צריך לבטל את הEIST כדי לעבור 3.6GHZ בDQ6?? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך לבטל את הEIST כדי לעבור 3.6GHZ בDQ6??

tronado

Recommended Posts

אתה יודע מה EIST עושה.........? הוא משנה מכפלה (מוריד) מכבה חלק מהמעבד כדי לחסוך בחשמל ולהוריד את החום....

ומדליק אוטמאטית כשיש צורך בעיבוד...

ד"א, עזוב את התמונה שMM{}RTAL][TY][ הביא ... אני למדתי מהמדריכים האלה:

http://forumz.tomshardware.com/hardware/Core2Duo-Overclocking-Guide-v1-ftopict197995.html

http://www.thetechrepository.com/showthread.php?t=41

אבל תשתדל לקרוא ותכלס ללמוד....

יאללה שתיגמר המשמרת לילה הזאת.. מזל שיש לי מחשב לפחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יודע הוא מוריד לי את המכפלה ל-6 בימקום 9.

תודה רבה, אבל מה שמוזר התוצאה ב- 06 של המעבד ירדה לי בערך ב-100 נקודות, לא משנה אני יקרא ויראה מה ואיך באתרים שהבאת לי.

תודה, לגבי המישפט האחרון שלך לא ממש הבנתי אני מעסיק אותך בלילה או שאתה עובד? חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה לך, המדריך הזה הוא מענה לכול מישאלותי, גם ככה עוד כמה זמן אני יקנה Q6600 ואת המעבד הזה או שאני זורק בארון או שנותן לדוד שלי מתנה.

אז אני לא פוחד לעשות עליו כמה ניסויים של OC, מיצידי שישרף.

מה שמצחיק הטמפרטורות שלי על מנוחה עכשיו על 24 וזה מצויין בישבילי בישביל ה-OC, הטמפרטורות התקינות הם של ה- 1\2, והמזייפות הם של ה-Cpu.

מה שמפחיד אותי שעם הוא יגיע לטמפרטורות גבוהות הוא לא יעשה ריסט ואז הלך המעבד.

תודה בכל מיקרה, ניראה לי אני יעדכן את הביוס עכשיו, וניראה מה יהיה בגורלו של המעבד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד מאיט את עצמו כשצריך.... מה שאתה רואה זה כל מיני ספקולציות שהתוכנות עושות.... יש על זה סטיקי פה בפורום..

בכל מקרה ע"פ דעת רבים , אני אישית מסתמך על גיא, הכי טוב זה לבדוק טמפרטורת מעבד ע"פ TAT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ביטלת EIST ושאר ירקות?! כל מה שקשור להורדת מהירות, THROTTELING וכד' יש לבטל בביוס.

אל תבטל throttling, לא מומלץ.

לגבי הטמפ' של ה'מפציץ' - אני לא בטוח מה שינית, אך אם התעסקת עם המתחים זה הגיוני שהטמפ' תרד.

בכל מקרה, אם הטמפ' ב-TAT נשארה כשהייתה - תסתמך עלייה. ניתן גם להסתמך על טמפ' הליבות ב-Everest.

למי שבודק את המדריכים של Toms - תדלגו על מדריך הטמפ' שלהם ל-C2D. הוא מלא בטעויות ואי דיוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתה איתו ל 4 GHZ על אותה מערכת שיש לך עכשיו ?

עם כן אז תשים מה ששמתה אז כלומר מבחינת מתחים וכו ,עם לא אז תנסה להוסיף עוד מתח למעבד ,אולי גם ל MCH ,ICH ,תשחק עם ה PCIE לפעמים עוזר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...