שדניס המליץ עליו הוא נכון לעכשיו הטוב ביותר בתחום ה-600W, ללכת באופן עיוור על שלא ידוע עליו כמעט כלום זה מאוד לא חכם, ועלול במקרים מסוימים להסתיים באסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור, הספק שדניס המליץ עליו הוא נכון לעכשיו הטוב ביותר בתחום ה-600W, ללכת באופן עיוור על שלא ידוע עליו כמעט כלום זה מאוד לא חכם, ועלול במקרים מסוימים להסתיים באסון.

בתחום ה600W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...