אלעל - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלעל

FlameThrow

Recommended Posts

Hapag עושים רק קונקטים מגרמניה, לא ישירות. :nixweiss:

אבל הם מאוד זולים (הטיסה האחרונה שלי היתה איתם),

אני מקווה שזה יתחיל לחלחל גם לחברות אחרות.

אבל אני לא אופטימי לאור רמת מחירי הדלקים, הוצאות האבטחה, ועוד.

HAPAG הם חברה גרמנית, הם טסים בעקרון רק בתוך ועוד מספר יעדים בצפ' אפריקה ולישראל.

הם מאד זולים, אבל יש פה בעיית מונופולים שמונעת תחרות. עכשיו, גם ש-HAPAG החלו לטוס לכאן, במשך זמן קצת ניתן היה לקנות מהם טיסות במחירים מצחיקים (החל מ-29 יורו מ/לישראל!!!), אבל אז באו חברות הנסיעות למיניהן, קנו מהם סטוקים של טיסות זולות והכפילו את המחיר עד פי 10 פר טיסה, ועכשיו אם אתה קונה ישירות מ-HAPAG, סביר להניח שאתה תקנה שאריות של הטיסות שכבר קנו חברות הנסיעות השונות, וגם את זה תקנה במחיר מופקע. במילים אחרות, כשטסתי לגרמניה בפברואר, זה עלה לי פחות מ-300 יורו ל-2 כיוונים. היום זה מה שעולה לי כיוון אחד.

אם לא דיי בזה, הם קיצצו יעדים. כבר אי אפשר לטוס לשטוטגרט, למרות שזה אחלה יעד. לפני פחות משנה היו יותר יעדים.

במילים אחרות, אין טעם להביא ארצה חברות נוספות לתחרות. ישחטו אתכם במחירים כי לא נותנים להם לתמחר מחיר טוב לאדם פרטי כי אז הגזלנים הלאומיים יפסידו כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מודעת להרגלי המקלחת שלהם, אבל כאשר בקיץ הם מתעקשים ללבוש מעילים ומלא שכבות, זה לא מונע מהם להריח כאילו לא התקלחו שבוע. בגלל זה הם מזיעים יותר, הזיעה לא מתאדה/מתאווררת והיא פשוט מחמיצה מתחת לבגדים. זכורה לי ביקורת דרכונים מאד לא סימפטית לפני שנתיים, כשעמדתי בתוך המון של חרדים, באמצע הקיץ, כולם לבושים כאילו הם בסיביר בשלהי דצמבר.

גם הם סובלים מזה.. אבל זה מנהג שהשתרש בקרב האשכנזים בגולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים האשכנזים בגולה, אימצו את התלבושות של האליטה הגויה, רק בשחור ולבן (כי צבעוני זה לא צנוע - אבל ארמאני זה כן). דתיים מעדות המזרח היו לובשים "פיג'אמות" או מעין שמלות כאלו, כמו בדואים, כי מהיכן שהם באו היה חם וכך הם התלבשו. הבעיה היא, שגם החרדים מעדות המזרח אימצו את חליפות האלגנט וה-20 שכבות. פאק. לא עדיף להם ללבוש משהו מבד קליל יותר ואוורירי, גם אם ארוך? הם לא סובלים תחת כל השכבות האלו? כי אני סובלת מלעמוד לידם, ואיכשהו, תמיד אחד מתיישב לידי באוטובוס.

כמובן, שגם תלוי בזרם. יש צעירים שלא לובשים ג'קט בקיץ (עושים טובה). אבל יש כאלו שבאים עם מעיל!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המזרחים לבושים יותר בקלילות..

מסכן אחי, הוא חזר בתשובה ובשבתות שחוזרים מבית הכנסת אני מת מחום עם חולצה קצרה והוא עם כל השכבות.. :errrr: אבל הוא אומר שלא חם לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנפיים תמיד רועדות בטיסה זה לא אומר שהן מתפרקות

אליטליה היו לי דווקא ממש לא רעים לניו יורק, נכון שבדרך למילאנו חשבתי שאני עומד למות בצלייה נוראית עקב קמצנות בזמן מיזוג אבל ממילאנו לJFK היה דווקא ממש ממש לא רע

בכל מיקרה יש לי טיסה עם אלעל בקיץ ללונדון שעלתה 10$ פחות מכל המתחרים שבדקתי (ובדקתי המוןןןןן) אז יקר זה לא אבל נקווה שהשירות יהיה סביר בנתיים לפי מה שראיתי בתכנון המטוסים לטיסה טפו טפו טפו נוראי זה לא הולך להיות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...