כתבה: ל2900 יש עוד סיכוי!, כתבה בלעדית על הכרטיס המהיר בעולם!!! - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה: ל2900 יש עוד סיכוי!, כתבה בלעדית על הכרטיס המהיר בעולם!!!

אור כהן

Recommended Posts

הענין הוא שNVIDIA תמיד (או לפחות ב2 הסדרות האחרונות) הקדימו את ATI. הם תמיד מתחרים בכרטיסים בני חצי שנה~ עם יותר זמן להשקיע בכרטיס, בלהפוך אותו ביעיל מבחינת תמחור, ודרייברים. ג'יפורס 7 יצא 4 חודשים לפני התגובה של ATI עם הHDR, הג'יפורס 8 יצא 7 חודשים לפני. וגם אם אתה מאמין שה2900XT יעבור את את הGTX אחרי דרייברים, זה עדיין לא קרה ויהי מה ועדיין לGTX יש את היתרון. ATI עדיין בפיגור ...

מה היה עם ג'יפורס 6 מישהו יכול להגיד? אני גם די בטוח ששם ה6800ULTRA יצא לפני המתחרה של ATI אבל אני כבר פחות בקיא בזה.

אבל ה2900XT 1GB עובר את האולטרה והGTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

BAM 65 דבר ראשון תשמור על שפה נאותה .......לפני שתקבל איזה אזהרה ועל תנסה לצאת חכם .

דבר שני חזרה לנושא עם הייתה ממשיך לבדוק בהמשך ללינק ששלחתה אז הייתה רואה שאכן אין בעיה בכל המשחקים ל 2900XT אם AA וכו ,והנה עוד הוכחה שאכן אין לו ואפילו שאתר כמו XBIT שדרך אגב אני לא מעריך אותו למה ?כי הוא נוטע לכיוון NVIDA ואני מאמין שיש פו עוד אנשים שיגידו את זה .

הנה STALKER באתר אחר .....http://www.techspot.com/review/52-asus-radeon-hd-2900xt/page7.html

ותקח את OBLIVION באותו אתר זה משחק כבד סוף ....ומה ה 2900XT נופל שם .....זה שיש יצרנים שמייצרים שיתמכו יותר בנוידה זה כי משלמים להם שישעו כך ואין מה לעשות עם זה .

יש שם עוד דוגמאות שמראות שה 2900XT לא נופל מה GTX ו ה GTS נעלם באיזה 20 FPS מאחור ....אז אין לך על מה להתווכח .

ATI רולס ......ובמיוחד כאשר הפער במחיר בין ה 2900XT ל GTX הוא כ 100 150 דולר (1000 שח) אז ה 4 -10 FPS האלה לא שווים שום GTX .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול עם לא שמתה לב ההשוואה באתר שהבאתה בודקת את הכרטיסי מסך ללא הפעלת או ANISO (שים לב ל FPS)

ואני לא פוסל את הראדון ומחשיב אותו לכרטיס גרוע.

אני פשוט לא חושב שכדיי להסתבך איתו עכשיו, לפחות עד שייסתדר הקטע עם הדרייברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כתוב וסביר להניח שה2900XT 1GB משתווה לאולטרה.

אגב הכרטיס הופץ רישנית ומופיע באתר של ATI-.

אני מנסה לדבר עם היבואנים שייבאו את המוצר, תשלחו להם גם אתם מיילים (לפלונטר ולגולדטופ)

לא כתוב ולא סביר, לא ידוע.

אבל ה2900XT 1GB עובר את האולטרה והGTX

תוכיח, אה אתה לא יכול?

מעניין למה ?זה בטוח לא קשור לזה שאין מבחני ביצועים שלו :kopfpatsch:

דבר שני חזרה לנושא עם הייתה ממשיך לבדוק בהמשך ללינק ששלחתה אז הייתה רואה שאכן אין בעיה בכל המשחקים ל 2900XT אם AA וכו ,והנה עוד הוכחה שאכן אין לו ואפילו שאתר כמו XBIT שדרך אגב אני לא מעריך אותו למה ?כי הוא נוטע לכיוון NVIDA ואני מאמין שיש פו עוד אנשים שיגידו את זה .

