מחפש מארז קטן שקט לOC עד 800 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז קטן שקט לOC עד 800 ש"ח

e-d-a

Recommended Posts

היי חודש הבא אני קונה את זה :

מעבד: (INTEL CORE 2 QUAD PROCESSOR S775 2.4GHz(Q6600

לוח אם: GIGABYTE GA-P35-DS3

כרטיס מסך: LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8800GTS TDH 320MB GDDR3 320 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL

דיסק קשיח: WD RAPTOR 74GB 16MB SATA 10,000 RPM - WD740ADFD

צורב: SAMSUNG DVDRW SH-S183L DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - SATA

זיכרון: CORSAIR DUAL CHANNEL 2048MB DDR2 800 (1024X2) DUAL XMS CL 5-5-5-15 - TWIN2X2048-6400

ספק כוח: ANTEC NEO HE (HIGH EFFICIENCY) 430W

קרור למעבד: SUNBEAM TUNIQ TOWER 120mm

1 כזה ARCTIC SILVER 5 THERMAL COMPOUND

1 כזה Thermaltake Dampening KIT

1 כזה http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6215 בשביל השליטה על המאווררים (וגם כי יש לו קורא כרטיסים)

2 כאלה http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=49&products_id=21136 (בשביל שקט מירבי המטרה שלי שלא ישמעו את המחשב כמעט בכלל) אחד למעבד ואחד לאחורה של המארז.

אני מתכוון לעשות OC למעבד שואף להגיע ל3.6 400*9 (לא מחפש פה עצות לOC אז תתייחסו לדיון בקשה אם מישהו לא יכול לתאפק אז לפרטי בבקשה), אני מחפש מארז לשים את כל זה אבל שלא יהיה גדול מידי אלא במידות של המארז הנוכחי שלי (COMPUCASE 6A19), חשוב שיהיה לו מקום לכונן דיסקטים (בשביל הקורא כרטיסים) גם חשוב שיהיה מאוורר (לא שיהיה מאוורר הכוונה שיהיה מארז איכותי מבחינת איוורור) ואם יהיה ידית נשיאה והUSB יהיה למעלה לא יזיק אבל ממש לא קריטי , חשבתי על הANTEC P180 שהבנתי שהוא טוב מאוד ושקט מאוד אבל.... הוא קצת יותר גדול ממה שאני רוצה, עכשיו אחרי שהבנתם את כל הרקע למה שאני מחפש אני מבקש ממכם את המלצותיכם למארזים שאתם חושבים שיתאימו לי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואי תודה נראה לי זה באמת ה מארז המושלם ביותר בשבילי ממש כל מה שרציתי (חוץ מUSB עליון אבל שטויות זה יהיה בקורא כרטיסים), הוא אפילו מגיע כבר עם ריפוד לשקט מוכן כבר בתוכו, ממש מצוין המארז הראשון שאני רואה שמגיע כככה, חוסך הרבה עבודה וגם חוסך לקנות את זה Dampening KIT.

יש לך מושג מתי הוא מגיע לארץ?

וואלה נראה לי זה האחד שאני יקנה, אבל לא יתנגד לעוד הצעות ככה לראות מה האפשרויות שלי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עוד הרבה אפשרויות למארז קטן ושקט בתקציב שלך.

תתקשר ל-IQPC ותשאל מתי הם מביאים אותו

מה זאת אומרת בתקציב שלי? זה לא מספיק? על איזה מארז חשבת וכמה יותר הוא עולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הP180 עולה לי 690 ש"ח אבל המחיר זה לא מה שמפריע לי העניין הוא שהגודל הוא הבעיה איתו....

וגם הוא ממש לא יפה לדעתי לעומת הג'וניור או הHUSH.

גם קצת מציקה לי העובדה שהשוק כזה מצומצם הייתי בטוח שיהיה לי בחירה הרבה יותר גדולה שאני יחליט שזה הזמן לקנות.. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שרק בארץ..

אבל בלי שום קשר לא ידוע לי כ"כ על ספקים שממש מכוונים לשקט מקס' גם בחו"ל אבל אני פשוט מניח שההיצע שם הרבה יותר רחב מפה (כמו כמעט בכל דבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמפ' נהדרות - אנחנו שוב נוכחים לראות (כמו במקרה של ה-Eureka) שמארז של 2X120 יכול להציג טמפ' נמוכות יותר מאשר עם פי שניים ויותר מאוררים.

שימו לב לזה שה"חסרון" היחידי ב-Hush הוא שהגימור שלו "מושך" טביעות אצבעות.

הלוואי וזה יהיה החסרון היחיד בכל המארזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...