מה עדיף לעשות, SLI/CROSSFIRE או כרטיס חדש? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף לעשות, SLI/CROSSFIRE או כרטיס חדש?

אור כהן

Recommended Posts

שלום לכולם :hi:,

ברצוני לקנות מחשב בזמן הקרוב, אך יש שאלה שמטרידה אותי.

מה עדיף לעשות, לקנות את הIP35 PRO עם צינור נוסף, חיבורי סאטה חיצוניים ו2 חיבורי PCIE ב950 ש"ח,

או לקנות בלי 2 חיבורי PCIE, בלי ESATA ובלי הצינור הנוסף ב750 ש"ח.

ניתן לרכוש חיבור סאטה חיצוני בתשלום של 52 ש"ח, כך שזה 800<950.

השאלה האמיתית היא האם עדיף לקנות CROSSFIRE (מפני שהP35 תונך רק בזה), ולחייב את עצמי לקנות ATI,

או לקנות כרטיס מסך בודד או של נווידיה או של ATI, ובשנה הבאה למכור אותו ולקנות אחד חדש?

בתודה רבה,

אור כהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין שום טעם במערך שכזאה...ביזובוז כסף מסחרר....מערך של 7950GTX שווה אוליי לחצי מ8800GTX וצורך יותר חשמל ומוציא יותר חום ככה שחבל

יש לו עתיד או שכדאי לחסוך 200 ש"ח ולקנות לוח עם חריץ אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה לא לחשוב על של דאבל 8800GTX ?

:cool2: :cool2:

דרך אגב גם הצ'יפסט 965 תומך CF למשל הלוח שלי COMMANDO תומך בזה ב100 אחוז

בSLI הוא גם תומך אבל לא בצורה רישמית שASUS הודיעה עלייה.(הלוח שלי גם תומך במעבדים עם FSB 1333MHZ ויש עליו P965).

וכך בחשבון שאם אתה רוצה מערך כזה עלייך לשנות הרבה דברים ולהוסיף הרבה מאוד כסף שזה כולל ספק שיתאים שיתאימו וכמובן שני כרטיסים כאלה.

עדיף להשקיע כבר על מעבד חזק+כרטיס חזק ולא על מערך כזה.

ודרך אגב גם לי הייתה הדילמה אם לקנות ATI בגל שהלוח שלי תומך CF ובסוף החלטתי ג'יפורס

הם פשוט חזקים יותר כרגע וגם משתלמים יותר

וגם הסיכוי להשתמש במערך הזה הוא קטן מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עתיד קלוש וסיכויים שתשתמש בו קלושים...לאח שלי יש מחשב עם אפשרות לSLI ועשינו את זה ר-ק כי זה מחשב ישן כבר ויש לו 6600GT ופירקתי מחשב בעבודה כי מישהו רצה לשדרג כרטיס מסך אז עשיתי לו הנחה וכאילו קניתי ממנו את הכרטיס ושמתי אותו...אבל בתכלס תחסוף את ה200 שקל לדעתי ושים אותם בקירור לכרטיס מסך או בספק או במארז יותר טוב או בקירור למעבד...לא חסר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור SLI/CF כבר בתחילת דרכם לא הכי משתלמים...

כמו כן בלוחות הP35 חריץ הPCI-E השני הוא רק X4 מה שאומר שיכולת הכרטיס לא תנוצל במלואה (וגם רחוק מזה)..

ככה שגם אם שקלת את העניין זה עדיין לא הכי משתלם...

ואתה נעול כבר על לוח או שאתה פתוח להצעות (אם כן מה התקציב +-) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין מה לחשוב על שני כרטיסים

כרטיס אחד 8800 או H2900 מספיק חזקים לעשות את העבודה לגיימר הכי כבד ולשים שני כרטיסים במערך CF או יצרוך חשמל ומן הסתם יחייב החלפת ספק

בהתאם.לי יש ולא יישמתי את זה אפילו פעם אחת.הלוח עצמו מלא פיצרים ואני מנצל את כל אלה מלבד ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו UGURU, שמכיל את האופציות שצריך ל - OC מבלי שיהיה צורך להיכנס ולעשות SAVE & EXIT בביוס כל פעם.

והציפסט עצמו איכותי יותר בנוסף למערכת הקירור המאסיבית יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו UGURU, שמכיל את האופציות שצריך ל - OC מבלי שיהיה צורך להיכנס ולעשות SAVE & EXIT בביוס כל פעם.

והציפסט עצמו איכותי יותר בנוסף למערכת הקירור המאסיבית יותר.

אז אתה מנסה לומר לי שאני יצטרך לשלם 150 ש"ח על הדבר הזה, ועוד לבזבז חריץ בשביל דבר שאני לא צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...