אני דווקא חשוב שהוא נוטע לכיוון יותר.

אתה רוצה עוד הוכחה? קרא את הסקירה על ה2900XT שעשו בHWZONE.

ATI רולס ......ובמיוחד כאשר הפער במחיר בין ה 2900XT ל GTX הוא כ 100 150 דולר (1000 שח) אז ה 4 -10 FPS האלה לא שווים שום GTX .

הוא לא אמור להתחרות בGTX בכלל.

המתחרה שלו הוא 8800GTS640.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"זה שיש יצרנים שמייצרים שיתמכו יותר בנוידה זה כי משלמים להם שישעו כך ואין מה לעשות עם זה . "

יש מה לעשות!!! ללכת לנוידה. אי אפשר ללכת עם הראש בקיר. אם כל המשחקים היו נתמכים ע"י נוידיה והיה רק משחק אחד מתוך 5000 שעובד על הATI, בכל ה4999 פשוט נפילה (כי שילמו למפתחים שזה יקרה), עדיין תלך לקנות ATI? אני בטוח שאתה כן, כי אתה פאנבוי ושום דבר לא יעזור. אבל צריך להתמודד עם העובדות. אם יש יותר משחקים שתומכים בכרטיס מסויים, לא עדיף ללכת על הכרטיס המסויים הזה? אה רגע, פאנבוייזם והערצה עיוורת קודמות לכל, טעות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע הוא מתחרה ב GTS 640 בעיקרון ......אבל הוא יתחרה עוד מעט גם ב GTX(כאשר יצאו חדשים.

אבל יש לו גם חסרונות די גדולים לשמל תצרוכת החשמל הגדולה של ה 2900XT שזה חבל ,יעלה את חשבון החשמל בבית ,ופליטת החום שלו גם קצת גבוהה ,אולי זה כי הקירור לא מספיק חזק ,נקוווה שיתקנו את זה .

קיצר לא יודע ,אני אישית הייתי קונה אחשב 1900XT או 1950 XT ועוד איזה שנה מחליף למשהו יותר רציני מה 8800GTX או 2900XT .

ה 2900XTX יתחרה כבר ב ULTRA .

ודרך אגב לזה שמעלי ....אני לא פאנבוי של אף אחד ,גם לא שלך אז על דבר סתם :pissed:

כרגע פשוט עדיף לפי דעתי לקנות 2900XT .....יותר משתלם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע הוא מתחרה ב GTS 640 בעיקרון ......אבל הוא יתחרה עוד מעט גם ב GTX(כאשר יצאו חדשים.

אבל יש לו גם חסרונות די גדולים לשמל תצרוכת החשמל הגדולה של ה 2900XT שזה חבל ,יעלה את חשבון החשמל בבית ,ופליטת החום שלו גם קצת גבוהה ,אולי זה כי הקירור לא מספיק חזק ,נקוווה שיתקנו את זה .

קיצר לא יודע ,אני אישית הייתי קונה אחשב 1900XT או 1950 XT ועוד איזה שנה מחליף למשהו יותר רציני מה 8800GTX או 2900XT .

ה 2900XTX יתחרה כבר ב ULTRA .

ודרך אגב לזה שמעלי ....אני לא פאנבוי של אף אחד ,גם לא שלך אז על דבר סתם :pissed:

כרגע פשוט עדיף לפי דעתי לקנות 2900XT .....יותר משתלם .

כרטיסים מתחרים לפי טווח המחירים שלהם ולא לפני ביצועים.יצאו כבר מספר עדכונים לדריוורים ועדיין הGTX משאיר לו אבק.אני רק אזכיר לך שלא רק ל2900 יוצאים דריוורים חדשים ל8800 גם.

אתה בטוח שאתה לא פאנבוי "ATI רולס ......" זה נראה לי מאוד פאנבוי מצידך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...