באיזו שפה בונים אתר רציני? למשל כמו YNET, NANA - עמוד 5 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזו שפה בונים אתר רציני? למשל כמו YNET, NANA

aerosmith

Recommended Posts

aerosmith - כדי לפתח בdot.net אתה צריך את ה-visual studio 2005/2003 שזה הכלי שבנוי במיוחד לשפה. זה לא חינמי ורישיון עולה הרבה כסף, בגלל זה כתבתי שזה לא בחינם.

מה שכן, קל לפתח איתו וכשאתה כותב HTML או CSS אז נפתחות לך כל האופציות האפשריות ואתה לא צריך להיות גאון ולזכור הכל בעל פה.

בתאוריה אתה יכול רק לזרוק פקדים ולשנות להם את ההגדרות (תסתכל בדוגמאות שנמצאות באתר שכתבתי) ואז יש לך אתר שלם - אבל במציאות בתכלס זה לא מספיק.

אם אתה רוצה לפתח asp.net אתה צריך ללמוד C# או VB ולהבין את הכללים הבסיסיים של עבודה ב-web שזה אומר שכל הפונקציות כתובות על השרת ובדפדפן לא קורה כלום.

האתר שלך על גרוזיה הוא לא מתוחכם, אז אם תלמד טוב CSS וHTML כמו שכתבו לך לפני, כבר עשית 80% מהעבודה.

יונה תודה רבה על התגובה.

ככל הנראה אתחיל ללמוד HTML ולפניו קצת CSS.

מישהו יכול להגדיר לי מה התפקיד של PHP? והאם הייתי יכול להתחיל ללמוד PHP גם בלי ידע ב HTML?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההבדלים הם לא בשפות (dot net & php) אלא במפתחים שמשתמשים בשפות.

ככל שהמתכנת הוא בעל נסיון וידע רב יותר בתחום אז (הכל בשאיפה) אז התוצר הסופי ולא משנה באיזה שפה הוא נכתב יהיה ברמה גבוהה.

וכשדוחפים את השפות האלה עד המקסימום אין הרבה (אם בכלל) הבדלים בתוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בPHP יש המון דברים מובנים בשפה שבASP צריך להתקין על השרת אובייקטים מיוחדים בשביל להשתמש בהם. המקסימום של PHP ב"מצב הבסיסי" גדול יותר משל הASP. עם כל האובייקטים שיכולים להוסיף לASP אני מניח שזה משתווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...