הטיול שאחרי, זוגיות, מה הייתם עושים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטיול שאחרי, זוגיות, מה הייתם עושים?

Necessary_Evil

Recommended Posts

שלום אנשים

נניח אתם בקשר רציני כבר הרבה זמן, וברור לכם שזה הדבר האמיתי, אתם כבר באמצע שנות ה20 שלכם, ותיכננתם טיול לחו"ל לכמהח חודשים.

מה תעשו? תוותרו על הטיול? תקצרו אותו? תחכו שיהיה מספיק כסף ויתאים לשניכם לנסוע? תיסעו ותחכו אחד לשני?

מה יכולות להיות ההשלכות של נסיעה כזו? מהזה אומר בכלל על טיב הקשר?

הביעו דעתכם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת שונה מרוב האנשים פה, לכן גם התשובה שלי קצת שונה.

כדי להיות ביחד כל אחד מכם צריך לדעת להיות לבד.

ולבד זה אומר שכל אחד צריך לעשות את מה שטוב לו בו ברגע... אם את מרגישה שהטיול הזה זה מה שיעשה לך טוב במידה רבה יותר מאשר להישאר ולהיות עם חבר שלך... בכל הכוח קדימה ולא להביט במראות... אבל זה חושבין שאת צריכה לעשות בעצמך, עם עצמך וללא תלות בדעה של החבר ולהבהיר לו בעת קבלת ההחלטה שאין כאן שום דבר נגדו או בעדו, זה משהו שנחוץ לך להתפתחותך האישית...

וכמובן אם זה בא מהצד השני לנסות להבין את נקודת ההשקפה שלו ולהבין שזה משהו שלו ולא שלך להחליט ואין מה לכעוס להיעלב ונסות לשנות את ההחלטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור שלא אבל, המחשבה היא אחרת דווקא, אם הבחירה היא לנסוע, האם זה לא אומר שהקשר לא כזה משמעותי?

ואני מאוד מסכימה אתך בהשקפתך אבל, יש לנסוע לחודש חודשיים, ויש לנסוע לחצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם איגור.

בכל מקרה, לי יש זוג חברים שנסעו ביחד לחו"ל לכמעט שנה. והקשר שלהם לא רק החזיק מזה, הוא גם התחזק.

זה תלוי מאוד באנשים הספציפיים, כי ברוב המקרים התוצאה היא ההיפך המוחלט (כשנוסעים ביחד) ואותו דבר כשנוסעים לחוד.

אם אני הייתי באותה הסיטואציה הייתי כנראה מניח שהקשר מספיק חזק כדי להחזיק את זה, מה שלא יהיה. ואם טעיתי, אז כנראה שזה לא היה נכון לדבוק בו מלכתחילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הקשר שלכם מספיק חזק ואתם ברצינות חושבים על עתיד, אין סיבה שהטיול הזה יוכל להרע לכם כמו שטענו קודמיי.

אם תחזרו מהטיול כשאתם לא שיפרתם את היחסים או לא נהנתם מאד ביחד, אז כנראה שהוא לא האחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא חשוב לך , את תחכי לו ...

תמצאי לעצמך תחביב מעניין לבנתיים ...

מכיר מספיק זוגות שחצי מהם טס לתקופה , והחצי השני חיכה , אם זה חודשיים , אם זה חצי שנה , ואפילו יותר .

אם תשברי באמצע ... כנראה שזה לא זה , וזה היה קורה בכל מקרה , גם אם הוא היה נשאר כאן .

תגדלי קיפוד עד שהוא יחזור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי ולא של אחרים

טיול יכול להיות מאוד מחזק, אני נסעתי לפני שנתיים לחצי שנה למזרח וחברה שלי נשארה כאן

היה קשה בהתחלה, הרבה שיחות טלפון המון מיילים, והמון חששות מזה שהיא נמצאת עם מישהו אחר בזמן שאני כאן

אני מוכרח לומר שעם כל הפיתויים של האלכוהול והסמים והתיירות השרמוטות במזרח, הצלחתי לשמור אמונים במשך כל התקופה הזו

אם אתה נוסע בשביל הטיול ולא בשביל סטוצים ואתה יודע שהקשר שיש לך בבית הוא הדבר האמיתי, אז שום דבר לא ישבור אותו

כמובן שהצד השני גם צריך לחשוב אותו הדבר

וואו איזו רצינות נפלה עלי....

בקיצור שחזרתי היה שבוע שלם של סקס מדהים שבשבילו היה שווה לחכות, נסענו לצימר ולא ירדנו אחד מהשנייה, רק ירדנו אחד לשנייה

;)

היום אנחנו נשואים באושר ד"א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...