הטיול שאחרי, זוגיות, מה הייתם עושים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטיול שאחרי, זוגיות, מה הייתם עושים?

Necessary_Evil

Recommended Posts

מבחינת הנסיעה.. זה משהו שיקרה, אין בכלל ספק בנושא, השאלה היא אם הבחירה לנסוע דוקא עכשיו ולא לחכות, ולכל כך הרבה זמן, לא מראה על משהו.

benib, למה החלטת לנסוע לבד? כי היית צריך לבד או שלא התאים לשני הצדדים לנסוע באותו הזמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי? מי בכלל נוסע? את? אוקיי, תזכרי לא לעשות יותר סמים מתמיד.

ואיך את היית מרגישה אם הוא היה נוסע לחצי שנה? היית בוטחת בו? היית "מרשה" לו?

יש פה הרבה תחום אפור ואנוכיות. האחד לא רוצה שהשני יסע בגלל חוסר בטחון והרצון לשמור את האהוב לעצמך, פחד שהוא/יא יפגשו איזה הולנדי/ת עם חיוך צחור וישכחו ממנו/ה: האחר יגיד "אם הוא אוהב אותי, הוא יתן לי לנסוע" ו"אם הוא לא יתן לי לנסוע אז הוא חרא של בנאדם ואני לא רוצה אותו".

אם את נוסעת, אל תסעי ותשאירי אותו עם ההרגשה שאת נוסעת כדי לעשות לו דווקא בגלל שהוא לא אוהב את הרעיון ו"לא מרשה לך" לנסוע. מקסימום, תתקשרי הרבה, מסנג'ר, בלאגן, שלא יחשוב שאת עסוקה מדיי בשבילו. יש גברים שצריכים את החיזוקים הללו, ובעצם, כל אחד רוצה לדעת שהבן/בת זוג שלו חושבים עליו בהעדרם. תשלחי גם מכתב/גלויה. זה הרבה יותר אישי ומרגש.

אני, מצד שני, לא יכולה לדמיין טיול ארוך, את "הטיול" בה' הידיעה, בלי חבר שלי. הייתי רוצה שיסע איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויטניר כל הסיפור הזה הוא מאוד אינדיבידואלי

יש זוגות שלא יכולים להתמודד עם סיטואציה כזו

ויש זוגות שזה יעשה להם רק טוב לזוגיות

אם אתה מכיר מספיק טוב את הבן זוג שלך אתם תגיעו להחלטה הנכונה ביחד

ותבינו שאתם תצטרכו לוותר אחד לשני על עוד הרבה דברים בחיים

אם אתם מהסוג הקנאי אל תכנסו בכלל לסיטואציה כזו, כי אתם כל היום תאכלו את עצמכם מה השני עושה

אם אתם לוקחים את זה בסבבה אז החיים ממשיכים רק עםהתנזרות ממין לתקופה מסויימת או אוננות לחלופין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל, אם את מרגישה ככה, שאת לא יכולה לדמיין את הטיול שלך בלעדיו, והוא יבוא ויסע לכזה טיול, בלעדייך, איך תרגישי?

לדעתי ואני מדגיש לדעתי אם זאת המחשבה שלך את משחקת מישחק לא יפה בכלל

ורואים שאת כן רוצה לינסוע לבד להשיתחרר קצת

את רוצה תעשי את זה אבל אל תשאירי אותו אם סימן שאלה גדול וכואב למשך זמן ארוך כלכך

זאת דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...