אלעל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלעל

FlameThrow

Recommended Posts

אני טס עוד כעשרה ימים לארה"ב באלעל(ההורים שלי לא נותנים לי לטוס בחברה אחרת משום שבאלעל הטיסה היא ישירה ואני בכלל רוצה לטוס בContinental ועוד כמה חברות ולא אכפת לי שזה לא ישיר,אני דווקא אוהב את העצירות האלו)

באלעל לא טסתי המון שנים,בשנים האחרונות אני טס באלאיטליה ורציתי לדעת האם המצב שאלעל מפוצצת בחרדים,תינוקות בוכים בכל מקום,סירחון ושרות גרוע לא השתנה ובכללי מה אתם חושבים על אלעל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלאיטליה ??!!! ימח שם וזכרם , החברה הכי מגעילה בעולם .

אל על , זה חברה איכותית שכיף לטס בהם .

חוצמזה מה רע בחרדים ? הדבר היחיד שיפריע לך זה 2 או שלוש תפילות שלהם (בשבילי תפילה זה חוויה -אז אני אוהב את זה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלאיטליה ??!!! ימח שם וזכרם , החברה הכי מגעילה בעולם .

אל על , זה חברה איכותית שכיף לטס בהם .

חוצמזה מה רע בחרדים ? הדבר היחיד שיפריע לך זה 2 או שלוש תפילות שלהם (בשבילי תפילה זה חוויה -אז אני אוהב את זה )

אמנם הם יהודים,אבל אני עדיין נגעל מהם איך אפשר לסבול אנשים שלא מתקלחים שבוע ונשארים עם אותם בגדים ואני ממש לא רוצה לשמוע את התפילוות שלהם,לא בראש שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FlameThrow

ההנחה שלך לגבי אל על ,לא נכונה , כי טיסות של אל על יקרות באיזה 100 דולר מהמתחרים שלה .

ועדיין רבים מעדיפים לטוס איתה כי היא נחשבת איכותית ,

ובקשר לחרדים זה אתה צריך לברר עם אל על . לא תמיד יש הרבה חרדים אצלם .

יש עיתים עם הרבה חרדים , ויש עיתים עם מעט חרדים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל-על יקרה תחת ומס' הנוסעים שלה צנח בחודש מאי ב-5%. אנשים קיבלו שכל והתחילו להתעקש על השירות והמחירים שהם רוצים, סוף סוף. גם האוכל של אל-על מגעיל. בקשר לחרדים - יש כאלו שמחרימים את אל-על, אחרים טסים בה, לפחות בטיסות ארוכות כמו לארה"ב, כי האוכל שם כשר, ואז כן, מישפוחה של 12 עם תינוקות צורחים. לא כיף.

אל-איטליה זאת באמת חברה מסריחה. יקרנים וחצופים. עושים לך גם שם שביתה איטלקית.

אני כל כך שמחה ש-Hapag Fly סופסוף טסים לארץ והמונופול של אל-על עומד להתרסק וסופסוף יש פתח לתחרות אמיתית בין חברות. נמאס שחברת התעופה הלאומית סוחטת אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם הם יהודים,אבל אני עדיין נגעל מהם איך אפשר לסבול אנשים שלא מתקלחים שבוע ונשארים עם אותם בגדים ואני ממש לא רוצה לשמוע את התפילוות שלהם,לא בראש שלי.

מה אתה נאצי? למה אתה נגעל מהם? הם בני אדם בדיוק כמוך, סך הכל הם חיים באמונה שונה משלך וזאת לא סיבה להיגעל מהם.

חוץ מזה עקבת אחריהם שאתה אומר שהם לא מתקלחים שבוע? מניין לך? עדיף שתשמור על הפה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה נאצי? למה אתה נגעל מהם? הם בני אדם בדיוק כמוך, סך הכל הם חיים באמונה שונה משלך וזאת לא סיבה להיגעל מהם.

חוץ מזה עקבת אחריהם שאתה אומר שהם לא מתקלחים שבוע? מניין לך? עדיף שתשמור על הפה שלך...

אני לא מודעת להרגלי המקלחת שלהם, אבל כאשר בקיץ הם מתעקשים ללבוש מעילים ומלא שכבות, זה לא מונע מהם להריח כאילו לא התקלחו שבוע. בגלל זה הם מזיעים יותר, הזיעה לא מתאדה/מתאווררת והיא פשוט מחמיצה מתחת לבגדים. זכורה לי ביקורת דרכונים מאד לא סימפטית לפני שנתיים, כשעמדתי בתוך המון של חרדים, באמצע הקיץ, כולם לבושים כאילו הם בסיביר בשלהי דצמבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לעמוד/להיות בסביבתם,תחזור ותגיד לי מה אתה חושב

עריכה: אני דווקא מאוד אוהב את אלאיטליה מחירים זולים יחסית

שילמתי 1500$ לאלעל אצלהם אם הייתי מזמין לפני שבוע זה היה 950$

דבר נוסף שאני יכול לומר למי שלא יודע,לצערי אלאיטליה על סף פשיטת רגל אז גם לא ממש כדאי לטוס איתם עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כך שמחה ש-Hapag Fly סופסוף טסים לארץ והמונופול של אל-על עומד להתרסק וסופסוף יש פתח לתחרות אמיתית בין חברות. נמאס שחברת התעופה הלאומית סוחטת אותנו.

Hapag עושים רק קונקטים מגרמניה, לא ישירות. :nixweiss:

אבל הם מאוד זולים (הטיסה האחרונה שלי היתה איתם),

אני מקווה שזה יתחיל לחלחל גם לחברות אחרות.

אבל אני לא אופטימי לאור רמת מחירי הדלקים, הוצאות האבטחה, ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טסתי לניו-יורק עם Delta Airlines והיה מעולה (עם connection בבריסל).

האוכל היה טעים, והמטוס היה גדול (בשתי הטיסות היו לי שני מושבים לבד).

ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מודעת להרגלי המקלחת שלהם, אבל כאשר בקיץ הם מתעקשים ללבוש מעילים ומלא שכבות, זה לא מונע מהם להריח כאילו לא התקלחו שבוע. בגלל זה הם מזיעים יותר, הזיעה לא מתאדה/מתאווררת והיא פשוט מחמיצה מתחת לבגדים. זכורה לי ביקורת דרכונים מאד לא סימפטית לפני שנתיים, כשעמדתי בתוך המון של חרדים, באמצע הקיץ, כולם לבושים כאילו הם בסיביר בשלהי דצמבר.

היי זה קרה גם לי, אבל מה חזרתי ממזרח פולין, וכולי לבוש מליון שכבות, שפה היה מאי ורותח, ופשוט הרגשתי שאני בסונאה, שהיו מסביבי עוד מליון חרדים לבושים כמו אסקימוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...