OC 7300GT SONIC - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC 7300GT SONIC

ofir38

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי 2000 בלחץ.

אבל שוב עם מחשב כזה אל תצפה לתוצאות גבוהות יש לך את הכרטיס מסך הכי בסיסי שיש (טוב חוץ מהGS).

מעבד לא חזק במיוחד כשהוא בסטוק בלי OC.

בכל מקרה אין סיבה לנחש תריץ בדיקה ותבדוק.

שטות, המעבד הזה מאוד חזק גם בסטוק, נכון שהוא חלש יחסית לאחים הגדולים יותר בסדרה, אבל זה עדיין לא הופך אותו למעבד חלש בפני עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטות, המעבד הזה מאוד חזק גם בסטוק, נכון שהוא חלש יחסית לאחים הגדולים יותר בסדרה, אבל זה עדיין לא הופך אותו למעבד חלש בפני עצמו.

חזק בהשוואה למי לפנטיום D??

אם תשווה אותו לסידרה של אינטל הוא מעבד חלש ללא OC.

וגם יחסית לסידרה של הוא דיי חלש. שוב הוא לא מעבד גרוע, הוא מעבד טוב רק שלא עושים לו OC הוא יחסית חלש בהשוואה לשאר המעבדים שאפשר לקנות היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי 2000 בלחץ.

אבל שוב עם מחשב כזה אל תצפה לתוצאות גבוהות יש לך את הכרטיס מסך הכי בסיסי שיש (טוב חוץ מהGS).

מעבד לא חזק במיוחד כשהוא בסטוק בלי OC.

בכל מקרה אין סיבה לנחש תריץ בדיקה ותבדוק.

איזו שטות!!! לפי המפרט שלו יש לו E6300....אני עם המעבד הזה והוא חזק ברמות....ברור שאם תשווה אותו לQ6600 הוא ייראה חלש אבל זה שטויות מה שאתה אומר...."מעבד לא חזק במיוחד" מעבד חזק מאוד וסמוך עליי כי אם הוא מחזיק מה שאני עושה איתו אז הוא מעבד חזק מספיק...אל תדבר שטויות אם אתה לא מבין כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה כוכב זה שיש לך E6300 לא עושה אותו חזק.

אני דיברתי על התוצאה שהוא יביא ב3DMARKK06.

בכל מקרה המעבד הזה לא "חזק ברמות" אין לי מושג מאיפה הבאת את השטות הזו זה מעבד תקציבי.

וגם אם אני משווה אותו לE6600 הוא עדיין חלש. לא צריך להשוות אותו לQ6600.

אין לי מושג מה אתה עושה איתו ומה לא זה ממש לא מעניין אותי. בכל מקרה בחזרה לנושא ב3DMARK הוא לא ייתן תוצאה גבוהה בלי OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E4300 זה מעבד תקציבי..E2130 זה מעבד תקציבי...E6300 לא תקציבי...זה שהוא כאילו האחרון בסידרה 6XXX לא אומר שהוא חלש

http://hwzone.co.il/reviews/e4300/5/

תקציבי או לא תקציבי, הוא וה-E6300 מאוד מאוד קרובים בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיצד אני עושה אוברקלוקינג לכרטיס מסך? דרך הBIOS ? אם כן כיצד?

תודה לעוזרים

התוכנה המומלצת ביותר לאוברקלוק לכרטיסי המסך של זה או COOLBITS (שהיא לא תוכנה, אלא פריצה עדינה לדרייברים של שמוסיפה לשם תפריט אוברקלוק), או RIVA-TUNER, שממנה אני מאוד מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין את הקובץ gforce OC (קובץ רג'יסטרי) הוא יתן לך תוספת ביצועים, מניסיון. יש לי את גרסת הGS והגעתי לתדרים : 833 בזיכרון ו612 לליבה. לעומת 500 לליבה ו600 לזיכרון.

לפי מה שאני גיליתי, תדר הזיכרון זה מה שמשפיע פה על הביצועים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...